Widok

jaki materiał/tkanina

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
jaki materiał/tkaninę polecacie na prześcieradło? Wolałabym bawełnę niż np frotte. Gdzie w Gdańsku mogę zobaczyć i wybrać sobie taką kolorową tkaninę? Na co zwrócić uwagę? czy tkaniny mają jakieś oznaczenia grubości czy splotu czy jak... nie znam się na tym zbytnio...
Wiem, że to głupie pytanie, ale już tyle razy trafiłam na takie prześcieradła, które po 2 praniach się "skulkowały" albo okazały się półprzezroczyste, że trochę boję się zamówić przez internet, a i tak potrzebuję uszyć na miarę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Satyna bawełniana, może być nawet z gumką na materac.
Dla dzieci mam jersey z Lidla, za 25 zł /szt. Bardzo dobry gatunkowo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam bawełniane i frotte i zdecydowanie lepsze delikatniejsze i fajniejsze są bawełniane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam z jerseyu i jestem zadowolona z froty czasami wygniatają sie w miejscach na których lezymy najczęściej czyli srodek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jersey albo satyna bawełniana. Na zimę flanela.

Bardzo dobre gatunkowo i tanie prześcieradła bywają w Lidlu, może łatwiej przerobić, niz całkiem szyć na miarę?

Dobra jakość też jest w Tchibo i niektóre modele z IKEI są niezłe.

W Ysku, zwłaszcza te tanie - półprzezroczyste, tracące kształt po praniu, koszmar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
potrzebowałabym jedno intensywno pomarańczowe,a drugie intensywno zielone (taka młoda trawka). Chciałabym przerobić na łóżko dziecięce 125x80 do tego najlepiej na gumce :)
Chyba że można kupić dobrego "gotowca" na taki wymiar
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takiego wymiaru nigdzie nie widziałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie chodzi o 130 x 90 ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam materac 130x80, zakładam na niego trochę za duże prześcieradło z Ikei (160x80), zawijam je na końcu i jest ok. Ale chyba są tylko białe, czerwone i niebieskie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodzi mi o 125 na 80
na takie łóżeczko
http://allegro.pl/lozko-ala-kwiatek-producent-i2289324415.html
Chcę mieć taki "ala pokrowiec" na czas kiedy dziecko jeszcze śpi w dzień
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agatha faktycznie można założyć na długość Nie pomyślałam o tym
Póki co nie rozkładam tego łóżeczka i nie chowam dziecku pościeli, bo nei mam takiej potrzeby, pod prześcieradłem jest jeszcze podkład na wypadek zmoczenia itd.. Chciałabym, żeby było estetycznie i żeby się trzymało kupy
A czy możecie polecić jakiegoś internetowego sprzedawcę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jezeli chodzi o prześcieradła to super sa te z jerseyu :) Sama takie mam i jestem mega zadowolona :) Jakosc pierwsza klasa, kupuje je dla siebie zawsze na https://posciel.pro/69-przescieradla-jersey
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bawełna 100%. Proszę pisać szycie na miarę różne kolory hmsmyka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Pełnoletnia córka -mój osobisty koszmar (129 odpowiedzi)

Moja córka m-c temu miała 18 urodziny . i tyle ja widziałam...... Do 18 tez rzadko bywała w...

Kartony do przeprowadzki ! PILNE!!! (110 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie...w piątek czeka mnie przeprowadzka, a jeszcze nie mam kartonów. Potrzebuje...

Ostrogi piętowe - jakie zabiegi najskuteczniejsze? (75 odpowiedzi)

Czy ktoś się borykał z tym problemem? Jakie zabiegi najbardziej pomagają?

do góry