Widok

jak tanio podróżowac samolotem ???

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
dziewczyny macie może sposoby na znalezienie tanich biletów lotniczych, moja mama spotkała ostatnio znajomą, która szła z wnuczką i ta powiedziała, że jej córka od zeszłego roku ciągle podróżuje, może to za duże słowo, bo z regóły lata gdzieś na weekend ( 2, 3 dni ) i płaci za bilety w obie strony do 100 zł, czasami kilka zł w jedna stronę, pomyślałam sobie, że może bym zrobiła mężowi niespodziankę z okazji rocznicy ślubu i zarezerwowała właśnie takie bilety na kwiecień, na jakiś weekend, albo nawet w tygodniu, ale d*pa, że tak powiem, nie potrafię tego znaleść, ceny masakryczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W necie jest sporo portali typu sky skanner. Może tam Ci się uda coś znaleźć? Najważniejsze mieć elastyczne dni wylotu i powrotu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
możesz skorzystac ze stronki fly4free.pl tam jest dużo informacji o tanich lotach i promocjach lotniczych , jest tam dużo ludzi kupujących takie wlasnie tanie bilety ale to takie trochę polowanie :-) jednak faktycznie można polecieć i za 9 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ogladajac dzien dobry tvn, co jakis czas jakub porada radzi jak tanio latac i spedzac pare dni za granica. dzis bylo o dortmundzie, a kiedys o kopenhadze, ale latal tez do mediolanu czy paryza, czy holandii...
i tu masz linka do kopenhagi
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/tanie-podroze-jakuba-porady,78589.html
z ciekawosci sprawdzilam loty o ktorych mowil i np. z gd do malmo i z powrotem dla 2 osob wychodzi za 216zl + ten polski bus ponoc za ok 150zl, a jakby powrot byl w poniedzialek a nie niedziele, a mowie tu akurat o weekendzie 5-7.04, to lot kosztuje nie 216 a 86zl! nie wiem jak w inne weekendy. oczywiscie trzeba jeszcze doliczyc jakis nocleg i jedzenie, takze to wyjdzie pareset zlotych dla 2 osob.
ja sprawdzalam przez esky.pl, ale duzo jest takich wyszukiwarek, a wiadomo, ze najtansze loty ma wizzair lub ryanair...
powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My np. lecąc do Goeteborga płaciliśmy jakieś 3-5zł od osoby dokładnie teraz nie pamiętam oczywiście plus opłaty, bagaż itd. Za bilety do Rzymu od osoby było 69zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam stronę
http://mlecznepodroze.pl/

są tu codzienne informacje o tanich połączeniach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przypomniało mi się jeszcze..my mamy wykupioną kartę wizz club i dzięki temu też mamy tańsze bilety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no jasne, ja latam max za 60 zł w jedną strone wizzairem z sandefjord-torp (norwegia) pamiętaj tylko ze tanie linie mają lotniska daleko od duzych miast trzeba dojazdy liczyc, bo w polsce wizzair reklamuje się ze to loty do Oslo a to nie jest Oslo!!! do Oslo jest 2godziny samochodem...nikt nie słyszał w norwegii o lotnisku oslo-sandefojrd :P w Oslo jest jedno, gardermoen.

takze na to trzeba zwrócic uwagę, bo koszta rosną
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to w sumie wszystko wiem, nawet nie jest trudno znaleść opcję za parę złotych, ale jak się kliknie dalej rezerwację, to okazuje się, ze opłaty transakcyjne i opłata za płatność kartą z 5 zł robią 300 zł :))) także ja chyba nie wierzę w te bajki o bilecie za 5 zł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie koniecznie, ja nadal płacę małe pieniądze za bilet, bo biorę darmowy podręczny, robię odprawę przez neta i płacę przelewem to jest duzo taniej, można tanio podrózować
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też biorąc podręczny gratis ,ale za przelew płacisz 57lub 79zł plus
opłata lotniskowa plus ubezpieczenie .W sumie do Paryża i z powrotem
do Gdańska to koszt 400zł . No i jeszcze autobus 15euro by do tego miasta się dostać.
Czasem można znaleźć takiego lasta ,ale to jest strasznie nerwowe.

Może znajoma tak mówiła bo nie znała wszystkich faktów.
Ja też mam przelot do Paryża za 98zł z Paryża 138zł ,ale to nie wszystkie wydatki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie się ostatnio (2 tyg temu) udało polecieć do UK do przyjaciółki za 180 zł w obie strony - z opłatami, ale tylko z darmowymi bagażami podręcznymi. W jedną stronę leciałam Ryanair a wracałam Wizzair:) Tak wyszło najtaniej i były lepsze godziny połączenia.
Bilety kupowałam miesiąc przez wylotem więc na spokojnie można było wszystko zaplanować.

Wiem, że trafiają się jeszcze tańsze bilety np. za 50 zł ale zazwyczaj jest tak że jak w jedną stronę jest tak tanio to powrotny jest droższy. No i trzeba patrzeć jak, czym, najbardziej opłaca się płacić.

