Widok
To zalezy czy to ma być tylko na wesele czy ez na poprawiny bo to róznica. Myślę że powinno wystarczyć, a jak nie toprzeciez markety i sklepy nocne są otwarte wię najwyżej ktoś podjedzie i dowiezie parę zgrzewek, bo jak za dużo kupicie i dużo szostanie, to przecie zdo śiwąt Bożego Narodzenia trzeba byoby to wszystko pić.........
no wiesz to zależy od gości, ja np. soków i tym bardziej żadnych napoi gazowanych nie pijam (no chyb aże sok do drinka) więc dl amnie 0,5 litra wody to jest na jeden łyk i jak nam raz postawili na sylwestra 0,5 wody na osobę to myślałam że sobie robią jaja i musiałam co chwila chodzic do baru i kupowac, więc dl amnie to by musiała byc przynajmniej jedna butelka 1,5l, al eto zalezy od twoich gości, woda nie jest drogfa więc radzę kupic jednak więcej