Widok

Widziałyście gdzieś w Gdańsku perfum "Wykrzyknik"?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Jak w temacie ;)


pamiętam za czasów nastolatki(koniec podstawówki) bardzo mi się podobał ;) chciałabym sprawdzić czy teraz też ;)

Nie wiecie gdzie go można znaleźć?

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Aga już był jakiś taki wątek.....poszukam:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To było jednak " Zielone jabłuszko", nie wykrzyknik :))). Sama z siebie się uśmiałam:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://allegro.pl/listing.php/search?category=135&sg=0&string=wykrzyknik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest do kupienia w takim malym sklepiku naprzeciwko galerii baltyckiej. Tam sa tez lustra, kosmetyki. Zaraz obok sukien slubnych. Jest tam na 100%, bo zwracalam na niego uwage. Tez mi sie podoba i ostatnio sobie kupilam;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przepraszam, nie mogę przejść obojętnie obok tego strasznego słowa ;-)

http://www.obcyjezykpolski.interia.pl/?md=archive&id=281
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu jeszcze odmiana, dla ścisłości
http://www.perfumumfqjciora.fora.pl/wiadomosci-od-admina,24/poprawna-odmiana-slowa-perfumy,143.html

Miranda, dzięki. bo szczerze powiem, że też używałam słowa "perfum", no i poszukałam odmiany, bo po tym artykule to zgłupiałam jak się odmienia:)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za info oraz za lekcję polszczyzny ;P


na Allegro widziałam - ale chcę powąchać zanim kupię ;) bo nie wiem czy jeszcze mi się podoba "Wykrzyknik"



pamiętam, że przez krótki czas była też wersja "Znak zapytania" ;) ale zapachu nie pamiętam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Aga mi też się podobał ale teraz nie pamiętam czy wykrzyknik czy znak zapytania... Chyba przejdę się do tego sklepu i powącham :)
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ola - my z Aśką miałyśmy fazę na Wykrzyknik ;) muszę zebrać się w sobie i wreszcie podjechać do P. Suchowiera powiększyć obrączkę ;P to zajrzę też do tego sklepu ;) bo jak rozumiem - jest obok :]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez miałam swoją ulubioną wodę toaletową z Coty- Pret a Porter. Muszę równiez sprawdzic czy mi się wciąż podoba :)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kiedyś kochałam kookai uoi-non ;)
image

PS. też nie znoszę słowa perfuma, ten perfum brrrrr
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To tak jak w reklamach albo i w różnych sytuacjach mówią zamiast roztoczE to roztoczA :-) To tak z innej beczki :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ajeczka- to był i jest mój hicior!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kiedyś cena Kookaia była przystępna, etraz kupuję na allegro i to muszę polować długi czas, ostatnio za 390zł i to rozpoczęta butelka 50ml!!!!!!!!!!

Kocham go!
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podłączę się pod wątek z moim hiciorem z tamtych lat ;) Dziewczyny, a moze widzialyscie gdzies w trojmiescie - najlepiej dezodorant le jardin, kiedyś był w takiej różowej butelce. To byl taki łądny roz, w necie widze tylko szare i czarne, ale wygladają troche inaczej. Tak bym chciala gdzies go odnalezc i sprawdzic, czy dalej tak mi sie podoba...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój pierwszy dezodorant to Riar :) chyba nie można już tego kupić

a perfumy to lubiłam Vanilla fields , nie wieczy czy jeszcze istnieją
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cytrynka, ja mam też w swoijej kolekcji Fields:)-mozna kupić i całkiem niedrogo!!!!!!!!!!!!!!!!

Ej Ty też sentymentalna baba, jak i ja:)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej lisico ;)

widziałam Twoje fotki "w perłach i pełzającym puszystym boa"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anna1979: no ja bym się bała, czy jeszcze dobrze pachną, szkoda że już ich nie robią...

ja swego czasu używałam Stille Donna Sergio Tachini, ale nigdzie nie mogłam dostać, w końcu w Norwegii w jakiejś ekskluzywnej perfumerii przypadkiem trafiłam i to za grosze ;)
Teraz widzę, że można dorwać na necie. Ja osobiście za nimi nie szaleję, ale podobno pięknie nimi pachnę, bo wiele osób zwracało uwagę. Ja kochałam Gucci Rush 2, ale mogłam się zalewać kilka razy dziennie i szybko ze mnie uciekały :(
A Stille Donna trzymały bardzo długo, widocznie kwestia chemii skóry...
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja uwielbiałam a teraz nie widuję adidas woman w białej butelce z seledynową zakrętką i napisem:))))))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cytrynka - pamiętam Vanilla fields ;) http://allegro.pl/vanilla-fields-wanilia-vanilia-coty-30ml-perfum-i1685582929.html
http://allegro.pl/zestaw-vanilla-fields-coty-30ml-unikat-i1692446482.html

ja jeszcze lubiłam Cafe cafe(chyba tak się nazywał) :) (taka zielona, właściwie miętowa butelka, nie przezroczysta :) dostałam od sąsiadki na urodziny - ale to był hicior :)



pamiętacie szał na dezodoranty Extase?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lisica:)hmmm, myślałam,że po obejrzeniu fotek, nazwiesz mnie raczej Dziką Tygrysicą:)

Hehe...a gdzie Ty je widziałaś, ha?

