Widok

jaka podstawka zamiast fotelika do samochodu dla dziecka 6lat/128cm/25kg

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, napiszcie proszę jakie macie doświadczenia - boje się że kupię przez internet za wąski albo będzie siedział jak na kamieniu i będzie słabo a mam czas do piątku.
Może gdzieś stacjonarnie polecicie w okolicach Gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Takie podstawki zostały wycofane z ofert wielu sklepów, nie są bezpieczne
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Te podstawki z tego co słyszałam będą zabronione. W tym wieku nadal fotelik.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Chronią przed mandatem.

A nie chronią dziecka w przypadku wypadku.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ostatnio był wypadek,nie pamiętam już gdzie .Zginęło troje dzieci siedzących z tyłu,dzieci był w wieku od 6 do 11 lat.Podobno żadne z nich nie siedziało w foteliku,wszystkie na podstawkach .Z tego co czytałam na forach to istniało duże prawdopodobieństwo,że gdyby siedziały w fotelach to by przeżyły,nie wiem czy by tak było ale ja z 6 latkiem na podstawce bym nie ryzykowała.O ile 11 latka już trudno ze względów gabarytowych wpakować do fotelika to ja swoją 6 latkę będę woziła w foteliku dopóki da radę ją tam wpakować.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dokładnie, bardzo smutna historia. Te dzieci jechały chyba w Volvo xc60. Zderzenie było chyba czołowe z jakimś słabszym samochodem, ale dzieci z drugiego samochodu przeżyły, bo były w fotelikach. My będziemy trzymać się fotelika jak najdłużej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jak jezdzisz tylko po trójmieście kup podstawke jezeli dluzsze trasy kup fotelik. Po co kupować fotelik jak jezdzisz np tylko po gdansku czy gdyni gdzie sie rozpedzisz? raczej wypadku nie planujesz co najwyzesz moze byc lekka stłuczka.

Moja corka ma podkladke bo nie wyjezdzam dalej niz za trójmiasto. Wybor nalezy do ciebie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 23
Ty możesz się nie rozpędzać ale nigdy nie wiesz na jakiego wariata na drodze trafisz...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moja mama wyjeżdża poza miasto. Ale wypadek miała akurat wtedy, kiedy jeździła po mieście. Gdyby miała dziecko na podstawce, to mało fajnie by się to dla niego skończyło. Nigdy nie wiesz, co czeka na Ciebie za rogiem.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
tez mam ten dylemat bo dziecko w tym samym wieku i gabarytach , jaki fotelik do 36kg polecacie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja cora ma 6 lat, 23 kg i 123 cm i nadal jeździ w foteliku. Na razie nie przeszło mi przez myśl by przesiadać ją na podstawkę.
Będzie jeździć w foteliku jak najdłużej.
Mam fotelik Recaro Sport Young
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mój synek też dokładnie ten wiek. Absolutnie żadnego siedziska, fotelik i tyle.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecamy fotelik który pasuje do:
- twojego dziecka (dzieci są chude, grube, mają różnej długości tułów i inaczej siedzą w różnych fotelikach)
- twojego samochodu (każda kanapa lub fotel jest inaczej wyprofilowana, niektóre foteliki nie nadają się do niektórych modeli samochodów)

nie ma uniwersalnego i najlepszego fotelika który należy kupić jeśli dziecko osiągnie jakąś wagę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam dziecko 7 lat niecale . 135 cm i 26 kg i jezdzi w foteliku ! nasłuchalam sie nie raz bzdur ze juz podstawke mam kupic. Mamy byly wrecz oburzone .W glowie sie nie miesci.ludzie nie maja pojecia zielonego o niczym. Fotelik jeszcze przez dlugi czas..!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
i to caly czas a nie ze tylko jak poza Gdansk . wiekszej bzdury nie slyszalam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
a co jak mam 7 latkę która w żaden fotelik nie wejdzie? ma 140cm wzrostu i 36kg.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Foteliki są do 36 kg, więc to chyba oczywiste...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
mama wielką głupotą to jest wozić takiego wyrośniętego dzieciaka ściśniętego w fotelik samochodowy! Nie dość, że jest mu niewygodnie, to jeszcze nie gwarantuje mu to żadnego tak naprawdę bezpieczeństwa! Foteliki są przeznaczone dla określonej wagi, jeśli dziecko ją przekracza, to dla bezpieczeństwa należy mu dać podstawkę a nie ściskać jak serdelka w foteliku! Boże będziesz go do 30 roku życia w nim wozić? Przerażają mnie takie mamuśki....Koszmar i głupota w jednym.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 11
podkladki sa bardzo niebepieczne i nie spelniaja zadnej roli. przeczytaj jakikolwiek artykuł !!! potem sie odezwij
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pewnie kup fotelik za gruba kase bo na grunwaldzkiej czy świętokrzyskiej tak sie mozna rozpędzić bardziej jak Kubica i odrazu zgony na miejscu.....

