Widok

firma remontowa

znacie może firmę remontową którą moglibyście polecić (Gdańsk)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
firma remontowa? ale w jakim zakresie? czy tj. remont domu ( malowanie, cekolowanie, itp. ) czy remont poszczegolnych czesci domu lub mieszkania,
moze bede mogl pomoc, ale prosze o sprecyzowanie pytania
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam
chodzi o remont mieszkania cekolowanie parkiet, zerwanie tapet, wyrównanie ścian, malowanie, zdjęcie jedne ścianki działowej i postawienie drugiej, kafelkowanie, przełożenie kaloryfera i pewnie trochę elektryki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wiec tak - z tym moze byc problem...
szukam dobrej ekipy badz chocby jednego czlowieka do remontu i nistety wyglada to koszmarnie...
ale - nie poddaje sie i jezeli nie goni Ciebie presja czasu, to jak tylko kogos znajde - to dam namiary...
problem w tym, ze szukam - z polecenia i teraz juz wiem, ze innej ekipy nie wezme, bo to co uslyszalam wystarczy mi zamiast horrorow i wole poczekac niz wyklocac sie o kazda duperele, a tym bardziej stac nad czyjac glowa i patrzec na rece, bo jezeli nie, to... porazka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Swoje remonty zawsze robimy razem z mężem. Teraz jesteśmy w trakcie kolejnego i zastanawiam się nad położeniem betonu dekoracyjnego. Wiem jednak, że do pracy z nim będę potrzebować specjalnych narzędzi. Należy do nich między innymi koronka diamentowa . Koronka diamentowa służy do wykonywania wierceń. Wiercenia wykonane koronką diamentową są estetyczne i gładkie. Do materiałów szczególnie twardych należy używać koronek diamentowych, gdyż cechują się one znacznie większą wytrzymałością niż pozostałe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli Pani nadal by była zainteresowana mogę podać email a potem numer tel. Zajmuje się wszystkim i wolny termin mam w połowie sierpnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przez 15 lat to już chyba kilka remontów zaliczyła ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sprawdź czy firma posiada odpowiedni sprzęt jak uplifter albo chociaż mini żurawie to duże usprawnienie na budowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

pies (50 odpowiedzi)

"Czym lepiej poznaję ludzi, tym bardziej kocham swojego psa". To słowa Marka Twain'a. Ostatnio...

Moja kobieta nie ma ochoty na seks (49 odpowiedzi)

Szlag mnie juz trafia ! Doradzcie cos... Jestesmy z Moja Kobieta 9 lat razem. Jestesmy fajna...

male piersi (79 odpowiedzi)

ehh dreczy mnie to bo mam bardzo male piersi owszem mam meza ktory mowi ze mnie kocha taka ale ja...

do góry