Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Korzystam z usług tego salonu od kilku lat i nie zdarzyło się, abym była...
~Asia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 grudnia 2018

Wizyta u kosmetyczki na paznokcie hybrydowe wątek zamknięty Witam nie polecam tego salonu kosmetycznego do robienia paznokci hybrydowych....
~Siala
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 września 2017

duże rozczarowanie wątek zamknięty Coś potworne nigdy więcej. Mam tak fatalnie odcięte włosy że nie mogę patrzeć...
~ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 maja 2018

Strzyżenie męskie. wątek zamknięty Super salon! Bez problemu uratowano zrujnowaną (przez innego fryzjera)...
~AdaK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

Aldonna !!!! wątek zamknięty Juz od kilku lat jezdze tylko do niej z Pruszcza Gd do Wrzeszcza, dogadujemy...
~Marcelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 października 2017

Pani Halina to najlepszy fryzjer w 3city! wątek zamknięty Szczerze polecam. Świetne podejście do klienta, przystępne ceny i pełen...
~Adrian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

Mała - opinia wątek zamknięty Bylam stała klientka kazdej fryzjerki w tym salonie. Aldona chyba przestała...
~Mała
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Bardzo zadowolona wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera, przyjemny lokal, pani bardzo ładnie ścieniowała mi...
~klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 czerwca 2016

Blondynka od trzech siostr.. wątek zamknięty Jako blondynka chodziłam wcześniej do różnych fryzjerów ale takiego blondu...
~aaa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Panie robią cuda na włosach jestem stałą klientka i nie zamieniła bym na...
~Angelika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lutego 2016

warty polecenia wątek zamknięty Jestem klientką salonu od co najmniej 3lat .Zawsze wychodzę bardzo...
~Ela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 listopada 2015

bardzo fajny salon wątek zamknięty Bardzo dokładnie ostrzyżone włosy, świetnie się układają, do tego cudowny...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 listopada 2015

nie polecam wątek zamknięty Poszłam podciąć końcówki. Okazało się, że pani nie wystarcza, że przed chwilą...
~kmw
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2015

Kinga wątek zamknięty Jestem 3 raz w tym salonie i szczeze polecam , moim zdaniem jest tam milo i...
~kinga
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2013

Polecam !! wątek zamknięty Pani Halina- profesjonalistka w każdym calu. Pomimo że byłam zdecydowanie...
~Daria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 czerwca 2015

Nie polecam wątek zamknięty Nie rozumiem dlaczego tak wiele osób zachwala ten salon i pracowników, którzy...
~Alicja
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 września 2012

Przemiła atmosfera wątek zamknięty Osobiście uważam,że fryzjer oprócz profesjonalnego warsztatu powinien...
~Ozi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 maja 2014

POLECAM PANIĄ KAMILĘ!:) wątek zamknięty Mam perfekcyjny kolor, piękne strzyżenie włosów, oraz regeneracja która...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 marca 2014

Regeneracja wątek zamknięty Polecam ten salon! Zabiegi na regeneracje włosów odzywiły moje suche włosy....
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

NAJLEPSZY FRYZJER W TRÓJMIESCIE wątek zamknięty Halinka i jej zespół jest super. Korzystam od lat zawsze jestem...
~JOANNA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
161

postów

129

wątków

do góry