Widok

jaka spacerówka dla dzizi poniżej 6 m?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
hey dziewczyny zupełnie nie znam się na wózkach bo naszą gondolę dostała w spadku moja małą ma skończone 4 m ale nie chce już jeździć w gondoli jak jestem z nią na spacerze nie soi w wózku tylko wisi z podniesioną głową i barkami jakby chciała wszytko zobaczyć myślałam żeby może pomyśleć o spacerówce ale jest jeszcze za mała ale słyszałam o takich w których dziecko może leżeć na płasko czy możecie coś polecić? chciałabym jakiś dobry lekki wózek bo z gondolą bez skrętnych kół strasznie się męczyłam dziękuję za wszelkie porady
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale czy ona Ci juz siedzi ze chcesz ja pchac do spacerowki????ja z malym wychodzilam na spacerki jak byl taki maly(w gondoli) zeby sobie pospal wiec nie bylo opcji ze on w ogole w niej siedzial czy cokolwiek innego niz lezenie. z gondoli do spacerowki przeszlismy w 7mcu dopiero mimo ze juz dlugo raczkowal.to nie jest zdrowe dla takiego malucha nawet jak jest rozkladana na plasko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
nie chce pchać jej do spacerówli:/ nie siedzi myślę że żadne dziecko po skończeniu 4m nie siedzi na spacery jak wychodzę mała nie spi tylko wisi w powietrzu z podniesionymi barkami po prostu rozglądam się za spacerówkami bo myślę że za miesiąc chciałabym ją przenieść tylko nie wiem jaką kupić chciałabym żeby miała przekładaną rączkę była lekka miała 4 koła i nadawała się dla dziecka ciekawskiego choć nie siedzącego
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ciezko bedzie bo jednak nie zalecaja takim malcom jeszcze spacerowek:(((a lekka to tez chyba z tych wiekszych z pompowanymi kolami plus rozkladana na plasko nie bedzie:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
baby desigm sprint czy spirit, rozklada sie na płasko i ogólnie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem zakochana w Concordzie Fusion :) dlatego go polecam :)

nowe wersje mają jeszcze wkładkę dla najmniejszych dzieciaczków :) Wózek rozkłada się na płasko - ma wielkie siedzisko, które spokojnie posłuży do końca wózkowych potrzeb ;) (o ile nie będziecie wymieniać np. na parasolkę)
regulacja oparcia na paskach - więc nie ma określonej ilości ustawień :)

wózek super wygodny dla dzieciaczka :) i nie ma obaw, że nie zmieści się zimą w kombinezonie i śpiworku, że nóżki będą wystawały itp. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jakiekolwiek sadzanie dziecka poniżej 9 miesięcy będzie szkodliwe.

Bardzo wiele spacerówek ma regulację od całkowitego leżenia na płasko, poprzez kilka pozycji "półleżenia" do siadu... U nas sprawdziła się spacerówka od wózka wielofunkcyjnego Mutsy 4rider. Używane można kupić niedrogo, a to porządny wózek, właściwie chyba "nie do zdarcia", spokojnie można kupić używany.

Mój synek jeździł głównie na leżąco do 18 miesięcy (w spacerówce od 6 miesięcy), bo miał osłabione napięcie mięśniowe. Jak nie dało się go zmusić do leżenia, to na "półleżąco". Staraj sie spacerować podczas drzemki, karmić i poić z butli podczas spaceru (nie na wybojach;)), dawać zabawki. Niech jeszcze trochę poleży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja miałam spacerowkę rozkladaną na płasko - wozilam w niej syna od 6 m-ca najpierw na pólleżąco a potem jak usiadł to już normalnie więc myślę , że jak kupisz taką spacerówkę z odpowiednimi pasami regulowanymi oraz reg . oparciem to spokojnie możesz tak pomykać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mój mały miał 4,5 miesiąca jak go przesadziłam z gondoli na spacerówke mam x landera XQ.siedzenie jest kubełkowe i mały jest lekko podniesiony.jest zadowolony i wszystko widzi.dodam tez ze gondola robiła sie juz za krótka.zrób według swojego uznania bo kazdy ma inne zdanie,a w gondoli jest mu tez gorąco ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kobietka jak mozna sadzac dziecko na sile kiedy ono jeszcze samo tego nie robi nie rozumiem???
oczywiscie jak kupi spacerowke jest kilka opcji siedzenia i mozna tak robic ale to na pewno nie jest z korzyscia dla dzieciaczka o to tu chodzi...
jesli kupi i bedzie wozic na leżąco lub na drugiej opcji to jeszcze w miare ale tez nie jest zalecane zreszta jak te dziecko wyglada moj ma 11mcy a jeszcze nie do konca mi sie podoba wersja spacerowa bo czasem jak siedzi to krew zalewa tak wisi mimo, ze juz sam chodzi, a co dopiero takie 4mczne malenstwo przeciez bedzie tak wisialo na tym ze hej...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
"Kubełkowe" tzn. oparcie nie jest regulowane?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kubelkowe to chyba z tych co odrazu sie siedzi i nie ma innej opcji(jedynie przechylanie tego ale to i tak ta sama pozycja non stop) no ale i tak mozna(chyba,ze sie myle i to nie taki wozek)....he tylko ja bym nigdy dziecka w to nie wsadzila
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
I masz rację, Lipunia, bo to raczej niezalecane siedzisko, zwłaszcza dla zupełnych maluchów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
emmaljunga scooter s , żałuję że jak moja córka korzystała z wózka jeszcze go nie było
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym nie wsadziła dziecka ponizej 6 mcy do spacerówki. Chyba że byłaby jakaś specjalna wkładka. Ale żal mi tych dzieciaczków co jeszcze nie siedzą dobrze a już mama na siłę do spacerówki przekłada nie wiadomo po co. I siedzi takie biedactwo ze spuszczoną główką w jakiejś dziwnej pozycji, albo zjeżdża co chwile i trzeba poprawiać.


Ale ten scooter S super wózek, podoba mi sie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale ja nie rozumiem jaki problem jest przełożyć 4 miesięczne dziecko do spacerówki?? przecież wiadomo że taki maluch nie siedzi, tylko leży na płasko w wózku, no chyba, że wózek nie ma takiej funkcji to co innego, mój syn właśnie od 4 miesiąca leży w spacerówce i dopiero od tygodnia podnoszę oparcie do siedzenia, no ale on już samodzielnie siedzi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam wózki Larktale. Jakościowo super, swoją spacerówkę mam już ponad pól roku i nic się z nią nie dzieje. Wg mnie warto zainwestować w porządny sprzęt...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jaki masz model? czy jest tylko jeden jezeli chodzi o spacerowki? tez mi sie podobaja ich wozki, wygladaja na solidne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Sprawdzone sposoby na odchudzanie:) (65 odpowiedzi)

Cześć Dziewczyny! Podzielcie się swoimi sposobami na skuteczne odchudzanie:) Ja muszę zrzucić aż...

small design polecam!!! (3 odpowiedzi)

Najlepszy sklep internetowy!

Decyzja o ciąży podjęta- co dalej :) (42 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było (kiedyś funkcjonowałam pod innym nickiem :)), ale teraz...

do góry