Widok

jaki wozek 3w1 polecacie?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
jaki wozek 3w1 polecacie?

podajcie prosze najlepiej marke i model. Taki wybór wózków że ciezko się zdecydować.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może jeszcze wózek pod drzwi podstawić.Napisz lepiej jakie widełki cenowe to łatwiej będzie dziewczynom coś polecić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
3w1 zaden. 2w1 plus dobry fotelik.

2w1 emmaljunga. zaraz mnie zlinczuja znowu, ale to dobre wózki i kazdy, kto zna sie na wózkach to potwierdzi. poza tym, bugaboo cameleon, bumbleride indie, niemieckie gessleiny i hartany, britaxy, z tanszych opcji, navington caravel, jedo fyn.

fotelik polecam maxi cosi pebble z baza 2way fix, potem kupujesz fotelik 2way pearl i wozisz dziecko do 18kg tylem, czyli tak jak to powinno sie bezpieczne robic.

ale jak wyżej napiano, trzebaby wiedziec jakies wyznaczniki: na ktore pietro ma byc wnoszony, czyli czy waga ma znaczenie, jaki bagaznik w aucie, jaki przedzial cenowy i czemu ma sluzyc? sklepy, chodniki osiedlowe, czy lasy i wertepy polne?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
poza tym, masz roczne dziecko i nie orientujesz sie w wozach? az takich rewolucji na tym rynku nie ma co rok?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
z tańszych od emmaljungi polecam jedo, mi najlepiej słuzy bartatina na tych większych kołach, jakiś czas miałam fyn, ale jednak duże nieskrętne koła to jest to (wg mnie), wózek 2w1

fotelik - też polecam maxi cosi

no i faktycznie jakieś wymagania co do wózka mogłabyś nakreślić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam wózki z Camarelo niedrogie lekkie z dużą gondolą i spacerówką
dobrze się prowadzą i są małe po złożeniu a fotelik Maxi-cosi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pytam jakie wozki polecacie bo ja ze swojego niecdo konca bylam zadowolona. Mam pare upatrzonych i chcialam zobaczyc czy znajda sie w polecanych.

Glownie zalezy mi by budka spacerowki miala przedluzany daszek bo korzystanie z parasolki z pierwszym dzieciątkiem bylo meczarnia. Dodatkowo chcialabym by spacerowka skladala sie jako jeden element by nie trzeba było osobno do bagaznika wkladac stelaza i budki. Z pewnoscia tylko kola pompowane biore pod uwagę.

Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze nie ma wozka idealnego, ale warto zapoznac sie z opinia innych osob o wozkach.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisz co masz upatrzone i jakie masz widełki cenowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Biore pod uwage wozki z rynku wtornego do 1000
Mysle nad zakupem wozka:
Adamex bartletta, bebetto torino lub nico, caretero compas. Ewentulanie xlander xa bo ten wozek znam bo mialam z pierwszym dzieckiem.

Moze ktos jest w stanie wyrazic opinie na temat ww wozkow? Czy dziecko spacerowke ma odpowiednie podparcie dla pleckow, jak sie sklada spacerowka czy w calosci czy budka osobno, czy łatwy dostep do kosza gdy spacerowka jest rozlozona do pozycji lezacej lub inne wlasne spostrzezenia?

A moze ktos jeszcze poleci jakis inny model wozka?
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeszcze baaardzo podoba mi sie riko nano a także criko brano.
Moze ktos uzywal te wozki z riko?
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli zalezy Ci glownie na porzadnej spacerówce, to lepiej zainwestuj ten 1000zł na porzadna uzywana spacerowke (w sensie nie z wozkow wielofunkcyjnych), w ktora wlozysz juz polroczne dziecko. a tymczasowo zakup sobie jakas niedroga uzywana gondole.

btw tu jest fajny blog o wózkach:)

http://mamawozibardziej.blogspot.com/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziekuje za radę jednakże nie znalazłam na blogu opini na zaden interesujacy mnie model.
nadal interesuje mnie opinia nt wózków: Adamex bartletta, bebetto torino lub nico, caretero compas, riko nano lub brano, jedo fyn. Jesli ktoś uzywał któryś z wózków to proszę o wypowiedż. Dziękuję :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mialam stycznosc tylko z jedo, całkiem ok, tyle, ze do najlzejszych nie nalzey. duza gondola, łatwy do złozenia, pompowane skretne koła, regulowana raczka, duzy kosz na zakupy. mozna zamontowac foteik maxi osi na adapterach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jedo fyn używałam jako wózek zastępczy podczas gdy moja bartatina (też jedo) była w serwisie, z tych dwóch dużo bardziej polecam koła bartatiny, mam te większe, no ale ja nie lubię skrętnych kół...

