Widok
swego czasu w którymś markecie budowlanym widziałam takie podnośniki :] http://artykulytapicerskie.pl/kategoria/automaty-podnosniki
http://allegro.pl/automat-podnosnik-wersalkowy-automaty-do-wersalki-i2315303504.html
http://allegro.pl/automat-podnosnik-wersalkowy-automaty-do-wersalki-i2315303504.html
Oki,zapytam i zapytam,moze on to naprawi.Tylko zeby to ni bylo drozsze od wersalki.A wiec szkody:dziura w drzwiach lodowki,walneli o rog blatu,wersalka,wypalone dziury w fotelu,drugi fotel(finka)zlamany, deska sedesowa peknieta,dziury w scianach(przesuwali meble),peknieta polka w lodowce,dziurki w blacie od stolu...Pewnie skonczy sie na tym ze kompl wypoczynkowy bedziemy musieli wymienic.Najgorsze jest to,ze ten facet chce zwrotu kaucji,bo twierdzi,ze to wszystko to normalne uzytkowanie!Ciekawe,po 1,5r mieszkania...
Aga, co tam się wydarzyło?
Co do wersalki: najlepiej zadzwoń do tapicera i zapytaj o sklep z mechanizmami do wersalek. Kiedyś taki był jak się jechało do GB przez wiadukt we Wrzeszczu to GB jest z prawej a ten sklep był z lewej. Niestety mój mąż nie wie gdzie się przenieśli, ale myślę, że każdy tapicer pewnie wie.
Co do wersalki: najlepiej zadzwoń do tapicera i zapytaj o sklep z mechanizmami do wersalek. Kiedyś taki był jak się jechało do GB przez wiadukt we Wrzeszczu to GB jest z prawej a ten sklep był z lewej. Niestety mój mąż nie wie gdzie się przenieśli, ale myślę, że każdy tapicer pewnie wie.