I jeszcze co do UK to wydaje mi się że Ryanair jest zdecydowanie taniej niż Wizzair.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wczoraj znalazlam do londynu stansted w obie strony dla 2 osob ryanairem za 196zl na 19 kwietnia, powrot 21, tak na weekend, pomyslalam sobie ze moze odwiedze z mezem moja kuzynke. bilet wlasnie tylko z podrecznym bagazem i bez ubezpieczenia. dodac trzeba jedynie ciut za platnosc karta. ale to i tak niezla cena dla 2 osob uwazam. im blizej wakacji tym ceny juz niestety wieksze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tą ofertę tez widzę, ale nie chcę do Londynu, bo już za często, myślałam o Barcelonie, tudzież coś we Włoszech, ale ceny jak z kosmosu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak chcesz do norwegii to daj znać coś poszukamy
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz co przeraża mnie ta odległość od lotniska ( dwie godziny ), mi zależy najbardziej na weekendzie miedzy 12 a 15 kwietnia plus minus dwa dni w jedną, albo w druga stronę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no kumam, jakby co to są autobusy, moge sprawdzic ceny, ale tak do samego oslo kolo 2h się jedzie, tyle ze busy są podstawiane od razu pod konkretny samolot. jest oczywiście lotnisko bliżej, ale to za sam pociąg 20 minut prosto z lotniska do centrum płacisz 100 zł, plus lata tam norwegian, niby tanie linie a ceny zabójcze - samoloty są o 6 rano z gdanska wiec szybko sie jest na miejscu :D hehehe

jakby co ,słuze pomocą
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a powiedz mi to lotnisko OSLO - TORP? jak to odległościowo, bo znalazłam Wizz-erem za 8 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, a podpowiedzcie jeszcze, czy istnieje sposób na ominięcie tej opłaty transakcyjnej?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też poszukałąm sobie troche i znalazłam fajna opcje z gdańska do barcelony, ale ta opłata jest straszna, bilety w miarę w dobrej cenie, ale przy rezerwacji wyskakuje opłata transakcyjna ( więcej niż sam bilet )
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w wizzair, trzeba mieć labo kartę kredytową chyba citibanku, albo płacić przelewem, to będzie taniej, warunek, musi być co najmniej 2 tyg. przed podróżą.

Co do Torp, to jest Sandefjord - torp i masz opcję albo torpexpressen, autokary podstawiane po kazdym przylocie, nawet jak opuźniony to ona czekają, pozatym często jeżdzą, kosztują 190 koron w jedną stronę:
http://torpekspressen.no
albo mozesz z polską firmą przewozową, trochę taniej, oni czekają po kazdym locie mają busa jest ok i po polsku, wiozą w miarę gdzie chcesz w Oslo - http://pksoslo.com/pl/ mozna zadzownic i po polsku dopytać.

Jest jeszcze pociąg, łatwo bardzo pod samym lotniskiem jest autobus za darmo jedzie na stacje kolejową i tam pociąg do oslo prosto - polecam, pociągi są super:)za 245 koron, z pociągami jest tak jak z samolotami, stała cena 245 a pojawia się często minipris, za 199 ale to trzeba polować.
jest ostania opcja, moza się na forum norwegia ogłosic, napisac kiedy samolot, znalezc kogos kto tez leci i tam mieszka i z nim samochodem za drobną opłatą się zabrac - ja bym się zaoferowała ale do lotniska mam niestety 250 km. chyba ze ktos w moje strony się wybiera to będziemy kombinowac:)

Jak chcesz lecieć do NO to napisz mi daty, powiem ci jakie są opcje i za ile i co zrobić i jak zeby jaknajtaniej - oczywiście, polecam kupić wagon papierosów, kupujesz za 200 koron (okolo 100zł) a komukolwiek sprzedajesz za 400/500 koron :D i się zwaraca bilet w jedną stronę - to bardzo łatwe, tutaj wagon kosztuje 1000koron wiec dla kazdego to dobry biznes - mam palących znajomych w oslo to kazdy kupi :P
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spostrzegłam, że kilka osób interesuje się tanimi lotami ja zamówiłam sobie newslettera z mlecznych i poluje na tani rzym. Jeszcze nic nie znalazłam może ktoś pomoże. Dopiero wdrażam się w "te "tematy a trzeba być widzę dość "kumatym",aby odkryć wszystkie kruczki.
kiedyś kupiłam sobie taką książkę ale nic się nie dowiedział tyle tylko że trzeba śledzić strony www
image

Uploaded with ImageShack.us
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Góralka kiedy pierwszy raz lecieliśmy do Rzymu był to koniec października niby końcówka sezonu ale w Rzymie chodziliśmy na krótkie rękawki :) O ile pamiętam z bilety z Gdańska płaciliśmy 69zł za osobę plus opłaty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super! wielkie dzieki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam do sprzedania bilet w jedną stronę Gdańsk-Barcelona za 200zł
bagaż podręczny
termin 3.8.2014

kreft@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zawsze korzystam z wyszukiwarek lotów gdzie mam porównania ofert kilku przewoźników - https://jetradar.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

prezent na ślub - nie kasa? (112 odpowiedzi)

Witam, wiem że temat wałkowany tu i na weselniku milion razy, ale może ktoś ma jakiś super nowy...

Decyzja o ciąży podjęta- co dalej :) (42 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było (kiedyś funkcjonowałam pod innym nickiem :)), ale teraz...

Jak nauczyć roczniaka spania w łóżeczku? (91 odpowiedzi)

Nadszedł TEN moment... ;P czas na wyprowadzkę z naszego łóżka... jak to zrobić?...

do góry