jedo to spore wózki, dziecko w gondoli jeździło jeszcze jak miało 8 miesięcy i przesiedliśmy się do spacerówki tylko dlatego że chciała siedzieć i przyszła wiosna, spokojnie by jeszcze trochę pojeździła jakby była koniecznosc, łatwo się składają, wygodne kosze, fajne torby, ładny wygląd, solidne, super serwis, ja osobiście bardzo polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chcesz używany to naprawdę zwróć uwagę na Quinny freestyle XXL, naprawdę rewelacja, wózek wjedzie wszędzie, spacerówka składa się razem ze stelażem. Z nowszych życzy polecamy baby jogger mini City gt, ma rewelacyjne oponie sama też próbowałam naprawdę polecam tylko ze to juz trochę droższy wydatek. Najfajniejsze w tych obu wózkach jest to że dzieci naprawdę długo w nich mogą jeździć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
quinny dobre wózki, chociaż gondola na 3kołowcu mnie nie przekonuje...bjcmgt to na pewno jedne z lepszych wózków, ale autorka chce z gondolą,a to tylko spacerówka i to raczej dla ponad rocznego dziecka. jak wyżej pisałam, za 1000zł kupiłabym uzywaną wypaśną spacerówkę z wyższej półki i niedrogą gondolę na pół roku. fotelika z wozkiem w ogole nie bralabym pod uwage, nie wsominajac o uzywce. no chyba ze maxi cosi czy cybexy, chociaz raczej nie wierzylabym obcym ludziom, ze sa bezstluczkowe. nawet pukniecie autem z fotelikiem, kiedy dziecko ine jedzie dyskwalifikuje go jako bezpieczny. jesli uzywany fotelik to tylko w rodzinie z pewnej reki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zdecydowałam się na wózek wielofunkcyjny z możliwością wpięcia fotelika samochodowego oraz zmiany na wersję spacerową, sądzę, że to bardzo dobre rozwiązanie i polecam. Mam Vicco 3w1 Adamex, jest bardzo elegancki, lekki z dużą gondolą, amortyzatorem na ramie wózka. Świetna jakość!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Godny polecenia jest np. model Riko Naturo Ecco. Użytkujemy od niedawna, ale zdążyliśmy go pokochać, bo ułatwia nam spacery i jest funkcjonalny. Stelaż jest porządnie wykonany, koła są w stanie poradzić sobie bez względu na pogodę i teren, po jakim spacerujemy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam też z Adamexu, ale Monte 3w1 i uważam, że to był świetny zakup. Jest lekki i zwrotny. Nadaje się na każdą nawierzchnię. Ma głęboką i wentylowaną gondolę. Bez problemu się składa. Łatwo i szybko zmienia się go w wersję spacerową. Nie zajmuje dużo miejsca. Pięknie się też prezentuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My kupiliśmy Passo z Euro Cart w wersji 3w1 i śmiało polecam! W porównaniu do innych wózków takiej jakości ten jest bardzo tani, nie tracąc przy tym nic na wykonaniu i wyglądzie. W zestawie dostaje się torbę, folię przeciwdeszczową, moskitierę, pokrowiec na nóżki i pompkę do kół. Wygodnie się prowadzi, jest skętny i lekko podbija.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też postawiłam na wózek od Adamexu i to była bardzo dobra decyzja. Mój Vicco 2w1 świetnie się sprawdza w różnych okolicznościach i na wszelkim podłożu. Jest porządnie zrobiony i pięknie się prezentuje, i nie zajmuje dużo miejsca. Warto postawić na rodzimą firmę, bo robią porządne wózki w korzystnej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Absolutnie nie polecam chicco 3 w 1. Model bodajże trio. Niewygodny w prowadzeniu, dziecko podskakuje, a mam porownanie z wozkiem o pompowanych kołach. Nie da się porownac- chicco jest mało zwrotny i po prostu ciężki w obsłudze.
Ale to jeszcze nic. Ktoregos dnia nasz synek siedząc w wózku (spacerówce) zaczął przeraźliwie plakac. Okazało się, że rury od stelażu wózka pękły i obie te złamane części nachodziły na siebie a nasz synek wlożył miedzy te rury palec. Palec zmasakrowany, reklamacji oczywiscie nie uwzględniono A wózek do wyrzucenia- nie dalo sie nawet zespawać.
Wózek posłużył nam niecaly rok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o wózki 3 w 1 to według mnie najlepiej poszukać wśród ofert Riko. Ostatnio natknęłam się na opinie wózków tej marki i wszyscy są szczerze zachwyceni ich wózkami, jakością i cenami. Oferta jest na tyle szeroka, że szybko w niej znajdziesz coś idealnego dla siebie. Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Nie mam ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych (19 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś również dostrzegł u siebie taki problem? Dodam,że z tabletek nie zrezygnuje bo...

Decyzja o ciąży podjęta- co dalej :) (42 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było (kiedyś funkcjonowałam pod innym nickiem :)), ale teraz...

o ile większe buty na zimę? (34 odpowiedzi)

chce kupić mojej 2,5 letniej córce buty na zimę, bo teraz jest przynajmniej wybór, obecnie nosi...

do góry