Widok

gdzie na wakacje samotna matka + dziecko

Podróże Temat dostępny też na forum:
Witam,
zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat jest gratis. Jeśli jadę sama z dzieckiem, to płacę za pokój 2-osobowy, czyli dziecko jest traktowane jak osoba dorosła.
Czy możecie polecić ośrodek, pensjonat z pokojami 1-osobowymi?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
http://www.primaveraspa.pl/oferty_specjalne_primavera_spa.html

Na pewno swietne miejsce i jest tam duzo samych mam z dziecmi. Mamy w spa a dzieci na animacjach ;). Ale to nieco starsze dzieci. Przy maluchu to juz raczej trzeba z nim byc na tych animacjach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10
o primaverze słyszałam, ale przyznać trzeba, że cena wysoka. może macie coś jeszcze?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
A moze osrodek w Zawiatach:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
http://www.dukatspa.pl

Byłam sama z dzieckiem w zeszłym roku - ja odpoczęłam, a dziecko mega szczęśliwe. Opieka nad dzieckiem bezpłatna, bo to również sanatorium dla najmłodszych :).

W tym roku też się wybieram :).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
witam

Szukam towarzyszki z dzieckiem, kiedy sie wybierasz???
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy już któraś z Was wróciła z wakacji z dzieckiem? Napiszcie proszę - jak wrażenie - chętnie też nawiążę kontakt z samotną mamą z Trójmiasta. Pozdrawiam wszystkie dzielne Mamy.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
Hej!
Ja tez chcialam sie wyprawic z mim synkiem 3-lenim gdzies ale stwierdzilam,ze chyba w tym roku to sobie odpuszcze bo nie odpoczne. Za maly na animacje, wiec ciagle 24h razme, a w nowym miejscu moze byc roznie. Pochwalcie sie dziewczyny gdzie bylyscie :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam
http://www.samotnia.eu
Piękne miejsce z pięknymi lasami dookoła i z przepysznym domowym jedzeniem.Szczerze polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
ja mogę Wam polecić super miejsce u naszych południowych sąsiadów na Słowacji - kurort Afrodyta, spędziliśmy tam tegoroczne wakacje, które zaliczam do bardzo udanych, można się zrelaksować wśród wód termalnych, pozwiedzać, dobrze zjeść wyjazd rezerwowaliśmy przez biuro turystyczne Family Tour i wszystko było dopięte na ostatni guzik, więcej informacji znajdziecie tu http://familytour.pl/slowacja-rajeckie-teplice-zdrowy-wypoczynek-w-kurorcie-termalnych-zrodel-spa-afrodyty-s-667.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Sprawdziłam Primavere i wyglada fajnie; moze w tym roku skorzystam.... Co prawda strona jest z Trojmiasta ale skoro ja trafiłam to może inne Poznanianki też zajrzą:) A zatem - ja lat prawie 40 (jak ten czas leci...), córka 4 lata szukamy towarzystwa na tegoroczne 2016 wakacje - sierpien. Jestesmy z Poznania i moze któras z mam czy samotnych "tatów" miałaby/miałby ochote na wspolna kawe, kulki dla dzieci czy inne aktywne "szalenstwo":-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam jestem po 40 synka mam 7 lat i tez chetnie poznam towarzyszke wspolnej podrozy oto moj mail michalina3400@wp.pl zapraszam do kontaktu moze cos wymyslimy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam tez chetnie poznam towrzyszke mam corke ktora ma 9 lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę z 11 letnią córką nad morze od 1 lipca. Jestem zdecydowana, noclegi mam już zamówione. Obie jesteśmy dość towarzyskie. Co Ty na to marin1989? Może ktoś by jeszcze dołączył? Mój adres nuta1002@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tanie i sprawdzone biuro podróży - https://hespac.com/buropl.htm Polecam .Kompetentna szybka obsługa.Dokumenty podróży w terminie.Informacja o zmianie terminy lotu podana odpowiednio szybko. Rezydentka na miejscu, miła kompetentna. Transfer bez spóźnienia. Opieka rezydenta na lotnisku przy wylocie. Dzięki dobrej obsłudze ,urlop minął sympatycznie i spokojnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A skad jestes
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

chetnie sie w tym roku wybiore z synem nad morze samotny przystojny tata:::::::)syn 10 lat
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Samożna mama z warszawy z 7 letnia córka pozna towarzyszą podróży kierunek morze lipiec 2017.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Samotna:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej ja też samotna z córką 4 letnia odezwij się nivea84@o2.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam 3 letniego syna
Z chęcią gdzieś polecimy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej ja też 3 letniego gdzie chcesz jechać i Q jakim terminie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez samotnie na wakacje 2017. 7 letni synek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej ja też samotny z 7 letnią córeczką jak jest Pani chętna jechać z nami to proszę pisać na @ andrzej 721127@wp.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej mój syn też ma 7 lat, moze razem pojedziemy na wakacje...a skąd jesteś? Ja z łodzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jadę do Bułgarii też samotna syn 7 lat
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie, ja również jestem mama siedmioletniego chłopca, jesteśmy z Poznania. Chcemy pojechać nad morze, najchętniej do Świnoujścia, w drugiej połowie lipca. Myślałam też o wycieczce do Legolandu w trakcie tego wyjazdu. Szukam towarzystwa dla siebie i dla synka, najchętniej innej samotnej mamy. Mój mail: marigoldinblue@gmail.com
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej szukam kobiety samotnej z dzieckiem ja samotny Tata z córką 7 lat. Ps. Jak jesteś chętna to proszę pisz na @ andrzej721127@wp.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej ja też samotna z dwójką dzieci dwie córeczki 4 i 11 w tym roku pierwsze samotne wakacje tyle że w sierpniu pisz agajanek@buziaczek.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja 2 dzieci 2 lata i 8 lat wyjazd nad morze sierpien , szukam towarzyszki lub towarzysza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kontakt julita8426@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moze nadal aktualne? Ja sama mama i dwuletnia córeczka. Wyjazd sierpień najchętniej nad morze właśnie. Ale moze też być wrzesień i inny kierunek ;) kontakt do mnie meg.sec80@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Ja też w lipcu na wakacje z 6 letnia corka ale bardziej za granicą na 2 Tyg. Jeśli jest Pani zainteresowana proszę o odpowiedź pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wakacje 2019
Mam 9 letnia córkę i chętnie się byśmy wybrały gdzieś w ciepłe miejsce na wakacje i szukamy towarzystwa
czekam na kontakt ri-ta81@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam tez mam córkę 9 lat i jestem rocznik 81 :) w sierpniu gdzies sie wybieramy jakby co prosze o kontakt:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pojechałam z dziećmi http://relaks.net.pl/niedrogie-wycieczki-do-grecji/ bardzo fajnie spędzony tydzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej czy w tym roku również szukasz towarzystwa ba wakacje? Mam 12 letnia córkę ja rocznik 81:) szukamy towarzystwa na wakacje
Chętnie gdzieś w ciepłe miejsce :)
Jak byś była zainteresowana napisz
Ri-ta81@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej ja mam córkę 6 letnią i urlop w lipcu może się zgadamy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam syna 12 lat. Tez szukamy towarzystwa na wakacje. Chetnie w Danii jakis kemping, bo zawsze maja tam baseny i duzy wybow aktywnosci. Jechalibysmy tam z Norwegii autem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej może do Egiptu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może do Grecji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Samotny tata 39 lat z synkiem 9 lat. Też wybieramy się nad morze w drugiej połowie lipca w okolice Władka. Jeśli ktoś jest chętny na wspólne spędzenie czasu z dziećmi na plaży, wyjazd do 3 miasta, kulki albo inne atrakcje podaję mój kontakt ... fahrt@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej! Wybierasz się gdzieś w tym roku ? Ja jadę z 7 letnim synem do Ustronia mirskiego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

