Widok

jaki syrop polecacie hamujący kaszel?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dla mojej córy-ma suchy od kilku dni:(
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
prawoslazowy ok 3zl kosztuje, mojej szybko pomogl :))

albo z cebuli zrob tez pomaga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
my stosowalismy dexapini
image
image
[url=http://slub-wesele.pl/]image[/url
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pulmeo. ale to na receptę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje maluchy ostatnio na zapalenie oskrzeli dostały Pulneo, Diphergan, Ambrosol. Trzy dni i po chorobie.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
my dostaliśmy teraz Pulmeo
przy suchym kaszlu może Deflegmin??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Eurespal- na recepte i deflegmin w kroplach- ale tez to chyba na recepte ;/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
deflegmin, ambrosol i mucoslvan mają te samą substancję czynną - różnią się stężeniem i ceną

Yecath - powiedz mi jak twoje dzieciaki reagują na diphergan, bo ja mam drugi raz zapisany, ale nie daję, bo sama kedyś rałam i czułam się masakrycznie po nim. Jak neptyk cały dzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja polecam sinecod w kroplach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
zapomnialam dodac ze podaje sie go na noc zeby kaszel w nocy nie meczyl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Deflegmin i mucosolvaan to syropy wykrztuśne - daje się dopiero na mokry kaszel
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
na zahamowanie kaszlu faktycznie Sinecod lub odpowiednik Supremin. Daje się je na noc, żeby zmniejszyć odruch kaszlu i człowiek się wtedy nie męczy, może spokojniej spać. Z tym, że one hamują kaszel, nie leczą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
u nas super jest SINECOD na npoc


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Domowym sposobem na suchy kaszel to oczywiście SYROP Z CEBULI , podawać najpóźniej do godz 17-18
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dobrym syropem na kaszel jest fosidal, bo działa przeciwzapalnie, przez co nie ogranicza się wyłącznie do łagodzenia objawów, ale zwalcza przyczynę kaszlu i nie dopuszcza do zejścia choroby na dolne drogi oddechowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadzam sie z tobą, przynajmniej masz pewność, że zadziała i nie dojdzie do zapalenia oskrzeli. Ja już nie wierze w syropy z cebuli lub te homeopatyczne specyfiki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja słyszałam gdzieś że nie powinno się hamować kaszlu. Ja używam zawsze ten sam syrop i na mokry i na suchy kaszel. Jest to Dicotuss Baby na bazie prawoślazu i miodu. Szybko działa w moim przypadku mimo że jest to syrop kierowany do dzieci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
No jak ci dzieciak wymiotuje od suchego kaszlu to nawet trzeba zachamować,u nas sprawdzał się tylko acodin junior na receptę żadne inne nie działały.Mokrego się nie hamuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój się źle po nim czuje. U nas jednak nebulizacje i fosidal są skuteczniejsze. Jeśli się zacznie działać w pierwszych dniach infekcji to efekt leczenia jest bardzo szybki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kaszel jest jednym z najczęstszych objawów przeziębienia czy grypy. Dlatego musimy zadbać o wybranie odpowiedniego syropu, by szybko pozbyć się dolegliwości. W zasadzie to jedna z najskuteczniejszych i najczęściej wybierany form leku. Na rynku znajdziemy wiele produktów więc trzeba kierować się jakimiś wytycznymi. Zawsze warto wybierać produkty w jakich znajdują się naturalne składniki, czego najlepszym przykładem może być Stodal - https://www.boiron.pl/nasze-produkty/leki-zlozone/stodal-syrop Można go stosować w przypadku kaszlu suchego i mokrego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

echo serca płodu-gdzie w Gdańsku? (30 odpowiedzi)

Czy orientujecie sie, gdzie poza Invictą, zrobię badanie echo serca płodu? Co prawda mam...

gdzie kupujecie meble dla dzieci? (99 odpowiedzi)

czeka mnie gruntowne urządzanie pokoju córki. Ma 7 lat i czas na wymianę dosłownie wszystkiego....

Szukam dobrego adwokata od spraw spadkowych. (13 odpowiedzi)

Szukam dobrego adwokata od spraw spadkowych , który skutecznie działa .Z góry dziękuje za namiary .

do góry