Widok

jakich używacie perfum ???

Hej dziewczyny
jakich perfum używacie i co możecie polecić ??? Szukam jakiś o słodkich zapachach, które długo się utrzymują na prezent i nie wiem co wybrać zresztą nie znam się na tym tak dobrze a chcę żeby się spodobały - cena do 200 zł myślę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
PRADA- MILANO piękne;-)))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko ,ze 50ml kosztuje ok 300zł w Sephorze
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
naomi campel, bruno bannani
i zawsze lacoste :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja używam tylko Dolce&Gabbana - "Light blue".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Light Blue to klasyk już, zawsze na fali:) Ja mam Givenchy edycja limitowana Dance, Giorgio Armani Diamonds Intense, no i bardzo mocny Yves Saint Laurent- Yvresse (nie każdy lubi tak ciężki zapach).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dodam, że staram się nie wydawać więcej niż w 200 zł (Sephora) na perfumy, dlatego wybieram raczej te w promocji. Więc co promocja to inny tak na prawdę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odkąd sobie przypomniałam o tym zapachu, później pojechałam sprawdzić czy jeszcze mi się podoba (podobał mi się jakieś 16 lat temu) ;) zamówiłam na Allegro i od 2 m-cy nie psikam się niczym innym :)


mowa o Wykrzykniku ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio śpiewałam mężowi piosenkę z reklamy !, później sobie przypomniałam, że robili podróbki "?" znak zapytania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taaaak - były :) pamiętam :))))

http://forum.trojmiasto.pl/Widzialyscie-gdzies-w-Gdansku-perfum-Wykrzyknik-t250507,1,16.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja używam Coco Mademoiselle Chanel
na zmianę z Gucci Envy lub Envy me

no i jest jeszcze parę zapachów które lubię i czasem kupuję
ale te powyżej najczęściej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam
Dolce&Gabbana The One,Light Blue
DKNY to czerwone jabłuszko
Amor amour
Versace Bright Crystal
i Bulgari Omnia Amethyste
Najbardziej lubie te co wymienilam D&G i Bulgari
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ostatnio tylko

Pumam- i'm going
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lancome, T'resor
Lancome, Magnifique

(Pewnie napisałam z bykiem drugą nazwę :)
Ogólnie uwielbiam większośc zapachów Lancoma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja lubię far away z avon-jest megasłodki i niedrogi i zapach długo trzyma
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Guess by Marciano
D&G Light blue
Armani Code

i cos takiego
Christopher Dark Sissi śmiesznie tani ale piękny zapach i nawet długo sie utrzymuje
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam
http://alejka.pl/thierry-mugler-angel-woda-perfumowana-25-ml.html

utrzymuje się super długo
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nina ricci fioletowy :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Monika...trochę ryzykowne kupować perfumy w prezencie...zapach ten sam na każdym inaczej pachnie... ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez bym sie bala kupic perfum na prezent chyba, ze bym znala bardzo dobrze ta osobe i jakie perfumy wybiera :))

slodki perfum to
nina ricci czerwony
dolce gabanna light blue

bym wolala zamiast perfum kupic lepsze kosmetyki typu balsam do ciala krem do rak szampon itp :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...dobrze by było najpierw wywiad zrobić... ;-)

Ja od ponad roku używam Abercrombie & Fitch Ezra, w sumie na zmianę z Burberry Brit. Dostałam w prezencie Flowerbomb V&R, ale niestety po szybkim zachwycie szybkie rozczarowanie - za ciężki, ale tęsknię za...Wild Musk firmy Coty :-) To był zapach...niestety firma przestała go produkować :-/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nina ricci czerwony
cristina aquillera
euphoria jasny fiolet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może lepiej dać kartę podarunkową np do sephory, niech ten ktoś sam sobie coś wybierze...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od 8 lat DKNY Woman-kocham ten zapach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja uwielbiam hugo boss XX i z avonu mala czarna little black dress
image
image
[url=http://slub-wesele.pl/]image[/url
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Euphoria- od kilku lat.

Armani-Mania- od kilku lat:)