27 sierpnia chętnie podjadę podjadę się przywiać z 6 letnim synem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wybieram się trochę wcześniej na początku sierpnia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

my wyruszamy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wow
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tata samotny?
Czego poszukuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Samotna mama. Synek 8 lat. Szukam towarzystwa na sierpień.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej ktora polowa sierpnia
Mama 8 letniego synka tez
Moj meil bmonika426@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, ja tez wybieram sie sama z synem 12 lat nad morze w sierpniu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybieramy sie z synem 12 lat w sierpniu nad morze.
agusja2105@googlemail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, mama z 12letnim synkiem tez planujemy nad morze w sierpniu 7lub 8 do 15 sierpnia. Masz moze juz zarezerwowane miejsce i daty? My z Warszawy bedziemy jechać. Prosze podaj wecej szczegółów. Mozna na maila mbaigalina2010@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, ja mam urlop przełom lipca i sierpnia ( 2 tyg) jak ci pasuje to napisz. Też mam syna 8 lat.
anna_072371@o2.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, 8-13 sierpnia mam zarezerowany pokój w hotelu dla dwóch dorosłych i dzieci za darmo, ale jade jako jedna dorosła i dziecko 12lat. Hotel mercure Posejdon blisko płazy w Gdańsku, moze masz ochotę? Daj znac mbaigalina2010@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sierpień . Syn 14 lat. Ja 45. Teneryfa, Chorwacja, Masz już kogoś na wyjazd. house.ofpain@interia.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, czy wypad nad morze jeszcze aktualny? Ja także samotna mama 10 ciolatki, szukam towarzyszą na mały urlop:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej chetnie poznam tego samotnego tatę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A w tym roku? Samotna mama z 11letnim synem i drugim 18 letnim autystą?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tata z 8 latkiem wybiera sie na wekend majowy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybieram się z 7 letnim synem nad morze w sierpniu ,może znajdę towarzystwo..? Mam 45 lat woj lodzkie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej. a kiedy jedziecie?
ja też się wybieram z moim 6cio letnim synem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My jedziemy 3-go sierpnia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej ,w tym roku planujecie gdzies urlop/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej a pasuje Tobie maj jakis zagraniczny wyjazd nad morze? Mam synka 4.5 roku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Ja jadę w tym roku pierwszy raz sama i szukam towarzyszki z Poznania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez jadę sam i szukam towarzyszki z Poznania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej chętnie pogadam o wyjeździe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podaję Ci stronkę na której znajdziesz kategorię obiekt przyjazny dzieciom. Tam (http://www.karpacz.net będziesz miała kilka obiektów do wyboru i z pewnością wybierzesz taki, który odpowiada Ci najlepiej.

Przy okazji polecam Karkonosze. Zdecydowanie miejsce warte odwiedzenia :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
klimczok-szczyrk,rewelacja,dzieci do lat 7 nie płacą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
A może coś spokojniejszego i kotlina kłodzka. Mogę dać ci link do dobrego portalu z miejscami noclegowymi - http://www.kudowazdroj.pl Sądzę, że Kudowa to dobre miejsce szczególnie jeżeli jedziesz z dzieckiem. Spokojnie i góry niezbyt wysokie, a zabawa bardzo dobra.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Chętnie bym sie wybrała gdzieś z dzieckiem (rocznym) ale fajnie miec tez towarzystwo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hej - ja też poszukuję towarzystwa na wspólne wyjazdy i spacery - mam synka 2-letniego.
Mój e-mail: kornelia-100@wp.pl - pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
hej Kornelia ja mam coreczke 7 letnia mogłybysmy sie zgadac i pojechac na wakacje z dziecmi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
a w tym roku macie jakieś propozycje? najlepiej takie, gdzie można pojechać bez własnego auta
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja wybywam do spa na Mazury. Nie jest daleko z trójmiasta, a oferta naprawdę ciekawa. Przede wszystkim są zaplanowane atrakcje dla dzieci - jakieś warsztaty, konkursy, jest animatorka, jak ja bym chciała na jakiś zabieg skoczyć. Są też jakieś rodzinne olimpiady, wieczorne biesiadowanie, ognisko. Takżę będzie co robić.
Jedziemy na tydzień do spa zalesie mazury.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
też chętnie się wybiorę z jakąś mamą z dzieckiem. Moje dziecko ma 6,5 lat. Najchętniej albo do Zakopanego, albo samaoltem za granicę na jakieś niedrogie wakacje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja też bardzso chętnie za granicę najlepiej. mam synka 5 lat ale nie mam kolosalnego budżetu :)

