Widok

ginekolog M. Waldmann i A. Raniszewska

Morena Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
witajcie,
czy któraś z Was zna wymienione w temacie panie ginekolog i może coś powiedzieć na ich temat ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znam p. dr Raniszewską. Przyjmuje między innymi w przychodni na Morenie na NFZ i prywatnie. Jest bardzo miła, sympatyczna i kompetentna i z tego co wiem, to pacjentki są bardzo zadowolone.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja znam doktor Raniszewską i nie polecam

przez nią lecze sie do tej pory na bezpłodność

Może i jest miła temu zaprzeczyc sie nie da ale nie jest kompetentna, brak jej wiedzy medycznej

Dała mi leki antykoncepcyjne trójfazowe na zaniki miesiaczki a mozna było to leczyc inaczej . A i wypisała te leki bez uprzednich badan

Mojej sioistrze na dwa czarne włoski wokół sudków tez przepisała hormony bez badań i moja siostra bardzo źle sie czuła po nich a miała wtedy tylko 17 lat


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madga ja też nie jestem zadowolona. Miałam kiedyś powazny problem który z resztą mam do dziś i wg tej pani wymyslam sobie. Zobaczymy czy sobie wymyslam gdy kiedys jednak zdecyduję się na dziecko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i ja znam wiecej niezadowolonych pacjentek


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja przez chwile chodziłam do dr. Waldmann i nie wspominam tego specjalnie dobrze. Taka oszczedna w słowach i jakos nie przekonywała mnie, więc zmieniłam.

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy to musi byc kobieta?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani doktor Raniszewskiej nie polecam . brak szacunku do pacjentki ( m.in. zostawia z golym tylkiem na krzeselku i idzie sobie porozmawiac przez telefon z synusiem ...). Od tamtej pory chodze prywatnie . Kolezanke ktora miala miec cesarke a ze w ciaze zaszla dosyc szybko po poronieniu poinformowala,ze podczas zabiiegu jakies "przegrody " czy cos tam moga urwac dziecku raczke lub nozke...

imageimage

<a href="http://www.slub-wesele.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję bardzo za Wasze opinie, ja własnie tez słyszałam niezbyt pochlebne na temtach tych pań i byłam ciekawa czy jeszcze ktoś, kto ma "niemiłe" wspomnienia. Zawsze lepiej dodatkowo zaczerpnąć wiedzy u niezależnego źródła ;-)
Pewnie wątek o polecanych ginekologach już był - postaram się odnaleźć w archiwum.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również nie polecam. Wybrałam się do doktor A.Raniszewskiej na swoją pierwszą wizytę. Miałam problemy z okresem(jego brak) i bóle brzucha. Nie zrobila żadnych badań, żadnego USG, żadnej cytologii, kompletne nic oprócz badania na prolaktynę i przepisała hormony. Strasznie źle się czułam. Odstawiłam je. Mój stan się pogorszył (prawie mdlałam z bólu) poszłam do innej ginekolog(prywatnie) okazało się,że Pani R. nie zauważyła takich "malutkich drobiazgów" jak nadżerka na prawie całą szyjkę macicy, ostre zapalenie obydwu jajników, w tym na około jednego nagromadziła się masa płynu, a na drugim jest torbiel. Teraz jestem na silnych antybiotykach i biorę masę leków. Niewiadomo czy uda się wszystko wyleczyć farmakologicznie (oczywiście byłoby to możliwe, gdyby Pani R. wykonała podstawowe badania i postawila trafną diagnozę).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
waldman,MASAKRA!!!!nie będe się rozwijała,bo jest już późno:) ale nie polecam!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez nie polecam dr Raniszewskiej... a ztą drugą dr to nie miałam przyjemności
[url]http://www.suwaczki.com/]image[/url]
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez mialam stycznosc z dr Raniszewska, po 100-kroć odradzam. Po pierwsze zapisala mi w wieku 18 lat tabletki antykoncepcyjne bez zadnych badan, pozniej je zmieniala jeszcze 2 krotnie na przestrzeni kilku lat, rowniez bez zadnych badan. a Po drugie Pani dr juz lata temu powiedziala mi ze bede miala w przyszlosci problemy z zajsciem w ciaze. Minelo chyba z 10 lat (caly czas sie obawialam ze to co powiedziala bedzie prawda), a ja zaszlam w drugim cyklu, jestem w 23 tygodniu ciazy a za jej fachowa rade, dziekuje bardzo!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
raniszewska mojej kolezance tez powiedziała ze nie bedzie nigdy mogła miec dzieci, a zuzia teraz ma 5 m-cy

waldman osobiscie nie polecam.
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Raniszewska? chyba pomylila sie z powolaniem,to co potrafi to chyba jedynie przepisac recepte na tabletki antykoncepcyjne. Nie przyklada uwagi do rzetelnego prowadzenia ciazy, do robienia cytologii o posiewie nawet nie wspomne. Badanie gin bardzo nieprzyjemne. Potwierdzam rozmowy z dzieckiem przez telefon podczas wizyt pacjentek. Dziewczyny radze wydac pieniadze na prywatnego,uznanego ginekologa, tu nie ma na czym oszczedzac, albo znalesc sensownego ginekologa w ramach NFZ gdzies indziej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam żadnej z nich!!!,byłam zapisana do obu tych pań,odkąd zaszłam w ciążę,przeniosłam się do innej przychodni,nie wyobrażam sobie żeby któraś z tych pań prowadziła moją ciążę.Jedna z nich chyba dr.Waldmann pokazała kiedyś na wizycie swoje niechlujstwo,nie sprzątneła przede mną po pacjentce,której robiła jakiś zabieg,w misce znajdowały się waciki i jakaś krew ze śluzem,fu.Z miejsca ją zamieniłam na dr.Reniszewską,ona jest strasznie niemiła i kiedyś jak byłam w potrzebie,odmówiła mi przyjęcia,ale za to zaproponowała prywatnie,cwaniara.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram... masakra, ona jest taka niedelikatna, ze klika razy to chciało mi się zemdleć po jej badaniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodze do doktor Raniszewskiej i jestem bardzo zszokowana waszymi doswiadczeniami. Mila kobieta, badania bardzo delikatne, USG, cytologia, przejela sie moim miesniakiem, na problemy z nieregularnym okresem skrowala mnie na badanie prolaktyny, progesteronu i dodatkowe badania na tarczyce. Ogolnie nie mam zastrzezen.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
poszlam do niej jak mialam lat 16-17. byla to moja pierwsza wizyta i bylam potwornie zestresowana. najpierw nakrzyczala na mnie, ze nie wiem, gdzie sie przebrac, a na pytania o antykoncepcje odpowiedziala: "a co, spieszy ci sie?". sama teraz jestem lekarzem i nie wyobrazam sobie tak sie zachowywac w stosunku do pacjenta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Oszczędzanie - jakie macie sposoby? (108 odpowiedzi)

Ponieważ niedługo rozpoczynam urlop wychowawczy, przyjdzie nam żyć przez pewien czas z jednej...

small design polecam!!! (3 odpowiedzi)

Najlepszy sklep internetowy!

Prywatne ubezpieczenie medyczne (17 odpowiedzi)

Ostatnio zastanawiamy się z mężem nad prywatnym ubezpieczeniem medycznym. Nie wiem jednak, jak...

do góry