Widok

ile trzyma kawa?

Witam,
nigdy nie pilam kawy. Dzis mialam strasznie niskie cisnienie i skusilam sie na filizanke z jednej lyzeczki kawy rozpuszczalnej, a teraz cisnienie wysokie i spac nie moge. Jest godzina 23.30. Czy dlugo tak bede sie meczyc? Ile srednio trzyma kawa? Czy ktos wie?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wypij kielicha albo kilka :)
Rozszerzy Ci naczynia i zneutralizuje skutki kofeiny.
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Etam, kielich rozszerzy naczynia juz rozszerzone po kofeinie...
A kawa różnie trzyma różnych ludzi, są tacy, co śpią z kawą w ustach, bo nie zdążyli połknąć ostatniego łyka:) Generalnie trzyma kilka godzin.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki, wczoraj to mialam jazde. Cisnienie skoczylo mi do 155, myslalm ze odlece. Nigdy wiecej kawy!!! No chyba ,ze jakies macchiato, ale na mleku :)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I nie pij nigdy kawy po południu, jeśli jestes na nią tak wrażliwa.Są tez kawy bezkofeinowe, które dają przyjemność picia kawy bez efektów kofeinowych:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki za odzew :). Szczerze powiem, ze jak kawy nawet nie lubie, ale wczoraj po poludniu wlasnie czulam sie tak fatalnie, a cisnienie lecialo na leb na szyje, ze skusilam sie. Zwlaszcza, ze nie bylam w stanie nic zrobic, a w domu kupa obowiazkow...
Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Powiększanie penisa (146 odpowiedzi)

Orientujecie się czy może jest jakiś lekarz w 3 city, który powieksza penisa kwasem hialuronowym?

Ortopeda Marek Kołodziejczak - proszę o opinie. (7 odpowiedzi)

Jestem zarejestrowana do ortopedy Marka Kołodziejczak w Gdyni na Pułaskiego. Może ktoś miał z...

Krótki stosunek (6 odpowiedzi)

Witam, tak jak w tytule, nie jestem zadowolony z długości swojego stosunku :/ Pierwsza gumkę...

do góry