Widok

help!!!! jaki kierunek wybrać...

Mam problem, proszę o rade….. mam licencjat z anglistyki i musze iść na uzupełniające . tylko nie wiem, czy ma sens isc na anglistyke dalej, czy nie lepiej ukończyc np. Finanse i handel zagraniczny… I załapac się w jakiejs firmie… Tylko problem jest w tym, ze ja jestem typową humanistka, nie wiem czy dałabym sobie radę z ekonomią, matematyką… To niby tylko 2 lata, ale jednak…. Może ktoś z was jest na pokrewnym kierunku i może mi doradzić jak to jest z tą matmą na uzupełniających zaocznych...
czy dac sobie spokój i skończyc anglistykę... ale 2 kierunek to zawsze lepsze perspektywy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
joy, a co Ty chcialabys w zyciu robic? Moze rozpocznij poszukiwania kierunku dla siebie pod tym wlasnie katem - co chcialabyc robic, czym sie zajac, jakie masz pasje, w czym jestes dobra...
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie podstawowe pytanie jest takie, co ty chciałabyś robić w życiu??
Ale myślę, że skoro masz już licencjat z anglistyki to dobrze byłoby coś zmienić. Więc może wybierz jakiś inny kierunek studiów.
Przynajmniej będziesz miała potem więcej możliwości przy wyborze pracy;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja myślę, że dobrze byłoby skończyć a te finanse zrobić sobie podyplomowo. Jednak studia uzupełniające dają jakąś pełniejszą wiedzę... A z finansów prawdopodobnie musiałabyś część egzaminów zdać z tego, co było na licencjacie - musiałabyś się zorientować, bo tego nie jestem pewna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
majac anglistyke w kieszeni poszlabym teraz na spedycje i wbila sie do jakiejs firmy spedycyjnej na staz. mialabys dwa atuty, jeden papier na jezyk i drugi papier na kerunkowe studia, czyli pakiet idealny jesli chodzi o spedycje ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Adwokat rozwód gdańsk, trómiasto (16 odpowiedzi)

Cześć, czy moglibyście mi kogoś polecić do sprawy rozwodowej. Przypuszczam, że będzie z...

Rozwod dobry adwokat (398 odpowiedzi)

Witam czy ktos moze polecic dobrego adwokata z Gdyni badz Sopotu? Mam zamiar zlozyc pozew wiem ze...

Tabletki powiększające piersi (5 odpowiedzi)

Jak to jest dziewczyny z tymi tabletkami. Działają czy nie działają? Bo tak sobie patrzę na...

do góry