proszę pisz na gabi.lenz@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja mam 9 latka i zależy mi na wyjezdzie teraz w czerwcu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja mam wesołą 5 latkę ... Mi pasuje jakiś tydzień w sierpniu gdziekolwiek ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
hej, mam 4 i pół letnią córeczkę i chciałabym pojechać w drugiej połowie sierpnia nad morze, bo w sumie raczej za granicę mnie nie stać...;/ raźniej byłoby mieć koleżankę z którą można pogadać, a i córeczka by miała koleżankę do zabawy;D jeśli nadal jesteś zainteresowana czekam na kontakt. dorota_nowicka24@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, w Ustce OD 23-30 Sierpnia jest organizowany wypoczynek dla samotnych matek
http://www.albatros-ustka.afr.pl/matka-z-dzieckiem.htm
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam, jeśli w tym roku chciałabyś się też wybrać na wakacje z mamą i dzieckiem to zapraszam do zapoznania kocica1515@interia.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy w 2017 tez jest cos takiego organizowane
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wakacje z corka

Część konrelio jestem samotnyym tatą 4 letnią coreczka możemy razem spędzić wakacje możemy razem jechać moim autem jeśli ci pasuje mój meil piotrszajba@wp.pl termin ustalimy
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam, poszukuję towarzystwa na wyjazd wakacyjny z dzieckiem, prawie 3 letnim Chłopcem, urlop ze względu na pracę planuję w czerwcu, najchętniej nad morzem lub jakiś wyjazd za granicę. Może są jakieś chętne osoby na wspólne spędzenie czasu? Podaję kontakt do siebie - marlena551@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja chętnie bym się gdzieś wybrała mam 3 letnią córeczkę i brak towarzystwa do wspólnej podróży.
Jakby co kontakt na maila mawis@poczta.fm
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witajcie,
Nie ma sensu zakladania nowego watku, skoro taki jest ;) wiec, ja tez chce sie wybrac nad morze z moja dwuletnia corka ( poczatek lipca ). I tak jak napisala autorka, za matke z dzieckiem placi sie podwojnie, coz, smutne, ze tylko pelne rodziny moga liczyc na znizki ( mam nadzieje, ze sie myle ;) ). Sprawdzalam polaczenia pociagiem i z mojego miasta bezposrednie polaczenia, zadawalajce czy tez mniej, sa do Kolobrzegu, Swinoujscia, Sopot/Gdynia/ Gdansk. Wiec w tych miejscowosciach raczej spedzimy wspolny weekend. Ktos moze zapytac, czemu nie samochodem? Mieszkam na Slasku, wiec kilka godzin auten z dzieckiem jest mozliwe w nocy, a z jazda w nocy moze byc roznie.
1) czy polecacie jakis hotel, mieszkania, pensjonaty itd., w przystepnej cenie, do 40-50zl za noc? Oczywiscie w miejscowosciach wymienionych wyzej. Nie musi to byc kwatera 100m, od morza, zalozmy 15-20min. spacerkiem. Zeby byla znosna, wyzywienia nie musi byc.
2) moze rowniez bedzie ktos chetny na wyjazd w tym terminie, do jednej z podanych przeze mnie miejscowosci? Nie ma to jak napic sie wspolnej herbaty, w czasie gdy dzieciaki spia ;)
Dziekuje za wszelkie odpowiedzi :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
cześć :)
Chodzi tylko o wyjazd wakacyjny?
Jestem z okolic Katowic. Mam 35 lat i 1,5 roczną córeczkę. Na wakacje jadę dopiero sierpień/wrzesień. Brakuje mi towarzystwa na weekendowe wyjazdy czy wypady z córką.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam

chetnie umowilabym sie na jakis wspolny weekend, serdeczne pozdrowienia dla ciebie i twojej coreczki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
cześć
Chętnie dojadę do Was jeśli będziecie w okolicach Kołobrzegu na weekend.
Mama i 6 latek
Mój nr 605460600
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, ja jestem z okolic Katowic. Jeśli chcesz to odezwij się kocica1515@interia.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja też sie zapisuje na wspólne wyjazdy z synem-4 latek.
Jesteśmy z Łodzi, ale chciałabym spędzic wakacje w sierpniu nad morzem...
Jeżeli jest ktos chetny zapraszam do kontaktu :))
monikka78@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ja mam corke 9 letnia i tez bym chetnie pojechala z jakas mama dzieci by sie razem bawily a my bysmy tez mieli chodzby pogadac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, chcę wyjechać z 7 letnią córką na początku sierpnia, gdzieś w miarę niedaleko. Czy możecie coś polecić? Może ktoś też w tym terminie się wybiera i możemy sobie potowarzyszyć?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tutaj ma Pani http://weekendtrips.pl opisy kilku miejsc, ceny, hotele, jak dojechać itd. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witaj , ja Anna córka 10 lat wybieram sie do Władysławowa na początku sierpnia , mieszkam pod Bydgoszczą mój adres anna-kilmann@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam. Moja córka ma 8 lat. Chce wyjechac na poczatku sierpnia. Być może do Primavery lub pod domki na agroturystyke, jeszcze nie wiem. Polecam agroturystyke z animacjami. Odpoczynek na wsi i zdrowe jedzenie. Ja cały czas szukam ciekawego miejsca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam hotel Unitral w Mielnie. Pojechałam tam z rocznym dzieckiem i trzylatkiem. Nawet dobry pensjonat, w którym byliśmy rok temu, nie jest wart swojej ceny. Lepiej dopłacić do hotelu, a mieć wszystko pod dostatkiem, niż dopłacać do tego, czego brakuje w pensjonacie.
W tym roku mam ochotę wybrać się za granicę z Dziećmi, możecie polecić gdzie jest wygodnie i super atrakcje dla Dzieci?, których brakuje w Polsce? Może ktoś z płci męskiej chce do Nas dołączyć? Mile widziany pan z dzieckiem:-) 666898791
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie myśleliście żeby się wybrać pozwiedzac jakies ladne miasto polskie? Np. Zamość czy lublin. Można isc do zoo, można pochodzic po miescie pokazac dziecku zamek, isc na lody spacerowac. Wg mnie to najlepsza forma wypoczynku z dzieckiem. W przyszly weekend jedziemy wlasnie do lublina do hotelu piano i będziemy sobie zwiedzac. Jeśli chodzi o same wakacje to jeszcze nie wiemy..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja raczej o darlowie mysle myślimy żeby się zatrzymac w hotelu Irena i sobie pobyc w tym miasteczku, dużo znajomych tam było, co myślicie? polskie morze jest super
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam

również szukam samotnego rodzica do wspólnego wyjazdu wakacyjnego

najlepiej góry, ale rozważe i inne propozycje byle nie morze,

ja 36 lat
synek 10 latek
moje gg25791885

serdecznie pozdrawiam
mama
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewna mama - napisz na priva ; singielka82@gazeta.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Według mnie warto śledzić oferty biur podróży bo czasami można natrafić na naprawdę mega tanie okazje. Tutaj na przykład http://www.itaka.pl/promocje/i-taki-hit/ sporo ofert na wakacje z dziećmi i to w niewysokich cenach. Sam wyjazd za granicę to już jest dla dziecka frajda i emocje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja lubie bardzo Darłowo i bylam już dwa razy z coreczka w hotelu Lidia, dzieci do 6 lat maja pobyt za darmo;] duzo udogodnien, animatorzy, zabawy gry itd. polecam ten osrodek, bardzo sympatyczny a dla mamy Spa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poszukuję mamy z dzieckiem 6-9 lat zainteresowanej wyjazdem w ciepłe miejsce, koniecznie ze zjeżdżalniami przy basenie. W terminie pierwsze dwa tygodnie sierpnia 2015. Można pisać na adres: marz_l@tlen.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tata z córką 7 letnią co roku wyjeżdżam sam z córką nad morze w tym roku też pojade na początku sierpnia na 2tygodnie do kołobrzegu ustki albo za granice
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
znalazłeś coś?? ja również chcę jechać z córką 4 lata na wakacje myslałam o czymś tanim za granicą niestety za córkę musze placic jak za osobę dorosłą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
znalazłem jade tam gdzie w tamtym roku do dźwirzyna jest bardzo tanio a córce sie podobało
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
jacek podaj mi prosze jakieś namiary na ten hotel/pensjonat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dźwirzyno ''gród piastów'' jakbyś chciała coś więcej wiedzieć o tym ośrodku to podaję ci mój numer-608382763
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A można wiedzieć kiedy wybieracie się na urlopik? Mam synka w wieku siedmiu lat i uwielbia towarzystwo dla siebie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam
szukam towarzyszy podrozy wakacyjnych mam syna 7 lat oto moj mail michalina3400@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skąd jesteś ja wybieram się do Bułgarii
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W jakim wieku masz dzieci? Ja mam dwie córki 4,5 oraz ponad 5,5 roku. Chętnie wybrałabym się z kimś z dziećmi w podobnym wieku w terminie pomiędzy 14 a 28 lipca lub 10 a 27 sierpnia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślałam o spacerach po szlakach górskich. Może ktoś też ma dzieciaka w wieku ok siedmiu lat i chciałby troszeczkę czynnie spędzić urlopik w terminie 10-16 powiedzmy :) mój tel. 512 810 251
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wybieram sie do zakopanego z moimi córkami 7 8 lat jedziemy 9 sierpnia na tydzień
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wakacje na Mazurach dla samotnych mam zniżki. Jeżeli szukasz tanich wakacji szukaj na Gumtree domku w Olecku na Mazurach. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam chętnego samotnego rodzica z dzieckiem - najlepiej do 3 lat - na wakacje w listopadzie - gdzieś gdzie będzie ciepło. na Tydzień samolotem... (z Warszawy) do uzgodnienia - najlepiej bezpieczna destynacja.
proszę o kontakt
kaszka@tlen.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam samotnej matki ze Szczecina, na wspólne wyjazdy, spędzanie czasu.Ja - 43 lata, córka 2,5
agni5@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam figlokluby z rainbow. W sensie wyjeżdżasz na wczasy z tym biurem do hotelu z animacjami i masz te animacje całkowicie za friko. A warto, bo są bardzo fajne prowadzone, przez profesjonalistów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też jestem samotną mamą i myślę właśnie o figloklubach. Myślę że też jest to dobra okazja do poznania się z innymi rodzicami i nie mówię tutaj tylko o samotnych rodzicach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oszatta, a w którym figloklubie byłaś? :) bo tez się nad nimi zastanawiam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W hotelu Otrant w Ulcinj w Czarnogórze. Rewelacyjne miejsce swoją drogą, polecam, a animacje zorganizowane na bardzo wysokim poziomie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się świetne miejsce dla rodzin, do tego figlokluby, a to naprawdę duża wartość dodana!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każdy szanujący się operator oferujący wyjazdy rodzinne ma swoje kluby animacyjne np:
Raibow ma Figokluby
Itaka ma Klub Przyjaciół Itaki
Grecos ma swoje Delfinki
Neckermann Happy Events

Zapraszam do kontaktu jeżeli ktoś życzy sobie fachowego doradztwa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może coś aktywnego? Zapowiada się ciekawie.

