Widok
jakie buty na wiosnę ?
Może już myślałyście o butach na wiosnę? Czy takie dłuższe czy przed kostkę? sama nie wiem jakie kupić, bo wydaje mi się, że dla dziecka chodzącego i tak będzie trzeba kupić 2 pary, bo chyba będzie za ciepło w butach w marcu- kwietniu, i tych samych w maju-czerwcu?
Będę bardzo wdzięczna za porady i linki od razu do obuwia:)
Będę bardzo wdzięczna za porady i linki od razu do obuwia:)
Jak zacznie sie robic cieplo,to wystartujemy po butki.
http://www.emel.com.pl/balerinka.html,4,33- takie balerinki chcemy dla corci 2 letniej.
http://www.emel.com.pl/balerinka.html,4,33- takie balerinki chcemy dla corci 2 letniej.
Ja już wiem jakie chce kupić i w tym kolorze bo jakoś najbardziej mi podoba http://shopeu.ecco.com/pl/pl/ecco/ecco-mimic_627828/921689?navId=139&page=2&price=16-440 , tylko nie wiem kiedy kupować , w sumie jak zrobi się cieple to mały w kozakach grzać się nie będzie bo ma jeszcze z adidasy i trampki .
a w tych emelach nie zdzieraja Wam się noski? bo ja kupiłam je w zeszłym roku, ale po kilku tygodniach wyglądaly masakrycznie. potem kupiłam clarks first shoes z gumowym noskiem i rewelacja.
przymierzałam Mlodej buty z jesieni (balerinki, adridasy i trzewiki za kostkę) i zdaje mi się, że jeszcze dobre... ubrała, chodziła - sama nie wiem...
przymierzałam Mlodej buty z jesieni (balerinki, adridasy i trzewiki za kostkę) i zdaje mi się, że jeszcze dobre... ubrała, chodziła - sama nie wiem...
my mamy jedne wyższe:
http://www.mivokids.pl/product-pol-5097-Miss-Agatha-Niebieskie-Skorzane-Polbuty-Dzieciece-121959.html
i jedne niższe
http://www.mivokids.pl/product-pol-4623-Girls-Imagine-Fioletowe-Skorzane-Polbuty-Dzieciece-72155257146.html
pewnie jeszcze jakies bardziej dziewczęce balerinki też kupimy
http://www.mivokids.pl/product-pol-5097-Miss-Agatha-Niebieskie-Skorzane-Polbuty-Dzieciece-121959.html
i jedne niższe
http://www.mivokids.pl/product-pol-4623-Girls-Imagine-Fioletowe-Skorzane-Polbuty-Dzieciece-72155257146.html
pewnie jeszcze jakies bardziej dziewczęce balerinki też kupimy
Marta w zeszłym roku emelki nam sie nie zdarły ale były to jej pierwsze butki,ledwo nauczyla sie chodzic,w tym roku wlasnie obawiam sie ze emelki szybko sie zniszcza na placu zabaw.
Emele mozna zobaczyc w Akpolu,to polska firma i nasze nie mialy profilowanej wkladki.
Z noskami mialysmy elefanteny na jesien i sa jak nowe-szkoda ze juz sa za małe.
Emele mozna zobaczyc w Akpolu,to polska firma i nasze nie mialy profilowanej wkladki.
Z noskami mialysmy elefanteny na jesien i sa jak nowe-szkoda ze juz sa za małe.
Mieliśmy w zeszłym roku Ecco MIMIC i sprawdziły się doskonale. Udało nam się kupić w bardzo okazyjnej cenie. Nie wiem co w tym roku, bo córeczka ma tendencję do ustawiania stopy do środka. Znajoma fizjoterapeutka zaleca buty profilowane np. Bartek, ale wiem że wielu ortopedów 2,5 letniemu dziecku nie zaleca butów profilowanych.... mam nadzieję, że i tym razem będziemy mogli kupić Ecco Mimic.