Ostatnio też polubiłam zapachy Yves Rocher-takie "inne", leciutkie, fajne.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam ostatnio http://kasianowak.eu/2021/11/08/jak-kupic-perfumy-tanio/ super zakup.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozwolę sobie odświeżyć nieco temat. Mianowicie jakie macie zdanie o perfumach z feromonami? Działają czy nie? Bo czytałam ostatnio pewien artykuł ( co ciekawe pisany przez profesora Lwa Starowicza) o tym,ze zapach ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi o relacje z tą druga osoba i kwestia feromonów nie jest wymyśloną bujdą. ale taki zapach rzeczywiście może mieć bardzo duży wpływ na inne osoby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A co? Chcesz poderwać na to dziewczyne? Zapach to nie wszystko ale faktycznie znaczenie ma duże. I nikt tutaj nie zaprzeczy, że bardziej podobają sie osoby, ktore ładnie pachną. Jeśli chcesz sobie wypróbować feromony to tylko te lepsze. Na przyklad Love Desire. Ewentualnie pheromone essence.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po prostu jestem ciekaw ;) Jeszcze nigdy nie stosowałem takich zapachów i jestem ciekaw czy to działa czy nie. Jeśli chodzi o efekt na dziewczyny to również byłoby fajnie jakby działalo. I nie tylko podczas podrywu ale również w robocie (pracuję w damskim towarzystwie i czasami baby są bardzo trudne do wspólpracy nieestety.). Te o których piszesz są zapachowe czy nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Love Desire to typowe perfumy z dodatkiem feromonów. Są dwie wersje. Tańsza niebieska i droższa czarna (która kosztuje o wiele więcej ale polecam zainwestować bo sam zapach super, dobrze się trzyma oraz ma zauważalny wpływ na inne osoby. Pheromone essence to esencja feromonów. Nie ma zapachu. Są niewielkie ale tutaj wystarczy tylko jedna kropla ( nie więcej raczej ponieważ można spowodować agresję u innych a nie o to przecież chodzi). Możesz je przykryć dowolnym zapachem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takim razie które polecasz z tych dwóch??????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na początek Love Desire. Jak nie masz kasy to niebieskie, ale tak jak pisałem naprawdę warto jest sobie kupić ciemne. W wielu sytuacjach mi się przydały. Po pierwsze to jeszcze nie zebrałem tylu komplementów za zapach jak właśnie za te (podobnie pisali na innym forum o feromonach, na którym zresztą dowiedziałem się o tym zapachu). Po drugie to można za ich pomocą delikatnie zmanipulować innych, na przykład w pracy. Bo są lepiej do Ciebie nastawieni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

https://delove.pl/love-desive
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zamiast perfum czesto używam naturalnego olejku wonnego Afra. Odżywia skórę a przy tym niesamowicie pachnie. Po opalaniu czy kąpieli to rewelacja, zapach długo się trzyma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do mnie przemawiają też takie perfumy, jakie oferuje przykładowo firma Avon https://mojerzesy.pl/perfumy-avon/ . Tam tak naprawdę każdy może znaleźć coś dla siebie... Bo można tam znaleźć lekkie kwiatowe zapachy, ale i można znaleźć też znaleźć coś bardziej wyrafinowanego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Latem zamiast perfum używam olejku do perfumowania ciala Afra. Kosmetyk rodem z Egiptu,. Nie tylko nawilza, skóre wygładza, odżywia ją i pielegnuje to i ma cudny zapach skórki grejpfruta, pomarańczy, płatków róży, mirry, piżma. Pachnie do 12 godzin
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

okkkk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiem Wam, że wybór perfum jest bardzo indywidualną kwestią. Każda z nas może lubić zupełnie inny zapach. Jedne wolą nuty kwiatowe, inne owocowe, korzenne czy jeszcze inne. Ja teraz szukam jakiegoś fajnego pomysłu na perfumy dla męża i myślę, że zdecyduję się na https://aleperfumeria.pl/pl/versace-pour-homme-woda-toaletowa.html . Jeśli będziecie zainteresowani, to strona oferuje różne marki, zróżnicowane ceny, na samą realizację zamówienia długo się nie czeka. Ja polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W dobrej cenie zamawiam http://djpiotrkurowski.pl/polecane-odpowiedniki-perfum/ długo się utrzymują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny czy używałyście może zapachu Love & Desire? To są ponoć feromony, sama jeszcze nigdy nie używałam i zastanawiam się czy rzeczywisćie może mieć to wpływ na inne osoby Jak na razie sam zapach podoba mi się jest dosć słodki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A możesz napisać jakiej wersji uzywasz? Bo jest ich kilka..... W ciemnej butelce czy może w rózowej? Ta ciemniejsza to wersja premium, ta rózowa to ta wcześniejsza. Myślę,że powinnaś byc zadowolona. Mam je :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W różowej, to są jeszcze jakies inne w ciemnej? Może więcej szegółów? Dzialaj na facetów czy jest to jedynie chwyt reklamowy? Sam zapach bardzo mi się podoba. Jestem dość wybredna jeśli chodzi o zapachy ponieważ nie przepadam za słodkimi ulepkami ( wolę zapachy mocniejsze i bardziej korzenne), Te są świeże, trochę kwiatowe ale przypadły mi do gostu. Może dlatego, że nie są tak mdłe. Trwałość naprawde ok. Myślałam,że bedą szybciej wietrzały ale użyłam jeden dzien i trzyamły się dobrych kilka godzin ( na ubraniach i włosach dłużej).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak. Love Desire premium. Miałam pierwszą i drugą wersję ale moim zdaniem te drugie fajniejsze bo nie dość,ze o wiele mocniej się trzymają to jeszcze zawierają w sobie ponoc więcej feromonów.Co do tego tematu to na początku się z tego śmiałam, jednak potem dostrzegłam,że taki zapach naprawdę podoba się innym i podświadomie są dla Ciebie milsi ( szczególnie płeć przeciwna). Jasne,że zapach to nie wszystko ale jest bardzo ważny. O czym piszą psycholodzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No nic. Na razie przesteuję te pierwsze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo lubię http://djpiotrkurowski.pl/polecane-odpowiedniki-perfum/ świetny zapach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajne zapachy mają http://djpiotrkurowski.pl/polecane-odpowiedniki-perfum/ znajdziecie coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie patrze na ceny bo czesto kupuje na promocjach :D mam wiele fajnych perfum o ktorych nawet nie wiedzialam ze istnieja ale kupilam bo byly tanie i okazaly sie swietne :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualnie używam CK one ( chociaż trochę mnie denerwują bo mam wrażenie,ze obecna formula jest o wiele mniej trwala od poprzedniej , a moze po prostu ja ich nie czuję po pól godziny jak się nimi psiknę).