http://www.apetytnaswiat.pl/mlodzi-odkrywcy-rycerze-krola-juliana/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Poproszę o jakieś informacje o klubach animacyjnych Rainbow. Szczerze mówiąc wcześniej nie wiedziałam o ich istnieniu, ale to też może dlatego, że do tej pory jeździliśmy na objazdówki raczej niż na wypoczynki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też pierwsze słyszę. My szukając miejsca na wakacje, też właśnie patrzymy, czy przede wszystkim mają jakieś animacje, plac zabaw czy chociaż kącik dla dzieci. Zawsze to chwila spokoju dla rodzica ;) A słyszałyście o takim gadżecie dla dziecka jak opaska na rękę http://www.siband.pl/? Zastanawiam się, czy nie kupić na najbliższy wyjazd.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ty weź przestań idiotycznie reklamować te opaski bo to aż śmieszne. W każdym poście zaraz zaczniesz o tym pisać - nawet tym o kolkach czy kupach dziecięcych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakbyś sprecyzowała pytanie to może bym Ci odpowiedziała bo byłam w hotelu z figlo i rok i dwa lata temu. Generalnie animacje są raz lub dwa razy dziennie, za darmo, przeróżne zabawy, ruchowe, plastyczne. Bardzo angażujące dla dziecka, więc raczej się nie martw, że młody się wynudzi. Dzieci od 4 roku życia można zostawiać same na zajęciach, przy młodziakach musi zostać rodzic.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jeśli chodzi o koszta? Płaci się coś ekstra za udział w zajęciach w figloklubach?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie płaci się, zapraszam do naszego biura, na miejscu dokładnie wytłumaczymy jak to działa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszamy na wyjazd Młodych Odkrywców! Będzie więcej dzieci i nie ma znaczenia, że będziesz tylko sama z dzieckiem :-)

Dobrej zabawy na pewno nie zabraknie!

Impreza ma tytuł "Rycerze Króla Juliana" - a historia zaczyna się tak...

Król Julian został porwany przez czarnoksiężnika! Zły czarnoksiężnik uwięził go za siedmioma górami i pięcioma rzekami w ciemnym lochu. Do lochu prowadzi kręty labirynt korytarzy, pozamykanych na 7 spustów. Uratować króla mogą tylko najdzielniejsi rycerze, którzy zdobędą klucze otwierające kolejne wrota.

By zdobyć 7 kluczy i uratować króla, rycerze muszą wykonać zadania. Czeka ich walka ze smokiem, uwyprawa po złote runo, wyswobodzenie księżniczki zamkniętej w wieży, turniej rycerski i wiele innych rycerskich konkurencji.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://www.apetytnaswiat.pl/mlodzi-odkrywcy-rycerze-krola-juliana/

Zapraszamy!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko zależy od tego ile córka ma lat. Moja ma 18 lat i mamy świetny kontakt. Wybrałyśmy się do Grecji ostatnio na takie babskie wakacje i to był strzał w dziesiątkę. Córa zakochała się w tym kraju a dzięki wyjazdowi stałyśmy się sobie bliższe. Jeśli ktoś szuka pomysłu, proszę bardzo, tutaj jest artykuł o tym, dlaczego ta Grecja taka fajna dla babeczek:
http://kobieta.wp.pl/grecja-kierunek-na-babskie-wakacje-2016-5982317897273985a
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wybrać coś z oferty Rainbow z animacjami dla dzieci. Sporo matek z dziećmi tam jeździ, więc też jest weselej i jest się z kim zapoznać. A widziałam w tym roku nawet jednego pana z dzieckiem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam w zeszłym roku, co prawda nie jestem samotną matką, ale mąż nie mógł z nami jechać. W ośrodku było sporo mam z dziećmi, więc dobrze się bawiłyśmy. A byliśmy w Kiani Beach na Krecie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie tylko RAINBOW ma animacje dla dzieci. Każdy szanujący się operator ma swoje zespoły animacyjne, w Grecji najlepsze ma Grecos, w Turcji np. Wezyr, na Majorce Grecos, Neckermann, czasami TUI.

15 min w dobrym biurze i dobry konsultant doradzi, dobierze, pokaże prywatne zdjęcie z wizytacji hoteli itd.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Kiani Beach na Krecie były animacje Rainbow i nie wiem czy mają sobie równe. Bardzo profesjonalne, animatorzy wkładali w nie dużo serca, jasne reguły, ale też brak jakichś bezsensownych załatwień, po prostu idziesz z dzieckiem i ono bierze udział w animacjach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja akurat wiem bo tak się składa że prowadzę biuro podróży, osobiście wizytujemy hotele (+ prywatne wakacje) i wiemy że i Rainbow ma dobre, i Grecos, i ITAKA itd. Wszystko kwestia ekipy w danym zespole animacyjnym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy mają tam pokoje jednoosobowe, ale hotel jest super jeśli chodzi o wypoczynek z dzieckiem. aa, mówię o Senatorze w Dźwirzynie. Jest wiele atrakcji dla dzieci. Cenowo niestety też Ci nie powiem jak, ale oferty są na stronie sieci hotele nadmorskie. A nóż coś wybierzesz :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Dźwirzynie REWELACYJNY jest także hotel HAVET - sprawdzaliśmy wielokrotnie i osobiście i nasi Klienci.

Osoby zainteresowane szczegółami zapraszamy do nas do biura 24Holiday na Dmowskiego we Wrzeszczu.
Mamy najniższe ceny, doradzamy, załatwiamy prośby specjalne np. dieta bezglutenowa itd
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, wybieram sie z dwójka dzieci nad morze. Nawiążę kontakt z inna mama która we wrzesniu bedzie sama z dzieckiem na wakacjach. Fajne by było mieć towarzystwo. Na razie jeszcze nic nie zarezerwowałam także mogę się dostosować. Podaję namiar:kwiatek60@op.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm zobacz na ofertę http://purohotel.pl/gdansk Myślę, że da się z nimi dogadać i będą coś dla Ciebie mieli. Z resztą, Puro ma hotele w różnych miastach - więc możesz sobie wybrać, gdzie udasz się na wakacje z dzieckiem ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też miałam podobny problem, z pomocą przyszła mi sieć Hotele Nadmorskie. Co prawda byłam kilka lat temu, ale może warto zajrzeć do ich ofert, być może mają jeszcze taki pokój.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może jakaś mama ma ochotę na podróż z dzieckiem do Azji? (mam syna 7-letniego) i chętnie bym z nim zwiedziła kilka krajów...A towarzystwo przydałoby się i mnie i jemu. Może ktoś jest zainteresowany?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuję przepiękną Mierzeję Wiślaną.
Tanie noclegi blisko morza Kąty Rybackie oferują między Zalewem wiślanym a Morzem Bałtyckim.
Wszyscy znajdą tu coś dla siebie:
Kąty Rybackie noclegi blisko morza

Polecić mogę apartamenty Kąty Rybackie Willa Turkusowa
Apartamenty Kąty Rybackie
Kąty Rybackie apartamenty
Bardzo dobry standard, świetna lokalizacja, a dla dziecka plac zabaw na terenie zamkniętym. Polecam plac zabaw na tej samej ulicy, jakieś 300 metrów dalej - to jest gminny, z prawdziwego zdarzenia.