Ludzie nie wszyscy co weekend jeżdżą do warszawy i krakowa jeżeli autorka jezdzi do szkoły i z powrotem to wystarczy podstawka. No chyba ze planuje jakis wypadek w korku np przy galeri baltyckiej o godZinie 16
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 11
Zawsze to ciebie może ktoś rozwalić.
Moi znajomi mieli wypadek na Świętokrzyskiej właśnie, w styczniu. Głośno o tym było w mediach. Ona w 7 m-cu ciąży, cesarka, noworodek stan ciężki, ona połamane 2 nogi, śpiączka, o urazach wew. szkoda gadać. Córka roczna śpiączka, stan krytyczny, niewidoma po tym i bezwładna prawie a już tyle czasu minęło. I co z tego, że grzecznie jechali jak jakiś 21 letni debil bez prawka szarżował i czołówką w nich wjechał. Zmarnował ludziom życie. Więc nie piszcie, że jak sie jedzie km czy dwa to po co fotelik.l Oni tez byli już prawie pod domem...

Oczywiście dużego dziecka nie pakujcie do fotelika. Po to mają wagi podane żeby wiedzieć kiedy dzieci na duże na taki transport.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
foteliki sa do 36 kg wiec dziecko spoko sie miesci moje skoro pisalam ze wazy 26-27 .jest jej wygodnie. glowe ma chroniona. smieszycie mnie naprawde... jak jedziemy no na Matarnie W-Z tam jest 100 km /g. Teksty ze dziecku nie wygodnie mnie rozbrajaja. nie zapinajmy pasow ..po co jak uwieraja. Poogladaj crush testy chociaz
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ina1978 pisała o dziecku, które waży 36kg i nie mieści się w foteliki, więc naucz się czytać ze zrozumieniem i odpowiadać na właściwe posty, zanim zaczniesz wyzywać ludzi od śmiesznych.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja nie odpisywalam na temat inki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie odpisałaś na posty będące dyskusją o dziecku które waży 36kg. Przeczytaj dokładnie wątek i naucz się korzystać z forum.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
i o to wielka heca ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamy prawie 3 latke, ale wysoką, wyrosła z fotela 9-18. kupilismy http://www.kiddy.de/pl/foteliki/fotelik-dla-dzieci-od-4-do-12-lat/kiddy-smartfix.html . fotelik rosnie z dzieckiem wzdłuż i wszerz i ma wysuwaną podstawkę pd nogi , do 12 lat. jest na isofixy i na pasy.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Podstawka jest strasznie niebezpieczna, nawet jak kupicie najdroższa. Radziłabym , skoro dziecko się w fotelikach nie mieści pas Smart Kid Belt , poczytajcie o nim i obejryjcie testy zderzeniowe, wszelkie certyfikaty ma i jest BEZPIECZNY , dziecko w nim nie zanurkuje jak na podkładce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Chyba nie jest taki bezpieczny, skoro WSZĘDZIE go reklamujesz i wciskasz swoje posty gdzie się da.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie reklamuje tylko pisze prawde, ale prawda w oczy kole szczególnie tych co woża dziecko na podkładkach albo podkłądki produkują czy sprzedają
Wystaczy pooglądać sobie filmy z testów zderzeniowych i porównaj - jak zachowuje się dziecko na podkładce a jak w Smart Kid Belt
I nie musze tego komentować, kto rosądny i inteligenty to zobaczy sam o co mi chodzi
Dla mnie wożenie dziecka na podkładce to totalna nieodpowiedzialność i będe to pisac i mowić wszedzie
Więc jak kogoś nie stac na porządny bezpieczny fotelik to niech kupi Smart Kid Belt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Warto, polecam szczerze, zaznajomić się z przepisami w temacie.
Jest to minimum "zasad", które mają chronić ... Ustawodawcę i Służby egzekwujące "zasady" w myśl prawidłowego funkcjonowania systemu - dbałości o Obywatela.
Przepisy są jasne i czytelne.
Rodzic, kochający swoje dziecko i dbający o jego zdrowie i życie, intuicyjnie i naturalnie wie co robić.
Wszyscy wiemy, że i to nie jest gwarancją gdy wyjedziemy na drogę.