Ajeczka- już nie raz tak zdobywałam te perfumy, pachna jak poemat, otwarte czy nie;)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a pamiętacie dezodoranty Limara? Nawet po glowie chodzi mi piosenka z ich reklamy "dezodorant ten to limara..." ta dziedzina tez raczkowala ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehehe albo Lwica w rui ;) :)

ale mi się dobrze zrobiło w tym wątku, bo zajrzałam przy okazji do innego o zapachach, w poszukiwaniu dezo RIAR i jest on bardzo sentymentalny

http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=187586&start=60
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://mlodelata.pl/eksponat/2279/dezodoranty_limara
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak, 23 więc i sentymenty się uruchamiają:)

Extasy-pamiętam jak kumpela je kolekcjonowała, i jak próbowałam raz obejrzeć jej PUSTE flachy, to myślałam,że mi zaraz łeb ukręci:)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O właśnie takie to byly te limary :)

ale mojego różowego dezodorantu le jardin nigdzie nie widzę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe...jaaaa i jeszcze deo "impuls"....tylko nie pamietam jak to szło......bla bla bla..to musi to byc impuls...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to musi być impuls - rzeczywiście było takie coś :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A pamiętacie białe FA jaki to był hicior;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga, wykrzyknik, ja sama bym go z chęcią powąchała bo uwielbiałam ten zapach :)))
Pamiętam jeszcze męskiego adidas, o raju ostatnio gdzieś się natknęłam na ten zapach i myślałam, że zwymiotuję :P
Z moich czasów ( ale troszkę późniejszych ) był zapach lu-lu :)))
Kupiłam sobie go bez wcześniejszego wąchania i mało co się nie udusiłam :))))))

Znak zapytania pamiętam, że też mi się podobał :)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia - jako nastolatka byłam prawie "posikana" ;P ile razy czułam czarnego męskiego Adidasa ;)

teraz mi się podoba - ale bez przesady :]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam, widziałam, wąchałam :]



w sumie podoba mi się :)


50ml za 58zł :) i dezodorant chyba 24 zł czy jakoś tak ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie przyszły moje Wykrzykniki :)


zamówiłam na Allegro zestaw 30ml + 15ml :) za 50zł :) (z wysyłką)





teraz kolejne pytanie ;)

moja Mama wspomina "Panią Walewską" :P patrzyłyśmy właśnie na Allegro i widzimy 3 zapachy (3 kolory) :P widziałyście je gdzieś na żywo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja niedawno kupiłam na niemieckim pchlim targu wykrzynik za 3 euro;) także udało mi się. Bardzo lubię ten zapach. Panią Walewską moja mama też bardzo lubi, ale nigdzie jej nie widziałam. Raz chyba, ale to jakiś czas temu w kiosku przy zatoce we Wrzeszczu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam :] widziałyście ostatnio gdzieś w Gdańsku ten zapach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pachnieć krzykiem z wykrzyknikiem! zapach z podstawówki!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja mama uwielbia też Panią Walewską - w zeszłym roku kupiłam jej 3 różne zapachy perfum - w trzech flakonikach - czerwonym, mlecznym, granatowym - w Biedronce, plus jeszcze kupiłam jej 3 kremy do twarzy tez Pani Walewska również w tych samych kolorach opakowania co perfumy ;) Również w Biedronce.

Cen nie pamiętam.

Pamiętam, że krótko po tym jak kupiłam już było wszystko wykupione, Pani mi powiedziała w kasie , że jak rzucą na sklep to kilka dni i wykupione już :P

Pozdrawiam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgusiaGda ja ostatnio kupowałam na stoisku z perfumami w fashion house :) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgusiaGda,Panią Walewską dostaniesz w Gdańsku jak wjeżdżasz ruchomymi schodami na dworzec PKS.Zaraz przy tych schodach po lewej stronie jest kiosk z kosmetykami.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki Dziewczyny :)

Ag_86 - w FH kupowałaś Wykrzyknik?

taaaak - to zapach z czasów mojego końca podstawówki i początków ogólniaka ;) piękne czasy ;) zużyłam już ten kupiony w 2011-dawno temu ;) i znów mnie naszło na ten zapach :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak tak wykrzyknik :)

to też był mój zapach z czasów szkoły średniej więc nie mogłam się oprzeć i nie kupić :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to super :D a w jakiej cenie? :)))) tak pi razy drzwi ;)

gdzie dokładnie jest to stoisko? bo tak sporadycznie jestem w FH, że nie kojarzę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stoisko jest gdzieś na środku galerii, w którym miejscu dokładnie to nie powiem bo sama tam byłam "przelotem". A cena ok 45zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super :) dzięki :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawa propozycja to http://www.edp24.pl/p706,pa-127-vanilla-hills-woman-perfumy-50ml-20ml-gratis.html
Za 35zł Vanilla Hills woman z edp24.pl odpowiednik vanilla fields coty który już wycofany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

Gdzie na wakacje? (18 odpowiedzi)

Gdzie na wakacje z dzieckiem 3 letnim? Ktoś coś poleca?

Dr Bogdan Koprowski . (30 odpowiedzi)

Czy któraś z was leczyła się u tego lekarza lub prowadziła ciąże jakie macie opinie ?

do góry