Widok

gdzie na wakacje - domek z dziećmi

Podróże Temat dostępny też na forum:
poleccie coś sprawdzonego na Kaszubach albo Mazurach z fajnym placem zabaw, czystymi domkami...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
użyj wyszukiwarki takich wątków była już masa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja polecam Frydrychowo. http://na-kaszubach.pl/suleczyno/noclegi/domek-nad-jeziorem-mausz,36.html
Domek położony 50 metrow od jeziora..cisza, spokój,
ogrodzony, zasiana na calej posesji trawa. Byliśmy tam z 2latkiem. Miał dużo miejsca na wybieganie się a ja się nie stresowałam że gdzieś ucieknie bo domek jest ogordzony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.mazuryjezioro.pl/
polecam mazury, byliśmy tutaj 2 lata z rzedu, cisza spokój, można wypocząć, dzieciaki mega zadowolone/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mamma a powiedz, woda w jeziorku czysta? i jak jest z wejściem do jeziora przy tym domku ? jest jakiś pomost? płytko na początku czy od razu głębina i szuwary? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mammaa cena w tym Mauszu to faktycznie 100 zł doba?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziś pisałam z właścicielem domku nad Mauszem z linka mammy
odpisał, że 140 zł za dobę dla 4 osób (podałam 3 osoby dorosłe + dziecko 3,5 roku)
+ zużycie prądu wg stanu licznika

nie wiem czy jest jakas różnica dla mniejszej ilości osób
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda tylko że tam nie ma nic dla dziecka typu huśtawka, piaskownica, trampolina i działka pusta bez drzew żeby przed słońcem się skryć trochę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to jest spory minus, bo dziecko może się tam nudzić.
powinni nad tym pomyśleć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej Dziewczyny, jezioro jest czyste i nie ma od razu gwałtownego spadku ale to nie jest typowo piaszczyste dno - są tam też kamyczki. My synkowi (miał wtedy 2 latka) kupilismy specjalne klapki do kąpieli :).
Pomost też jest (specjalnie wybudowany dla tego domu wiec mozna powiedziec ze należy tylko do tych osob co w nim przebywaja).

Jak dla mnie miejsce super. Dziecko sie nie nudzilo. Do najbliższego sklepu jest okolo 1 km drogą przez las - tam też się mieści ośrodek wczasowy. Do większej wsi gdzie jest kilka sklepów już prowadzi normalna droga i jak dobrze pamietam około 2 km.
My za 2 osoby dorosłe plus dziecko placilismy 120 zl od domy plus prad - na tydzien wyszlo jakoś 30 zl a nie oszczędzaliśmy specjalnie.

Obok domku jest za plotem drugi wieszy dom - tez letniskowy ale zasłonięty stodołą więc z sąsiadami się widzieliśmy tylko nad jeziorem.

z czystym sumieniem polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a i jeszcze zapomniałam napisać, że jakby ktoś chciał to wolne terminy ( na lipiec i sierpień) są do 14 lipca a potem od 12 sierpnia. Tak mnie poinformował właściciel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

gdzie robia kubki z nadrukiem na miejscu? (13 odpowiedzi)

pytanie jak w temacie, pilnie potrzebuje na jutro, a jesli ktos robil to pytanie dodatkowe, czy...

jaki rozmiar pościeli do większego łóżeczka? (33 odpowiedzi)

Mam zamiar przesadzić córkę z łóżeczka dziecięcego na takie większe, ale jeszcze nie zupełnie...

Przedszkole nr. 9 Gdynia ul. Bp.Dominika (3 odpowiedzi)

Odradzam rodzicom. Dzieci za kare siedzą na krzesełkach,teksty"nie dostaniesz podwieczorka",ale i...

do góry