Widok

gdzie tanio kupić soczewki kolorowe?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Potrzebuję (z przyczyn zdrowotnych) "na gwałt" kolorowych soczewek, w dodatku zerówek, no i tu moje osobiste wymagania żeby kolor nie odznaczał się zbytnio, więc musi być szaro-niebieski. Byłam u 2 optyków i jedyne niebieskie soczewki były wg. mnie turkusowe i widać je było pewnie z kilometra, no nie podobają mi się i tyle. W dodatku w jednym sklepie kosztowały 129 zł, a w drugim - te same - 99 zł. Więc widzę że muszę wybadać teren i znaleźć soczewki tanie i ładne. Może wiecie gdzie?:)
Na allegro jest ich za dużo i nie wiem czym się różnią, a nie chciałabym kupować jakiegoś g... bo jednak muszę to włożyć sobie do oka.
Ale znalazłam i panterki i zeberki i nawet w kształcie serca:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wydaje mi sie ze wszystkie "kolorowe" są własnie takie wyraziste - sama nosze niebieskie ("pogłębiajace" kolor oczu) i w siwtle dziennym mocno rzucają się w oczy:) a tak serio to najtaniej w necie - marki np acuvue (ee, nie pamietam jak sie pisze, ale sa b.popularne) jak potrzebujesz na szybko to net opada, szukaj np w fashion house na szadółkach jest punkt "twoje soczewki" - sprzedają tez w necie. widziałam tam kiedys jakies przykładowe kolorowe soczewki to moze tam znajdziesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zalezy jakiej firmy szukasz. ja kupilam brazowe ale wg mnie maja ciemna otoczke i lekko przyciemniaja oko za 40 zl za opakowanie czyli 2 sztuki. twoje soczewki na grunwaldzkiej we wrzeszczu a firma to allvue. z tego co wiem wszystkie zielone i niebieskie sa troche nienaturalne za to te brazowawe sa naturalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy kolorowe soczewki zerówki moge kupic "od reki" wchodzac do salonu? Potrzebuje takich na jutrzejsza impreze i zastanawiam sie czy zdaze je kupic. ;) bardzo prosze o odpowiedz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sama się ostatnio zastanawiałam jakie kupić.

Myślicie,ze da się zmienić oczy niebieskie na brązowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście, że da się zmienić soczewkami kolorowymi oczy niebieskie na brązowe i odwrotnie, przy czym najważniejsze jest to aby soczewki kupować wyłącznie z pewnych źródeł (salony optyczne, aptek) a nie sugerować się tylko ceną. Trzeba też dbać o ich higienę, zarówno względem przechowywania jak i zakładania oraz zdejmowania. Bagatelizując te zasady możecie mieć bowiem takie problemy jak np. nawracające zapalenie spojówek. Na stronce https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/zapalenie-spojowek macie dokładnie opisane czym objawia się ta dolegliwość. Ogólnie zachęcam do czytania takich poradników,po to abyście wiedzieli jak dbać o wzrok, nie kierując się wyłącznie -jak to często bywa w przypadku zakupu kolorowych soczewek-walorami estetycznymi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łapcie informacje - http://przezszkla.pl/wady-i-choroby-oczu/jak-dbac-o-swoj-wzrok/pqge_koeo
Wiadomo, że niektórzy są genetycznie bardziej narażeni na problemy ze wzrokiem, ale przecież to nie dotyczy wszystkich.
Stawiając odpowiednie kroki można ograniczyć ryzyko, a dbałość o wzrok wcale nie jest taka trudna.
Kwestia zwracania uwagi na podstawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Decyzja o ciąży podjęta- co dalej :) (42 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było (kiedyś funkcjonowałam pod innym nickiem :)), ale teraz...

Kosmetyki dla dzieci - czytacie skład? (42 odpowiedzi)

Ostatnio całkiem przez przypadek trafiłam na fachową stronę nt. szkodliwych składników kosmetyków...

Złe oddychanie 5 latki - może ktoś poradzi? (15 odpowiedzi)

Mamy problem z córką. Jak oddycha nosem to na chwilkę ok 2-3 sekundy wstrzymuje ten oddech i tak...

do góry