Widok

jaki plac zabaw na wybrać na urodziny?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
szukam jakiegos fanego miejsca na urodziny na coreczki żeby mogła pójść z koleżankami rówieśniczkami i tam się pobawić.
wiem że jest w leclercu ale odpada byłyśmy tam na urodzinach jakis czas temu i beznadzieje babka nie umiała dzieci zachęcić do wspólnej zabawy itp.
może wy mogłybyście mi coś polecić
chodzi mi o plac w Gdańsku
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Haniu, my często chodzimy na urodziny do Manhattanu we wrzeszczu. są super babki, wymyślają gry i zabawy, konkursy, dzieci mają dużo miejsca. my wychodzimy zawsze zadowoleni.
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moj syn tez miał urodziny w Manhattanie. W trakcie załatwiania zaczelam mieć obawy, bo jakos nam sie kontakt srednio kleił. Wszelkie wątpliwosci rozwialy sie w dniu urodzin. Wszystko naparwawde super - i organizacja i zabawy Pani z dziecmi. Totalne szalenstwo i super zabawa. Dzieci wyszły mega zadowolone. Ja polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robiliśmy 5-te urodziny córki w Auchan, byliśmy też tam na kilku imrezkach, ale raczej wariant bez dodatkowych animacji, babka czuwa, żeby dzieci nie zrobiły sobie krzywdy ;), woła na torcik, serwuje go dzieciakom itp., jest ok, z tymże zawsze była wersja, że przy dzieciakach są rodzice na kawce, więc nie wiem jak to jest zostawić tam je same albo tylko rodzice jubilata obecni. Może warto wykupić tam urodziny tematyczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robiłam córce urodzinki w CH Manhattan i CH Auchan. Polecam jedno i drugie miejsce.
Ja co prawda, bardziej zadowolona byłam z Manhattanu, mimo iż jest tam mniej miejsca niż w Auchan-ie.
Kiedys był jeszcze w Alfie Centrum (nie wiem czy jest jeszcze), też fajnie i mogłabym polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robiłam w Motylku (ogródek przedszkolny) na jana pawła na Zaspie. Nie ma tam bardzo dużo miejsca, ale pani Agnieszka fajnie prowadziła zabawy. Koszt - 300 zł już z tortem (do 10 osób). Wychodzi trochę taniej niż np. w manhattanie, gdzie za każdy soczek trzeba dopłacać chyba 2 zł, a swojego przynieść nie mozna. W Motylku jest picie bez ograniczeń i słodycze i balony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w alfa centrum dawno już nie ma placu zabaw :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuje Wam za opinie chyba się zdecyduje na Manhatan bo mam blisko:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koleżanka jeszcze mówiła ze na matarni jest jakis plac zabaw byłyście tam kiedys?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byliśmy. bez szału ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam plac na Zaspie, ten największy co w Gdańsku jest
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rina gdzie na Zaspie?
koleżanka mi poleciła plac zabaw tuptuś w Auchanie w Gdańsku macie jakies opinie o tym miejscu?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam temat, mamy niedługo 4 urodziny synka. Byliśmy w Tuptusiu, niby fajnie, ale nie do końca organizacja do mnie przemawia. Niby jest tych miejsc sporo, ale chciałabym nie wydać fortuny, bo będzie ok. 15 dzieci i mieć poczucie, że dzieci się będą fajnie bawić i są pod dobrą opieką. jakieś sugestie?
[url]www.facebook.com/malgorzatajonczyk.fotografia[/url]
[url]www.malgorzatajonczyk.pl[/url] image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam plac zabaw w Nowym Porcie o którym pisałam na blogu trojmiasto-okiem-dziecka.blogspot.com/2014/06/nieodkryty-nowy-port.html Fajne miejsce ale najlepsza jest Pani prowadząca spitkanie- zresztą sama właścicielka, ma rewelacyjne podejście do dzieci. Ceny mają również bardzo konkurencyjne Nam się tam bardzo podoba może dlatego że ja nie lubię centrum handlowych :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
plac zabaw na Matarni - jak jest 15 dzieciaków to nikogo z zewnątrz nie wpuszczają i macie salę tylko dla siebie - a Panie bardzo fajne :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mówisz o tym w ikei?
nowy port trochę daleko, ale dzięki! znamy i jest super, ale tylko do 12 dzieci. a u nas jest kilka sztuk więcej.
[url]www.facebook.com/malgorzatajonczyk.fotografia[/url]
[url]www.malgorzatajonczyk.pl[/url] image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Urodziny na placu zabaw nie powodują bałaganu w domu :) Proponuję wypisując zaproszenia, przypomnieć rodzicom, że nie bierzemy odpowiedzialności za ich pociechy . Fajne zaproszenia na urodziny możecie znaleźć na stronie sklepu www.graveriti.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Co na uspokojenie przed egzaminem na prawo jazdy? (68 odpowiedzi)

Proszę o polecenie, jakiś tabletek uspokajających, ale nie usypiajacych. Będę baaaardzo wdzięczna :)

Laserowa korekta wady wzroku (57 odpowiedzi)

czy któraś z was bądz waszych bliskich miała tez zabieg? bardzo proszę o waszą opinie i ew,...

Ośrodek leczenia alkoholizmu (9 odpowiedzi)

Zan ktoś dobry ,sprawdzony ośrodek leczenia alkoholizmu? Mam ogromny problem w rodzinie i...

do góry