Kąty to ogólnie fajna miejscowość, cisza, spokój, a atrakcji na miejscu i w okolicy nie brakuje. Przepiękna przyroda.
Niedaleko Trójmiasto i Malbork, więc nikt nie będzie się tu nudził.
Wczasy Kąty Rybackie uczynią niezapomnianymi!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
z
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź jeszcze http://www.morskachatka.pl/ tutaj mają pokoje, domki i apartament, także można jechać rodzinnie lub też ze znajomymi. Co do ceny to akurat będziesz pozytywnie zaskoczona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

poszukaj na Bookaparcie, mają sporo fajnych kwater prywatnych więc pewnie coś dla siebie znajdziesz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

fakt, mają sporo całkiem fajnych miejscówek :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, rozważam wakacje z corkami 11 i 13 lat. Ja 39. Mam tydzień url w lipcu od 14 ale mysle bardziej o wyjezdzie w sierpniu, moze na tydzień od 19. Przygladam sie ofercie Jarosławiec panorama. Moze ktos chce sie przylaczyc? basiania@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam przyjaciółkę, która też jest samotną matką, ale świetnie sobie radzi, a swoją dwójkę dzieciaków zabiera co roku do Ustki na wakacje. Zatrzymują się w Hotelu Lubicz, który jest pozytywnie nastawiony do dzieci i zapewnia im wiele atrakcji. Mama może odpocząć, a dzieciaki szaleją na basenie :) W hotelu też jest spa, więc moja przyjaciółka z takich wakacji wraca bardzo odprężona, a dzieci wyszalane i szczęśliwe :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Posiadam kod zniżkowy do portalu booking.com. Jeżeli ktoś planuje rezerwację noclegu poprzez ten portal - zachęcam do użycia linku poniżej. Otrzymacie zwrot 50zł na swoją kartę kredytową/debetową po tym, jak pobyt zostanie zrealizowany.

https://www.booking.com/s/34_8/bheigh49

Minimalna cena noclegu, aby otrzymać zwrot to 100 zł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja odkladalam na wyjazd za granice a tez jestem samotna matka.. nie lecialam sama z dzieckiem, zabralam znajomych ze soba bo to zawsze razniej. Z biurem podrozy lecielismy samolotami Enter Air, to chyba największą radochę małemu dało. Co do cen, często jest tak że na dzieci zniżka jest. Co do pokoi, jednak gdzieś musi się ono położyć także liczone jest jako normalny człowiek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hejka,jeśli kogoś szukasz do wyjazdu odezwij sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To mój e mail marta36474@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesteśmy zachwyceni. Rowy to dla rodziny z dzieckiem idealne miejsce. Z domków które odwiedziliśmy do plaży jest tylko 15 min spacerkiem. Tutaj byliśmy pierwszy raz i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, wysoki standard, piękny, czyściutki, przytulny i jednocześnie przestronny domek, z własnym tarasem. Właściciele gościnni. Okolica cicha i spokojna. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Sami sprawdźcie https://www.domki-rowy.pl/ na Różanej 8. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam,

czy jest wśród Was jakaś samotna mama z małym dzieckiem, która planuje pobyt w wakacje nad Bałtykiem. Ja mam 40 lat i synka, który ma rok i 3 miesiące. Może razem byłoby raźniej :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie:)
Z tej strony również samotna, ale wesoła mama z 8-latką:) Miło byłoby spędzić wakacje 2018 z jakąś inną mamą z dzieckiem.
Może znacie jakieś strony dla dla samotnych rodziców,?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.apetytnaswiat.pl/mlodzi-odkrywcy/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, mam 33 lata,córka 5.Myślimy o dziewczynskim wyjeździe nad Baltyk pod koniec lipca
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, mam 33 lata,córka 5.Myślimy o dziewczynskim wyjeździe nad Baltyk pod koniec lipca
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedziemy z córką nad Bałtyk na początku lipca. Córka ma 10 lat. Laisha odezwij się nuta1002@wp.pl Może jeszcze ktoś by się przyłączył razem weselej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć jestem matką 9 letniego syna wybieram się też nad może na początku lipca. Odezwij się proszę jeśli nadal poszukujesz towarzystwa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może być tata?.mam 6 letniego syna.piotr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, ja także jestem samotną mamą i mam córcie, która ma niecałe 20 miesięcy. Też myślę o jakichś wakacjach nad Bałtykiem, a wiadomo, że razem raźniej, a i dzieciaki miałyby kompana do zabawy :) myślałaś o jakimś konkretnym miejscu i terminie? aa, i jestem trochę młodsza, mam 25 lat, ale jeśli nie przeszkadza Ci różnica wieku, to się odezwij. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej.. Bardzo chętnie wybiorę się z tobą nad może jeśli nadal aktualne..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


