Widok

farby do malowania na ścianach

Rodzina i dziecko Remont - porady Temat dostępny też na forum:
chcę ozdobić Hani w sobote pokoj i nie wiem jakie farby kupić żeby nie były zbyt duże puszki ale chcialabym namalowac np kubusia puchatka czy cos w tym stylu, jakie farby kupic
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
naklejki moze ...


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
My kupilismy puszke bialej farby matowej i do tego barwniki w takich malych opakowaniach sa, jeden kolor 5zl. Kupilismy kilka kolorow a potem sami mieszalismy i robilismy rozne odcienie:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie ja chce nie naklejki tylko malowac i nie wiem jakie farby ale moze to dobry pomysł z barwnikiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zwykłą farba plakatowa dasz rade,kup w większych pojemnikach, świetnie kryje nie jest droga i masz wszystkie odcienie,sami tak robiliśmy wyszło bdb.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a nie zmywa sie ta farba plakatowa jak dziecko np zlapie raczka mokra ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
biała farba +barwniki, sprawdzone i cala gama kolorow z kilku podstawowych barwnikow:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja malowałam plakatowymi 5 lat temu.. Nudziło mi sie, a mialam je pod ręką.. :D mąż na ścianach malował znajomej imitację z Kubusia pigmentami.. :) jak wyżej pisały dziewczyny..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupilam biala farbe i pigmenty takze wybralam taki sposob , mam jednak problem bo chcialam obrazki z rzutnika dac na sciane i odrysowac , nie mam talentu malarskiego , ale rzutnik nie chce polaczyc sie z kompem :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy sa mazaki ktorymi mozna malowac po scianach?? ja juz zaszkicowałam jedna sciane i niewiem czym to pokolorowac.niewiem czy pedzelkiem dam rade.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja pomalowałam farbami , jeszcze nie koniec ale tak narazie wygląda, nie jest to super bo ja nie mam zdolności ale jak cieszy że moglam sama z mężem Hani ozdobić pokoik
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asienkaj, ślicznie!!! Naprawdę super wyszło! ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No , jak na brak zdolności to masz wielkie zdolności ;))
Wyszło bardzo fajnie.Może chcesz pomalować i u mnie ?:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No jak to jest brak zdolności to ja nie mam pytan:)
Super extra fajnie to wygląda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w rzeczywistości widać trochę niedociągnięć ale i tak fajnie że zrobiliśmy to sami z męzem , wielka satysfakcja , trzzeba to wszystko jeszcze dokonczyc bo jest jeszcze kangurek i osiołek ale w proszku , jak skonczymy to wkleje fotki

mąż mówił mi że może sie zajmę malowaniem ścian w pokojach dziecięcych a znajomy powiedział co ja robie w księgowości powinnam malować , ale u kogoś to sie zupełnie inaczej robi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i oczywiście dziękuje miło sie slyszy ze cos fajnie wygląda , naprawde dziekuje wam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ładnie ale to zrzutnika kopiowalas?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisz jakie farby
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak , szkicowałam najpierw rzut na ścianie z rzutnika , mówilam że nie mam zdolności do takich rysunków malowania, a farby kupiłam 3 litry białego nobilesu i trzy podstawowe kolory barwnika takie za chyba 6 zl tubka , ( zólty, niebieski iczerwony ) , mialam troche farb tez z malowania mieszkania ( zielony , brazowy ciemny i jasny , niebieski jasny )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam Benjamin Moore, zamawiałam stąd https://lcspaints.pl/farby/benjamin-moore/ bo nigdzie stacjonarnie nie mogłam znaleźć, a są najlepsze na rynku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Nocleg z dzieckiem w Krakowie lub okolicach (4 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone miejsca? Potrzebujemy 2/3 noclegi: dwoje dorosłych i jedno...

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

do góry