Widok

gdzie naprawic wersalke?

czy tapicer robi takie rzeczy?chodzi mi o mechanizm przy skladaniu kanapy.Nie zaskakuje i nie chce sie zlozyc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Większość tapicerów i umie naprawić taki mechanizm i maja nowe na wymianę, jeśli już naprawić się nie da.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam tapicera Jarka 502 316 239,robił dla nas kilka rzeczy :rogówkę, pufy.Jesteśmy zadowoleni, wiem że naprawy również wchodzą w zakres jego usług.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lidka a cenowo jak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga, a to wersalka czy kanapa?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba wersalka,bo to tam na pilotow.Oj Kasia,dostali nowe mieszkanie,wszystko bylo nowe a takie szkody,ze nawet kaucja 1200 im nie starczy.Szok!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga, co tam się wydarzyło?

Co do wersalki: najlepiej zadzwoń do tapicera i zapytaj o sklep z mechanizmami do wersalek. Kiedyś taki był jak się jechało do GB przez wiadukt we Wrzeszczu to GB jest z prawej a ten sklep był z lewej. Niestety mój mąż nie wie gdzie się przenieśli, ale myślę, że każdy tapicer pewnie wie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oki,zapytam i zapytam,moze on to naprawi.Tylko zeby to ni bylo drozsze od wersalki.A wiec szkody:dziura w drzwiach lodowki,walneli o rog blatu,wersalka,wypalone dziury w fotelu,drugi fotel(finka)zlamany, deska sedesowa peknieta,dziury w scianach(przesuwali meble),peknieta polka w lodowce,dziurki w blacie od stolu...Pewnie skonczy sie na tym ze kompl wypoczynkowy bedziemy musieli wymienic.Najgorsze jest to,ze ten facet chce zwrotu kaucji,bo twierdzi,ze to wszystko to normalne uzytkowanie!Ciekawe,po 1,5r mieszkania...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga, a to ci poprzedni czy nowi?

Ten mechanizm w wersalce mój mąż sam wymieniała więc to nie jest jakieś super skomplikowane.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poprzedni.Nowi juz sa.Zadzwonie jutro do tapicera,dzieki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
swego czasu w którymś markecie budowlanym widziałam takie podnośniki :] http://artykulytapicerskie.pl/kategoria/automaty-podnosniki

http://allegro.pl/automat-podnosnik-wersalkowy-automaty-do-wersalki-i2315303504.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
sklep jest przy ul. Droszyńskiego w byłej piekarni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jakie lozko kolejne polecacie? (6 odpowiedzi)

Witam, Bylo sporo watkow o lozeczkach ale nie znalazlam tam interesujacej mnie odpowiedzi, a...

Fajne i ciekawe przystawki - przekąski :) (71 odpowiedzi)

Mój mąż ma za tydzień urodziny, ze wzgledu że mam małe dziecko potrzebuje szybkich i ciekaweych...

gdzie kupię piłeczki do basenu "suchego" (20 odpowiedzi)

jak w temacie , na allegro widziałam ale z gdańska nie znalazłam ; czy widziałyście gdzie w...

do góry