Czy Wasz wjazd nad Bałtyk na początku lipca jest nadal aktualny ? Tata i 10 letni syn.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A myślałaś żeby pojechać gdzieś do naszych sąsiadów? Czasami można złapać naprawdę tanie połączenia autobusowe które będą kosztować mniej niż benzyna gdzieś w Polsce, z noclegami też nie ma tragedi jak sie poszuka. Zobacz np. tu https://busfor.pl/autobusy/Warszawa/Pary%C5%BC mają też inne połączenia i spoko ceny :) Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej.
Jestem 40-letnią mamą z 13 letnim synem. Planujemy wakacje - ale jakoś tak samym trochę nudno :) Chętnie dołączyłabym się, gdyby ktoś wybierał się za granicę pod koniec czerwca :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukam towarzystwa na wczasy zagraniczne mam 12 syna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Gdzie jedziecie? Jaki koszt takiego wyjazdu? Ja 40 lat syn 9
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat ja i moja koleznka z pracy wychowujemy samotnie córki i robimy sobie babski wyjazd nad morze we 4. Jedziemy do Unieścia do Nadmorskiej Chaty. Moja siostra tam była w tamtym roku i bardzo chwaliła to miejsce i właścicieli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W jakim wieku macie córki? Moja ma 10 lat. Chętnie bym się przylaczyla tylko w jakim terminie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie chcielibyście pojechać? Zaczęłam szukać tanich biletów lotniczych, może to byłby jakiś pomysł na wyjazd? Nie wiem gdzie najlepiej, zawsze chciałam zobaczyć Londyn, a wiem, że tam zdarzają się promocje. Co sądzicie o takim pomyśle? Przeglądam porady na ten temat, które znalazłam w tym wpisie http://podsuwam.pl/tanie-loty-do-londynu-gdzie-szukac-jak-rezerwowac szukałyście kiedyś przelotów w taki sposób? Nie mam dzieci, ale z przyjemnością zwiedziłabym muzea, każdy mógłby się czegoś nauczyć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W tym roku jadę sama z córką na wakacje i wybrałam hotel z basenem nad morzem http://www.baginscyspa.com.pl/pl/pokoje/. Uznałam, że jest to dobra opcja, na wszelki wypadek gdyby padało to będziemy mogły pływać w basenie. Córka jest zachwycona i już nie możemy się doczekać, kiedy wyjedziemy. :) Potrzebuję pojechać w ciche i spokojne miejsce, aby odpocząć, a jestem pewna, że ten wyjazd to będzie świetna odskocznia od codziennych obowiązków.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A może przyłączyłabyś się do nas?? Moja córka ma 11 lat, wakacje nad morzem od 1 lipca, szczegóły nuta1002@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja poszukuje wczasow dla mam z niemowlakami?? Ktoś coś?? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a w jakim wieku jest Twój niemowlak? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zapoznać się z ofertą apartamentów Sun&Snow https://www.sunandsnow.pl/ lokalizacje do wyboru do koloru ale wszędzie bardzo wysoki standard, niskie ceny i zawsze miłe wspomnienia z pobytu. Korzystałem już kilka razy z ich oferty i zawsze byłem bardzo zadowolony. Dodatkowo teraz od 1 lipca do 1 sierpnia -30% rabatu. Warto sprawdzić!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam wyjazd nad morze do Gdańska. Morze, słońce i plaża idealne miejsce na odpoczynek dla matki z dzieckiem. Na stronie http://wakacjenadmorzem.pl/ warto poszukać noclegu, który jest dosyć tani. Można tam też znaleźć atrakcje, które znajdują się w tym miejscu. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może ktoś wybiera się na początku sierpnia nad morze ?samotna mama z synem 7 lat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chętnie się wybiorę .Ja piotr tata i syn 6 lat maks
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skąd jesteś? Możesz podac jakieś namiary
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda że się nie odzywasz ,ja jestem już nad morzem. ,pogoda piękna ,woda bardzo ciepła
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli nie wiesz gdzie jechać warto wejść na ten blog http://kropkinamapie.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może Zakopane? Właśnie czytam na stronie http://twojepomorskie.pl/wyroznione/spac-zakopanem-apartamenty-prawdziwy-hit-2018-08-09-634 , że apartamenty w zimowej stolicy Polski są bardzo popularne i najczęściej wybierane przez turystów. Swoją drogą, to w górach jest mnóstwo atrakcji.. zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm może poszukaj jakiejś okazji na bilety lotnicze, ja często tak spędzam moje wieczory. Zerknij na ten wpis http://portal-wakacyjny.pl/tanie-loty-szukac-okazji-bilety-lotnicze/ Możecie zwiedzić ciekawe miejsca, często małym kosztem wszystko zależy od tego jak to zaplanujecie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziwne. Zadzwoń i dopytaj, czy na pewno. Moim zdaniem nie jest to sprawiedliwe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybraliśmy http://katany.com.pl/wyjazdy-last-minute-i-inne-tanie-opcje/ super opcja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rowy to bardzo fajne miejsce, wszędzie blisko. Miejsce przyjazne dla matek z dziećmi, mili ludzie, bardzo czyste plaże. My byliśmy w ośrodku Domki Rowy na Różanej 8 domki komfortowe i ekskluzywne. Niedaleko czysta i szeroka plaża, w sezonie każdy znajdzie dla siebie sporo miejsca. Polecam http://www.domki-rowy.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No, ale raczej nikt nie wynajmie takiego domku dla jednej osoby dorosłej i jednego dziecka, bo tanio nie wyjdzie, więc reklama nie na temat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam jednym z piękniejszych miejsc jakie odwiedziliśmy z naszą rodzinką nad Bałtykiem są Rowy w województwie pomorskim. Jeśli miałabym polecić miejsce gdzie można przyjechać rodzinnie na odpoczynek to polecam Domki Rowy na Różanej 8. Nowe, czyste, komfortowe i dobrze wyposażone. Pozdrawiam http://www.domki-rowy.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lazurowy Dwór to wspaniała oferta także dla matek z dzieckiem, które poszukują swojej przestani nad polskim morzem. W ofercie http://www.lazurowydwor.pl można znaleźć ekskluzywne pokoje oraz apartamenty z aneksami kuchennymi, gdzie wspaniały klimat Mierzei Wiślanej oraz piękne plaże Bałtyku tworzą idealny klimat do wypoczynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie no, słuchaj, tu jest jedna słuszna opcja - Krakowskie Podgórze i https://plazahotelkrakow.pl !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hotel Praga! Może być nawet taniej, niż Kraków, tylko dobrze dobierz transport, najlepiej autobusem. Hotel w Pradze jak znalazł - https://www.petithotelprague.com/pl/ . Naprawdę ogromnie polecam - to nocleg Praga ze świetnymi i bardzo nowoczesnymi pokojami. Są małe - ale czy chcesz podczas wyjazdu siedzieć w hotelu? Za to jest to naprawdę tani hotel Praga. Do tego lokalizacja obok stacji Metra Holeszowice no i lux, takich noclegów i hoteli trzeba więcej. To naprawdę najlepszy hotel Praga, jaki znam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z dzieciakami to najlepiej na baseny i aquaparki. Tam się nie nudzą.
Każdego lata jestem na Słowacji albo Węgrzech. https://medeacentrum.pl/ Fajna jest Besenova czy Hajduszoboszlo.
Są i termalne baseny i masaże, zjeżdżalnie, jest co zwiedzać.. Polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mam kod zniżkowy do portalu booking.com. na 50 zł.
Jeżeli ktoś planuje rezerwację noclegu (hotel, hostel, kwatera) poprzez ten portal - można skorzystać z linku poniżej.
Otrzymacie zwrot 50zł na swoją kartę kredytową/debetową po tym, jak pobyt zostanie zrealizowany.