Ps
Osobiście, nie mam przekonania do podstawek. Używam dwóch fotelików, tej samej, popularnej firmy, w przystępnej cenie.
W czasie majówki, po raz pierwszy od dłuższego czasu byłam w sytuacji, że miałam w aucie komplet (3 dorosłych i 2 dzieci). Na tylnej kanapie posadziłam młodsze Dziecko w foteliku, obok, w środku Starsze (bez podstawki) i dorosłego. Kierowałam ostrożniej niż zwykle.

Wyjeżdżam z domu pamiętając, że życie i zdrowie moich Dzieci zależy przede wszystkim od mojego zachowania za kierownicą w odpowiedzi na zachowanie innych uczestników ruchu.
Pierwsze jest pierwsze. Potem fotelik/podstawka/pasy.
Nie chcę nawet błądzić myślami po POTEM, gdy fotelik zagra lub nie swoją rolę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mój Syn ma już 36kg i wzrost 138cm(dokładne pomiary na początku kwietnia w poradni sportowej) :) Wiekowo - 8,5 roku :) W dalszym ciągu jeździ w foteliku Sunshine Kinds Monterey.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo dobrze ! Mój 8 lat też cały czas fotelik
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Aktualizacja :) Młody 40kg i 144cm, 9,5 roku - nadal w foteliku :) Sporadycznie bez :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

im dłużej dziecko jedzi w foteliku tym lepiej
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Powyżej 15 kilo jest taka alternatywa i może być używane Smart kid belt - nie drogie urządzenie które pozwala dostosować pasy do wzrostu dziecka i tym samym zapewnia mu bezpieczeństwo. Super jest też to że nie trudno się to montuje więc można brać ze sobą np do taksówki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Też używany Smart kid Belt, sprawdza się u nas super, synek już nie marudzi że mu niewygodnie na podkladce, sam się zapina w sumie jak dorosły bo pasami jakby nie było, jest dumny z siebie, czuje się jak dorosły a ja jestem pewna, że bezpiecznie go przewozimy. tu masz ciekawy artykuł jak przewozić dzieci http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo-dzieci-w-podrozy-dowiedz-sie-jak-chronic-dzieci-podczas-jazdy/cbhc0q
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Można się temu przyjrzeć, ale to co podajesz w linku to artykuł sponsorowany więc rekomendacja jest marna
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciężko czasami wejść z nowym produktem na skostniały już rynek. Każda innowacja napotyka zawsze na mur niechęci. Zamiast artykułów można np. zoabczyc test porównawczy z fotelikiem. Jest na YouTube. Smart Kid Belt całkiem dobrze działa w takim przypadku. Moim zdaniem jest to sensowne rozwiązanie dla starszych dzieci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Też tak myśle, wyniki testów mówia same za siebie, a ten film widziałem i ten pas wyszedł lepiej niż fotelik nawet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tarlecki chyba o tym filmiki piszesz https://www.youtube.com/watch?v=g9ZhnQO5oke . pod wrażeniem jestem, czytałam na forach o tym urządzeniu ale nie miałam okazji oglądać go. A tu widze warto kupić dla syna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Myślę, ze zamiast podkładki o wiele lepszy będzie taki nowy produkt Smart Kid Belt. Bardzo chwalony przez ekspertów i co najważniejsze przeszedł wszystkie testy pomyślnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja polecam taki: https://www.babyland.pl/pl/product/64702,peg-perego-viaggio-2-3-shuttle-fotelik-15-36-kg i co najważniejsze ma isofix
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

czytam coraz więcej pochlebnych komentarzy o Smart Kid Belt, urządzenie coraz popularniejsze, zaczyna być dostępne i na stacjach , i w marketach, nawet ostatnio ku mojemu zdziwieniu taksówkarz miał ten pas. Zapytał czy zapinamy dziecko, zgodziłam się bez wahania. Widać gołym okiem , że dziecko było dobrze zapięte, pas przechodził jak należy a nie na szyi, Robi wrażenie, niby taki niepozorny pas a odwala kawał dobrej roboty. Też go kupuje, bo już wiem że sprawdza się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

