Widok

fitness Reda?

Kobieta Temat dostępny też na forum:
hej witam wszystkich. Mam pytanie i może ktoś mi pomoże szukam namiarów na jakies fitnes badz areobik w Redzie...tylko nie Knaman. Jak ktoś dyzponuje informacjami prosze o odp na meila z gory wielkie dzięki krystynka1985@wp.pl
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dołączam się do pytania.
ps. Czy jest w Redzie JOGA ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też poproszę,jakiś dobry i w miare tani:)fitness,ewentualnie aerobik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja też poszukuje;/
Korzystałam z usług Kanama(bo blisko, duży plus), na początku podobało się(pomimo ceny) jednak później tłok na sali zniechęcił mnie....za dużo osób nie można było wykonać ćwiczenia do końca...
Szukałam czegoś w Rumi ale zbieram jak narazie opinie.
Słyszałam o fitnesie prowadzonym w szkole?Nie pamiętam w której dokładnie.Ale nie wiem ile było w tym prawdy..

pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć, jest nowy klub w Redzie, jak się jedzie na Puck, za królewską a jeszcze przed dżwignią, taki budyneczek po lewek (jak jedziesz w kierunku Pucka), kiedyś były tam meble holenderskie - nie znam dokładnie adresu i jeszcze tam nie ćwiczyłam - byłam zobaczyć i fajnie wygląda - wejście 12 zł na ile chcesz czasu, karnet 100 zł na miesiąc bez limitu wejść i czasu

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za info:)

Przejadę się, obejrzę co i jak:)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajnie ze ty;lko 100zł i wejsc ile tylko zechcesz bede musiał sie też przejśc ale może jeszcze cos innego słyszeliście wiem ze chyba w szkole cos sie odbywa macie może jakies namiary??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
troche czasu mineło, czy macie jakies nowe informacje o o fitnesie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, znam ten fitness jak sie jedzie na puck i goraco polecam, jestem trenerka i wiem co mowie, wlasciciel zna sie na rzeczy :)
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a macie jakis namiar na nich, np nr tel moze maja strone?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakby ktos szukal namiaru to www.f-reda.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Reda

Szukam ekipy remontowej w Redzie stan deweloperski od sierpnia. (5 odpowiedzi)

Szukam solidnej firmy remontowej do kawalerki (35,5 m2) stan deweloperski w Redzie od sierpnia.

Kameralne Tarasy (46 odpowiedzi)

Reda jest dobrze skomunikowana z Trójmiastem, a tym bardziej samo osiedle Kameralne Tarasy, które...

Niebieski Bursztyn (3 odpowiedzi)

Osiedle zlokalizowane jest w urokliwej, zielonej części Redy przy ul. Bosmańskiej, niedaleko...

do góry