Zastanawiam się jednak jakie macie zdanie na temat perfum z feromonami. Rzeczywiscie są w stanie przyciągnąć płeć przeciwną?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Heh Widzę, że tutaj ktoś dziewczyny szuka :P A to czy działają czy nie to nie dowiesz się dopóki ich nie wypróbujesz. Trzeba na sobie spróbować. Tylko nie kupuj sobie byle g*wna ale coś porządnego. Bo te wody za 15 zł na allegro na nikogo nie podziałają. No i jak masz brzydki ryj to i tak to nic nie zdziała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ryj taki sobie, nie jestem jakoś brzydki, głupi również nie ale tak jak pisałem po prostu chciałem spróbować :P Jakie w takim razie polecasz? Liczyłem na jakąś merytoryczną dyskusję...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co tutaj nie dyskutujemy? Dyskutujemy jak najbardziej. Jeśli chodzi o mnie to aktualnie używam pheromone essence. Jest to esencja feromonów.Skoncentrowane są w niewielkiej buteleczce. Można używać na dwa sposoby.Albo rozcierając niewielką ilość w okolicach gdzie krew mocniej płynie czyli na szyi oraz na nadgarstkach albo dodać do ulubionego zapachu. Wolę osobiście pierwszą opcję bo lepiej można sobie dozować ilość feromonów (zbyt duża ilość zamiast pożądaniu u innych osób może spowodować agresję).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I działają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro używam to tak. Wiadomo,ze nie sprawi to, że dziewczyny będą się na Ciebie rzuciły i od razu proponowałbym seks ale będą bardziej skłonne do rozmowy i zapoznania się. Liczy się jak najbardziej ten urok osobisty, zdolność bajerowania, ale wszystko idzie bardziej gładko. Jeszcze ewentualnie możesz sobie wypróbować Love Desire. Używałem ich jako pierwsze i również działały ale wydaje mi się, że Pheromone essence są mocniejsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko i wyłącznie oryginalnych. I zamawiam ze sprawdzonej drogerii ;) zazwyczaj staram sie na promocjach kupowac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja sie czaje na jakies promki z perfumami,bo chce siostrom zamowic na swieta :) moze mi sie trafi jakas okazja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak ci zalezy na promocjach perfum, to ja moge polecic https://www.notino.pl/promocja/ :) tu na pewno cos fajnego znajdziesz :) no i obecnie super bo wysylka darmowa dla wszystkich produktów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaa wlasnie czegoś takiego mi było trzeba :) coś z pewnością zamowie. Ceny widze dobre mają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasami kupuję Love Desire, tyle tylko że ten zwykły - na butelce ma napisane "New Edition Strong", nie wiedziałem, że jest jeszcze jakiś inny... Pstrykniesz zdjęcie i wstawisz, bo jestem ciekawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są są, wyszły już jakiś czas temu Trochę drogie ale warto bo trzymają się długo no i mam wrażenie, że bardizej podobają się kobietom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z troche tanszych opcji polecam babe z missguided i różane ze st.oliver
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od jakiegoś czasu używam Love Desire które są naprawdę bardzo fajne i długo sie trzymają. Jest kilka wersji, ale używam tych w ciemnej buteleczce - Premium Edition.
Kilka chmur z rana i trzyma sie w zasadzie przez kolejnych 7-8 godz w pracy :)
Podobno są z feromonami - nie wiem, ale zebrałem już za nie wiele komplementow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubię perfumy od Joanny Krupy, Diora, kiedyś uwielbialam Gabrielę sabattini. ale to znane. a ja lubię się wyrózniać. i chętniej sięgam ostatnio po mniej znane perfumy arabskie, z Dubaju. Perfumy w olejkach znacznie dłużej pachną niż te na bazie alkoholu z drogerii, przekonały mnie bardzo i takich głównie używam od kilku miesięcy. Oszalałam jakiś czas temu na punkcie perfumów orientalnych z ottomania.pl , zamówiłam najpierw próbki, potem kilka flakonów. Uwielbiam Al Haramain Sama , Orientica Bakhoor i Myperfumes khadija. Piękne zapachy a jeszcze pękniejsze flakony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

jak sobie rdzicie z siwymi włosami? (7 odpowiedzi)

Jestem brunetką i niestety mam już sporo siwych włosów...mam już dosć częstego farbowania.. po 3...

czym wybielić zęby (23 odpowiedzi)

żeby jak najmniej bolało, piję dużo kawy;(

do góry