Widok

gdzie chodzicie do stomatologa?

Oliwa Przymorze Żabianka Temat dostępny też na forum:
Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na miłego i delikatnego lekarza-stomatologa, mam zawsze z tym straszny problem... dorośli też się boją dentystów! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodzę do przychodni Dentical. Zabiegi są częściowo refundowane.Bardzo bałam się dentysty ale odkąd zaczęłam tam chodzić strach minął. Za każdym razem dostaję znieczulenie.Lekarze są bardzo mili i wiedzą co robią.Naprawdę polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam stomatolożkę w przychodni na Piastowskiej zaraz za torami. Część ma refundowane, ale nawet te odpłatne ma niedrogo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie chodzi o dr Jabłońską. Też jestem zadowolona. Nie tylko z cen, ale przede wszystkim z jakości usług. No i za niezwykły spokój emanujący z Pani Doktor. Nawet przy i po akcjach z trudnymi pacjentami, których płacz było słychać chyba w całej przychodni :) Jedyny minus - kolejki (przynajmniej tak było na Piastowskiej). Teraz już tam nie przyjmuje. Przeniosła się do przychodni w Starej Oliwie (niedaleko rynku).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestes moze studentką? polecam przychodnie studencką przy PG
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
(jeszcze) jestem studentką. w przychodni tej byłam kiedyś raz- i wystarczyło mi - gdy siedziałam z rozwartą paszczą na fotelu panie dentystki wykonując leczenie rozmawiały między sobą, piły kawę i podjadały (w trakcie leczenia!!). ogólnie na wejście do gabinetu musiałam czekać gratisowe 1,3godz bo w wyznaczonej mi godzinie przyjęto osobą "po znajomości". gdy już byłam w środku przez gabinet przewinęło się kilkanaście osób - innych pacjentów (którzy odrywali moją panią stomatolog od tego co aktualni robiła mi w buzi) i pracowników, którzy byli z innych specjalności,np wpadła pani dermatolog pogadać, wiem że to ona, bo znam ją.
komfort psychiczny podczas wizyty : -10punktów.
poza tym zostałam mocno dźgnięta igłą w usta.

ja dziękuję za taką opiekę stomatologiczną.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam dr Karolinę Strobel z Oruni Grn.na Fieldorfa 17. nigdy nie byłam u tak dobrej pani stomatolog!!!! delikatnie podaje znieczulenia i jest bardzo miła!! pełen profesjonalizm!!!!!
jest to klinika dr.Marcinkowskego-warto się zarejestrować :)
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja korzystam z CEOC w Krzywym Domku w Sopocie. Moze nie jest najtaniej, ale zawsze mozna sie dogadac. Obsluga pierwsza klasa, nie zaluja czasu, wizyta to czysta przyjemnosc. doktor Joanna w 100% zaangazowana, recepcjonistki rowniez bardzo uprzejme.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Dr.Michalak na Morenie-super delikatna i bardzo dobra dentystka.Jest tylko jeden minus w zwiazku z powyzszym na wizyte trzeba sie umawiac przynajmniej miesiac wczesniej :(:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DentalCare Tychy to miejsce, do którego wracam z przyjemnością. Profesjonalizm, miła obsługa i świetne efekty leczenia to powody, dla których polecam ten gabinet każdemu. https://www.dentalcare.biz.pl/#
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Żele intymne jakie testowaliście? I jakie polecicie? (6 odpowiedzi)

Próbowaliśmy wiele. Pytam się tutaj głównie o żel zwiekszający doznania. Niestety ale te...

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (120 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

Dobry prywatny ortopeda PILNE !!! (12 odpowiedzi)

Szukam namiar na dobrego prywatnego ortopede najlepiej na dzisiaj.

do góry