Widok

gdzie tania księgarnia?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Poszukuję tanich / nowych książek dla dzieci. jak na razie myślę, że najtaniej jest w CH, ale może się mylę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obok zajezdni tramwajowej we Wrzeszczu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiedyś koło Zatoki przy rynku na Przymorzu był taki namiot - a tam kiermasz tanich książek :)


nie wiem czy to jeszcze jest - dawno tam nie byłam :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam byłam dzisiaj. Namiotu nie ma. (I chyba nie ma od dawna).

Swego czasu czytałam tu, na forum, że przy Partyzantów jest taka księgarnia. Ale nie miałam okazji sprawdzić więc nie wiem czy jest aktualnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest - na Partyzantów, tuż za McDonaldem, prawie na rogu - kiedyś tam był jakiś obuwniczy chyba - są tanie książki, duży wybór dla dzieci i większość nieźle wydanych - ja na przykład kupiłam tam baśnie i bajki Ezopa (te ostatnie nie najlepsze), ale jest tanio. I kryminały A.Christie np za 10 zł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam, na Partyzantów mają tanie książki dla dzieci i duży wybór, przynajmniej jak ja byłam ok miesiąc temu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najtaniej to w C H ,w Tesco na Chełmie jest sklep na galerii z wyprzedażami z sali są i książki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam dział z naprawde tanimi ksiazkami w sklepie ksiazka48.pl link: http://ksiazka48.pl/dla-dzieci-i-mlodziezy-s-1.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam kilkukrotnie w tym na Partyzantów - ceny przystepne, są bajki pojedyncze, zbiór bajek, duuużo kolorowanek, ksiązek z zadaniami, do nauki pisania, liczenia, w sztywnej okładce dla maluchów, mniejsze wieksze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co roku stoi taki namiot z książkami koło IKEI(na Matarni)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też Livro. Tam mają po prostu tanio i nie ma problemów ze znalezieniem książek.
Tak po prostu wygodnie się to załatwia. A różnice w cenach? Czasami są po prostu bardzo wysokie.
Każdy kupuje jak lubi - mnie w sieci wygodniej, a że łatwiej się tak szuka, to już inna sprawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie, że Livro. Ceny są spoko. Teraz już nawet nie porównuję z innymi księgarniami, bo u nich jest w porządku.
Inna kwestia to dostępność. Czego potrzebuję, to oni mają, a nawet premiery odpalają z bardzo dobrymi cenami.
I to mi pasuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bonito też jest ok, można odebrać książki osobiście na Dmowskiego we Wrzeszczu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też polecam bonito pl z odbiorem własnym na Dmowskiego we Wrzeszczu. Tanio i wygodnie. Duuuży wybór książek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdańsk Główny - nad Empikiem. Jest księgarnia tanich książek. Wydawnictwo nazywa się Litera czy Literat albo coś podobnego. Kupuję tam dzieciom różne sprawdziany i książeczki do kolorowania po kilka zł.Kiedyś był ich sklep w Gdyni jak się idzie główna drogą od PKP w stronę Oceanarium, po prawej stronie, niedaleko od do Sea Towers.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę tutaj - virtualo.pl/?pt=millenium Ale ogólnie promocji jest bardzo dużo. Tutaj akurat ebooki z wydawnictwa Millenium. Kto śledzi ceny, ten na pewno nie ma problemów ze znalezieniem ofert w rozsądnej cenie - temat przerabialiśmy już nie raz.
Ciągle pojawia się coś nowego i ciągle pojawiają się sensowne okazje. Trzymajcie się ich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Szukam lekarza pediatry z powołaniem - pytania o szczepionki. (41 odpowiedzi)

Witam wszystkie mamy. Czy któraś z Was zna lekarza pediatrę z powołaniem, który w sposób...

Jakie lozko kolejne polecacie? (6 odpowiedzi)

Witam, Bylo sporo watkow o lozeczkach ale nie znalazlam tam interesujacej mnie odpowiedzi, a...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

do góry