Widok

gdzie w gdyni chrzest w sobote?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Drogie Kolezanki, czy moze ktoras z Was wie gdzie ksiadz udzieli chrztu w sobote tak ok 13? mam taki problem ze chrzestni corki sa z daleka i w niedziele beda wracac do domu a chcialam zaprosic ich na obiad po chrzcie... a ksiadz z naszej parafii robi problemy ze albo na 18.30 w sobote albo na 1 rannej mszy w niedziele:/ Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem, że chyba w św.Józefie na Grabówku w sobotę na 16.
Ale pewna nie jestem
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aina, to pewnie mówisz o kościele na witominie, byłam tam na chrzcie i to bardzo niefortunna pora, nie wiem jak o tej godzinie można robić chrzty.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok dzieki zapytam na grabowku, a u mnie to cisowa... ech... moze ktos jeszcze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na obluzu. nam zalezalo, zeby chrzest odbyl sie w kameralnym gronie a nie na mszy, wsrod innych ludzi., zreszta nasz maluch mial wtedy 1,5 mca i nie chcielismy go meczyc. zgodnie z cennikiem, chrzest w innym terminie niz wskazana niedziela, byl platny 200%, wiec 200zl.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz też spróbować u Franciszanów na Wzgórzu, u nich generalnie z niczym nie ma problemów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam, że w św. Józefie na Grabówku można się dogadać w sprawie chrztu w sobotę 2 tygodnie temu chrzciłam synka tradycyjnie w niedzielę, ale na spotkaniu przed chrztem była mowa, że jedno z dzieci będzie chrzczone w sobotę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my robimy chrzest u Franciszkanów na Wzgórzu w najbliższą sobotę o godz.14.00 i też wszystkich gości mamy przyjezdnych- ponad 700km
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

jak się przygotować do testów na prawo jazdy? (25 odpowiedzi)

Witam Za 10 dni mam egzamin na prawo jazdy. Mam pytanie odnośnie testów. Jak sie uczyłyście? Jak...

Jak schudłyście po ciąży ? (57 odpowiedzi)

Jak schudłyście po ciąży ? Ja przytyłam 25 kg. Synek ma 4 miesiące nadal karmię piersią więc...

dr Włodzimierz Sieg-opinie prowadzenie ciąży (20 odpowiedzi)

Jak w temacie proszę o opinie o tym lekarzu, zmieniam ginekologa w połowie ciąży i jestem...

do góry