No jestem zdania ,ze każdy taksówkarz powinien mieć SKB. Tym bardziej, ze nie spotkałam się z tym aby jakiś rodzic brał fotelik.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

O wiele lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem jest Smart Kid Belt. Sama sobie zobacz na testy zderzeniowe. Podstawkę możesz wyrzucić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

I tutaj się zgodzę bo smart kid belt faktycznie jest praktyczny i wygodny w użyciu, zawsze jak jadę z maluchem taksówką to zabieram go do torebki. A i w autobusach może się przydać albo jak nie mamy miejsca na tylnej kanapie zamontować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale jesteście nudni z tym spamowaniem SKB. https://fotelik.info/pl/news/dzieciece-adaptery-do-pasow-nie-daj-sie-otumanic-moda-na-klipsy-wypadaja-gorzej-niz-podpupniki,932.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

https://youtu.be/aF4ekdnig30 fotelik.info o Smart Kid Belt

i o poddupnikach https://youtu.be/9mkJaiN4lEI
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

https://fotelik.info/pl/news/smart-kid-belt-pimot-odcina-sie-od-promocji-skracacza-pasow,1065.html dla umiejących czytać i wyciągać wnioski
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

i jeszcze trochę https://fotelik.info/pl/news/smart-kid-belt-fotelik-bezpieczniejszy,1067.html

Poczytajcie, zobaczcie filmiki i zastanówcie się co jest ważniejsze - zaoszczędzona kasa (bo SKB tańszy od dobrego fotelika), Wasza wygoda w samochodzie (bo nie zajmuje tyle miejsca co fotelik), ewentualne marudzenie dziecka(że nie chce już jeździć w foteliku) czy bezpieczeństwo dziecka.
Dla mnie odpowiedź jest oczywista. I mój Syn (we wrześniu 10 lat) nadal jeździ w foteliku. A gdy chce się buntować słyszy "mam Cię jednego i za bardzo Cię kocham aby ryzykować. Specjalnie jest kupiony większy fotelik, dla większych dzieci, z amerykańskimi testami i homologacjami - abyś dłużej mógł nim jeździć. Bo wiedzieliśmy, że będziesz wysoki. I nie interesuje mnie jakie decyzje w tej sprawie podjęli rodzice kolegów. Ja jestem świadomym konsumentem, temat zgłębiałam i decyzji nie zmienię."
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Popieram Cię, Agusia. Ja dla mojej dziewięciolatki też kupuję większy fotelik. Mam alergię na wszelkie podstawki samochodowe i wymysly typu smart kid belt.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

tylko fotelik. wystarczy kupić choćby Transformera X-Bag od 15-36kg. Większy wydatek a dziecko dłużej pojeździ
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak tak bezmyslne wierzycie sprzedawcom fotelików co hejtują smart kid belt jak tylko mogą nawet niezgodnie z prawdą to polecam ten film - mnie to otworzyło oczy https://www.youtube.com/watch?v=Q8g4eoruO-c
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ale co ty bredzisz tutaj, gdyby ten pas nie był bezpieczny to nie został by dopuszczony do użytku w naszym kraju i w krajach Unii. Dodatkowo testy zderzeniowe które pokazali jednoznacznie świadczą że jest bezpieczny. No ale ci od fotelików i tak będą hejtować. Poza tym ludzie kupują też SKB jako pomoc w sytuacjach kiedy nie mogą użyć fotelika i np w taksówce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

bałabym się wozić dzieci zapiętych w te pasy. Mam dwa Transformery XT, dzieci 5 i 6 lat...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie wszystkie foteliki sa bezpieczne podobnie jak zla jest podkladka. prawidlowo zapiete pasy SKB zapewniaja bezpieczenstwo starszej pociechy ktora np wraca ze szkoly z babcia ktora fotelika nie posiada. Maja wszystkie testy certyfikaty i pozwolenia. Gdyby nie byly bezpieczne to by ich nie dopuszczono do sprzedazy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie zgodzę się fotelik z oparciem jest zdecydowanie bezpieczniejszy takie pasy nie chronią głowy dziecka i nie chronią przy uderzeniach bocznych mój syn jeździ w takim https://www.boboraj.pl/fotelik-coletto-ferrara-isofix-black-p-14285.html
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Te pasy odpowiednio trzymaja dziecko w kanapie tak żeby było najbezpieczniej chronione wszystkimi zabezpieczeniami jakie daje auto - są przecież poduszki powietrzne i kurtyny w samochodach. Pamiętajcie zamiast krytykując bezmyślnie że skb jest dla starszych dzieci. w krajach gdzie o wiele bardziej dbają o bezpieczeństwo dzieci i jest to cały czas badane sa przepisy żeby wozić w fotelikach tylko do 130 cm - gdyby foteliki dla starszaków były najbezpieczniejsze były by inne przepisy, a u nas do 150 dziecko ma być w foteliku? skb jak najbardziej dla takich starszych dzieci jest odpowiedni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

