Widok

gdzie kupujecie tkaniny do haftowania?

Wrzeszcz Zaspa Chełm Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam, lubię haft krzyżykowy ale nie mam zielonego pojęcia gdzie w Gdańsku dostać tkaniny do haftu na metry... Może ktoś się zaopatruje w Gdańsku i mi pomoże? Będę wdzięczna!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w centrum gdańska są blisko siebie 2 sklepy z tkaninami na ul. pańskiej, w jednym z nich był jeszcze jakieś pół roku temu dość szeroki wybór gęstości i kolorów (w drugim też coś zwykle jest ale mniejszy wybór).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do tych właśnie chciałam się wybrać bo te mi się kiedyś rzuciły w oczy :) dziękuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zaopatruję się w Kartuzach bo jest o wiele taniej niż w Gdańsku i muliny do haftu także bo też są tańsze....przy większych ilościach warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W gdansku wrzeszczu jeden kolo radia gdansk na grunwaldzkiej,a drugi przy trojkacie kolo farb fluuger i kiosku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za wszelkie przydatne informacje.
materiały tkaniny drukowane http://www.mojatkanina.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry