Widok

jak się pozbyć woni stęchlizny?

Drodzy forumowicze! mam taki problem - jedno z pomieszczeń w mieszkaniu nabrało okropnego smrodu stęchlizny po zamieszkującym go wcześniej lokatorze. Pokój został opróżniony ze wszelkich rzeczy poza meblami, wszystko zostało przetarte środkami chemicznymi, podlogi wymyte, pomieszczenie się cały czas wietrzy - a smrodek został :-/ pomóżcie , bo już nie wiem skąd to może się brać. nadmienię, że w pokoju nie ma żadnej pleśni czy grzyba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wygląda na to że jednak może jest grzyb tylko go nie widać jeszcze trzeba zmyć sciany wodą ciepłą z szarym mydłem po czym po wyschnięciu pomalować pokój farbą wapienną ,do podłogi ugotuj wywar ze skór owoców cytrusowych,mięty gozdzików wyszoruj tym podłogę jeśli w pokoju są meble które byłe tam wcześniej to możesz również wyszorować wywarem z cytrusów a jeśli nie jest ci szkoda to wywal te meble bo smród będzie wracał .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

problem z dzieckiem sąsiadów (456 odpowiedzi)

Witam,2,5 letnie dziecko sąsiadów bardzo często biega po mieszkaniu krzyczy w późnych godzinach...

Wybielanie zębów (27 odpowiedzi)

Czy znacie jakieś domowe sposoby na wybielanie zębów.A może jakaś pasta o cudownym działaniu?...

jaki krem na noc +30 ?? (203 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

do góry