Widok

fryzjerka kosmetyczka w Redzie kogo mi polecicie???

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Cześć dziewczyny doszłam do wniosku że nie wiem komu mogę powierzyć moją głowę w dniu wesela hehehe
Zazwyczaj jak kozystam z usłóg fryzjera to na terenie Wejherowa bądź Gdyni. W Redzie byłam kiedyś u fryzjerki na Jana Pawła (obok LaStrady) to obcieła mnie paskudnie! ostatnio poszłam do biedronki i tam jedna dziewczyna(taka większa nie pamiętam imienia :)) )całkiem ładnie mnie obcieła.

Proszę abyście mi poradziły jakąś dobrą fryzjerkę i panią od make-upu na terenie Redy i czy są jakieś co do domu by mogły podjechać czy tylko w salonie ?
Dzięki za podpowiedzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bylam ostatnio na obcuięiu i pasemkach z Pani Lidii i bylam mega zadowolona, obciłęa mnie dokładnie tak jak chciałam, pokazalam jej na zdjeciu jak ma byc i tak bylo a kolor wyszedł boski, tylko kurcze nie wiem jak to ulica bo od niedawna mieszkam w Redzie to taki mały salonik "Lidia" za tym nowym kościołem na osiedlu "Przy Młynie" ewentualnie jak byś cciała to moge nr tel.podać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! bardzo proszę o nr telefonu bo w reklamie firmy nie ma podane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja od dawna ścinam się w salonie przy ul Łąkowej po schodkach do góry ;) Za tym budynkiem skręca się do biedronki, pod nim jest sklep kosmetyczny, obok jest solarium, itp.. ;) Zawsze byłam zadowolona- i z cięcia i z układania i z trwałej. Myślałam żeby iść do nich również przed ślubem ale ostatnio zastanawiam się czy nie iść jednak do Henryka w CH Kaszuby w Wejherowie... ten fryzjer jest bezkonkurencyjny ;) I jestem pewna że wyjdę od nich z piękną fryzurą, tylko że drogo...

Jeśli chodzi o kosmetyczkę, to moja koleżanka miała robiony makijaż na swój ślub gdzieś na Jana Pawła.. u pani Iwony bodajże... były gdzieś na forum pozytywne opinie. Nie wiem jak się nazywa ten salon, ale wiem jak się tam idzie :D Jak jest ten ciąg sklepów przy którym jest mięsny Dominik, kwadja, itp. to idąc w stronę Polomarketu za rogiem się skręca w lewo i ten salon jest gdzieś z tyłu. Jeszcze tam nie byłam, ale zamierzam się umówić na próbny makijaż i wtedy się zdecyduję lub nie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki kojażę ten salon po schodach ale nigdy tam nie byłam :) może jeszcze ktoś podpowie :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:))) hop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Reda

Szukam ekipy remontowej w Redzie stan deweloperski od sierpnia. (5 odpowiedzi)

Szukam solidnej firmy remontowej do kawalerki (35,5 m2) stan deweloperski w Redzie od sierpnia.

Kameralne Tarasy (46 odpowiedzi)

Reda jest dobrze skomunikowana z Trójmiastem, a tym bardziej samo osiedle Kameralne Tarasy, które...

do góry