jesli zależy ci na bezpieczenstwie dziecka to zostaw w foteliku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podstawkę to wyrzuć do śmieci. Kup Smart Kid Belt. Sama kupiłam i sprawdza się o wiele lepiej. Dziecko ani się nie wysuwa, ani nie ma zagrożenia, że coś mu ucieknie spod tyłka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dokładnie, podstawki to jeden wielki badziew. Ten pas warto kupic, wystarczy zobaczyć testy zderzeniowe, ma atesty, my tam uwierzylismy w Smart Kid Belt i używamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Smart Kid Belt sprostał i naszym oczekiwaniom, wymieniliśmy podkładkę na ten pas podtrzymujący. Dobra decyzja, dziecko o wiele stabilniej siedzi. Ma dobre opinie, tu się naczytałam . Dzięki za podpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jesli sie ma badziwena podstawke to moze uciec spod tylka. sa podstawki z isofixem i testami i ja taka zamierzam kupic. i z
kolei w stanach maja lepsze wyniki w testach niz skb .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W kwestii Smart Kid Belt poleca poczytac ten tekst z wynikami najnowszych testów dynamicznych kilku fotelików i smart Kid Belta właśnie https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Smart Kid Belt jest spoko, można wszędzie ze sobą zabrać , dlatego zastąpiliśmy podkładkę właśnie pasem. Ma pozytywne opinie. Dużo czytałam na temat tego pasa nim zdecydowaliśmy się na zakup
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co za słaba reklama... różne nicki A te dane zachwyty jednego dnia nad danym produktem w różnych starych wątkach, żenujace jest takie nachalne reklamowanie, myślisz że nikt nie zauważy że jedna osoba podpisując się różnie pisze to samo i że ktoś ci uwierzy i zaraz pobiegnie to kupić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te podkładki to byle co, kawałek styropianu i nic poza tym. Kupcie dziecku ten pas Smart Kid Belt, na prawde bezpieczny jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Smart Kid Belt polecam zamiast tandetnej podstawki, bezpieczny, wszędzie można zabrać ze sobą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba nie zamienię fotelika aż młody nie skończy 18 jak tak patrzę na podejście żony :D Na razie prawie 2 lata ma i zamieniliśmy łupinę na inny RWF dobrany w https://fotelik.info/ i chociaż żona śpi spokojnie, że młody bezpieczny i mu wygodnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja wam radzę kupcie pas Smart Kid Belt, rewelacyjny jest. Odpowiednio zabezpieczone dziecko podczas jazdy, nie drogi , świetnie się sprawdza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

fajna opcja jest smartkidbelt dla dziecka w takim wieku. dziecko jest bezpieczne w trakie jazdy samochodem, pas jest niedrogi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

zamiast fotelika czy podstawki warto kupic smartkidbelt. sa swietne dla dzieciakow ktore wyrosly juz z fotelikow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla tak dużego dziecka polecam Smart Kid Belt. Pas sprawdza się doskonale , my już kilka lat używamy bo już drugie dziecko korzysta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dla dziecka w tym wieku to juz mozesz kupic pasy smart kid belt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Smart kid belt to chyba tylko przed mandatem chroni. Ja podstawkę kupiłam do auta dla dziadków, żeby mieli w nagłym przypadku jak by była nagła potrzeba awaryjnie syna odebrać. My używamy fotelika samochodowego kupionego tutaj: https://www.tomi.pl/foteliki-samochodowe/ - dostałam super ofertę i szybką wysyłkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym wieku można pomyśleć o smart kid belt :) wygodna opcja, korzystaliście kiedys? nie jest drogi ten adapter
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

Co na parapetówkę ... (57 odpowiedzi)

gdy ludzie mają już wyposażenie z poprzedniego mieszkania :( do 150zł bubububbb

small design polecam!!! (3 odpowiedzi)

Najlepszy sklep internetowy!

do góry