Widok

jaki laktator przy płaskich sutkach?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Kompletując wyprawkę przymierzam się do kupna laktatora, ale nie mam zielonego pojęcia jaki wybrać ręczny czy elektryczny i jakiej firmy? Niestety mam płaskie brodawki i ściąganie może nie być łatwe więc dobry laktator się przyda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
elektryczny medeli ja polecam super jest
image

Zamówienia na kartki i zaproszenia:
http://www.facebook.com/FotoMaxKarolSzczudlinski?ref=bookmarks
www.fm-wedding.pl fmwedding@inte
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również polecam MEDELI elektryczny oczywiście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy możecie polecić jakis konkretny model?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.mamacare.pl/index.php?page=products&prod=157&kat=171&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-01&utm_content=117#nclid=7ce1a6c5e700f54d5c1082dbfa718a65 ja mam konkretnie ten model jest super i u mnie tez poradził sobie z płaskimi brodawkami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
używałam medela mini electric
dobrze ściągał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja kupiłam laktator ale okazał się w ogóle nie potrzebny. W szpitalu nie mogłam przystawić małej bo miałam za płaskie brodawki. Położne pomagały i nic. Karmiłam więc przez strzykawkę. Używałam laktatora, a na wyjściu kupiłam sobie jeden na własność (ręczny). Jak wróciłam do domu i moja mama zobaczyła jak karmię Zuzkę to się złapała za głowę :) Pomogła mi przystawić Małą i hop - zaskoczyło :) Fakt, przez pierwsze jakieś 2,5miesiąca karmiłam przez osłonki ale Zuzik już tak mi wyciągnął brodawki że teraz nic nie potrzebujemy :) Polecam próbować. Jak się nie uda to się nie załamywać ale podstawiać dziecko. W końcu naprawdę się uda a każde, nawet krótkie ssanie przez dzieciątko zawsze o jakiś milimetr wyciąga :) Sorry że tak się rozpisałam :) Pozdrawiam!
image[/url]
image[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chyba źle zrozumiałam autorkę wątku i wypowiedziałam się trochę nie na temat :) Przepraszam. Może komuś innemu przyda się moja wypowiedź :)
image[/url]
image[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
medela mini electric
image

Zamówienia na kartki i zaproszenia:
http://www.facebook.com/FotoMaxKarolSzczudlinski?ref=bookmarks
www.fm-wedding.pl fmwedding@inte
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
każdy laktator dłużej używany wyciągnie Ci brodawki :)


też miałam płaskie - oba laktatory (Avent Isis i Medela Mini Electric) dobrze zasysały i wyciągały brodawki ;)

czy ręczny czy elektryczny - zależy czy do okazjonalnego ściągania czy do walki o pokarm ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki dziewczyny... Basiula taka odp też jest przydatna :) Mam nadzieję, że dzieciątko wyciągnie mi sutki i będę mogła karmić, ale laktator i tak chcę kupić, żeby się potem nie stresować i mieć go pod ręką
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam medela ręczny z regulacją ciśnienia i również mam ten brodawkowy problem. Musiaąłm karmić synka w osłonkach przez kilka tygodni a potem już normalnie - pomógł laktator no i mały ssając przez osłonki troszkę te sutki wyciągnął. Ale nie bylo i teraz też nie będzie latwo...
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mi pomimo płaskich brodawek udało się wykarmić troje ssaków.
Przy pierwszym nic nie potrzebowałam, przy drugim tylko laktator się przydał, ale ze względu na uczulenie na silikon ( swędziały mnie piersi) musiałam szukać takiego który nie miał nakładki silikonowej, więc tylko medela wtedy miała tę opcję. Przy trzecim musiałam się posiłkować osłonkami ( maluch urodził się z małą masą i był łapczywy ale leniwy, szybko się zniechęcał).
Pamiętaj aby w szpitalu o ile to będzie możliwe prosić położne do każdego karmienia, aby ci pomagały prawidłowo przystawiać, mi się tylko dzięki ich pomocy udało. To była ciężka praca, rozgrzewanie, wyciąganie laktatorem i dopiero przystawianie.
Widziałam w ulotce, że firma lansinch ma w ofercie taką małą pompkę do wyciągania brodawek, ciekawe czy pomaga, może ktoś z was testował i powie coś o tym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki dziewczyny

"Widziałam w ulotce, że firma lansinch ma w ofercie taką małą pompkę do wyciągania brodawek, ciekawe czy pomaga, może ktoś z was testował i powie coś o tym." upupupup
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja używałam ręczny tt i elektryczny tt i mini electric, wszystkie wyciągały sutki

przez osłonki nie dałam rady karmić

a ta pompka lansiloh-no ni to wygląda na taki mały laktatorek, w ciąży i tak nie powinno się z odciąganiem nic majstrować a po porodzie to już lepiej normalny laktator
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Filipinka, spokojnie. Płaskie sutki nie są wskazaniem do kupowania nadzwyczajnego laktatora. Jedyny warunek jaki powinien spełniać laktator to dobre przywieranie do piersi. Z tego względu polecam laktator Philips Avent (w zależności od preferencji ręczy lub elektryczny). Jest on wyposażony w delikatną nakładkę masującą, która dopasowuje się do kształtu piersi. Dzięki temu nawet przy płaskich sutkach skuteczność i efektywność ściągania pokarmu się nie zmniejsza.
Jeśli będziesz chciała uzyskać dodatkowe informacje, pisz. Zapraszam także do kontaktu bezpośredniego: ekspert@philips.com
-----------------------------
Ekspert Philips Avent, udziela porad i odpowiada na pytania internautów związane z produktami Philips Avent a także opieką nad dziećmi, karmieniem . Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też mam nalesniki a nie sutki, ale mam dwa laktatory- medela mini electric( nie uzywam) i ręczny Avent- super.
Wole ręcznym, bo sama kontroluje szybkość i nie słysze tego brzęczenia.

Ale pewnie wygodniej by mi było medelą.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sporo akcesoriów dla dzieciaków i mam udostępnia sklep https://neno.pl/, w tym właśnie laktatory i nianie elektroniczne doczepiane do łóżka z wieloma funkcjami, chociażby śledzenia temperatury, białego szumu, oświetlenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

RUMIA jak sie mieszka? (35 odpowiedzi)

witam! jest tutaj ktos z Rumi? z mezem bedziemy sie wyprowadzac prawdopodobnie do Rumi po nowym...

nietrzymanie moczu po ciąży (27 odpowiedzi)

Słuchajcie czy któraś z Was miała po porodzie problem z nietrzymaniem moczu?

Pełnoletnia córka -mój osobisty koszmar (129 odpowiedzi)

Moja córka m-c temu miała 18 urodziny . i tyle ja widziałam...... Do 18 tez rzadko bywała w...

do góry