https://www.booking.com/s/15_8/cab2a01c

Minimalna cena zapłacona za pobyt, aby otrzymać ten zwrot to 350 zł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takiej sytuacji polecam podróże po Polsce, poznawanie naszego kraju, szczególnie miast bogatych w zabytki. Jest dużo pięknych znanych miejsc, jak również takich o których mało kto słyszał a są warte uwagi :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam mamy z dzieckiem na wspólny wyjazd za granicę ja 46 corka 9 lat tel 692 295 661
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam chetnej mamy z dzieckiem na wspólne wakacje 2020 za granicą. Ja 46 lat corka 9 tel 692295661
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lublin jest ciekawy. Poczytaj na http://elubin.pl/wiadomosci,20903.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam lat 37, syn osiem. Szukam towarzyszki podrozy z dzieckiem w podobnym wieku. Mysle.o 2-3 dniach. Moze okolice Krakowa. Tel. 797290752
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ps. Jestem kobieta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadąc z dzieckiem na wakacje warto zaopatrzyć się w zabawki plażowe. Tutaj https://www.ceneolokalnie.pl/bielsko-biala/sprzet-plazowy znajdziesz bardzo duży wybór sprzetu plażowego. Poza tym radzę ci zabrać ze sobą kogoś do pomocy. Ja jako samotna mama w podróże z dziećmi zabierałam też moją mamę. Czułam sie dzięki temu pewniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam polecam wakacje z itaką, jeździłam sama z synem i zazwyczaj braliśmy pokój dwuosobowy i nie było problemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma problemu wyjechać z jednym dzieckiem do sanatorium Truskawiec na Ukrainie https://truskawiec.com.pl/ za 3-letnie dziecko nie płacisz. Są też atrakcje dla dziecka, delfinarium..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję. Pytałam o to, kiedy dziecko miało 3 lata, ale teraz ma już 11 lat, więc nieaktualne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może warto postawić też na jakieś aktywne wakacje https://gostyn24.pl/pl/640_materialy-partnera/52900_sposoby-na-aktywne-wakacje-z-dziecmi.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno Mazury są takim fajnym miejscem na rodzinny wypad ;) https://www.dzieciakiwplecaki.pl/artykul/7448/mazury-najlepszym-miejscem-na-rodzinny-wyjazd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapytaj się w https://hotelmonalisa.pl/. Tam małe dzieci mogą spać z rodzicami za darmo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam https://bursztynek-poddabie.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej,
Podbijam temat, jakieś propozycje, raczej bez sensu "nad morze" jeśli się nad nim mieszka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To może w góry :) W Polsce jest w czym wybierać... Beskid Śląski, Beskid Żywiecki, Bieszczady, Gorce, Pieniny, Tatry... Dużo by wymieniać :) My w tym roku realizujemy bon turystyczny Zakopane - https://ototatry.pl/bon-turystyczny-zakopane i zwiedzamy Podhale ;) Troszkę wycieczek w góry, trochę lenistwa na polankach, a trochę różnorodnych atrakcji, które zapewni nam zakopiańskie biuro podróży OtoTatry ;) W Polsce jest naprawdę wiele pięknych miejsc do wypoczynku!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajną opcją na spędzenie aktywnie czasu dla rodzica z dzieckiem jest spływ kajakowy organizowany przez Kajaki Rogalinek. Polecam, mojej córci bardzo się podobało gdy te wakacje zrobiłyśmy sobie taki wypad.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wyjazd do Poznania. W mieście jest mnóstwo atrakcji dal dzieciaków. Noclegi polecam w hostel poznań petit - oferują wygodne pokoje w dobrej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej zapraszamy do nas https://www.morzetustegna.pl Nowiutkie domki w Stegnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co, to zależy co lubicie. My ostatnio zdecydowaliśmy się na wyjazd niedaleko bo do Stegny. Powody różne, ale przede wszystkim brak pogody i chore dziecko. Na początku sceptycznie podchodziłam do tego, ale na prawdę dawno tak nie wypoczęłam. Nocleg znaleźliśmy tutaj https://www.morzetustegna.pl i cała Mierzeją Wiślana ma w sobie tak niesamowity urok, że na prawdę się nie nudziliśmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

dr.Bożena Pozorska PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!! (26 odpowiedzi)

Witam,czy ktoś może zna prywatny numer do dr.Bożeny Pozorskiej?? Przyjmowała w Sopocie,teraz...

cholestaza-szukam lekarza (7 odpowiedzi)

witam.poszukuję dobrego lekarza w trójmieście który zna się na cholestazie i poprowadziłby moją...

Sprawdzone sposoby na odchudzanie:) (65 odpowiedzi)

Cześć Dziewczyny! Podzielcie się swoimi sposobami na skuteczne odchudzanie:) Ja muszę zrzucić aż...

do góry