Widok

jakie herbaty bezpieczne w ciąży?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
co forum i artykuły to inne wypowiedzi,
przed ciążą dużo herbat owocowych piłam i zieloną a teraz czytam, ze nie wskazane:(
jakie jest wasze zdanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm a mi lekarz powiedział ze owocowe mozna,najlepije ziołowe typu mietowa,melisa ale nie mozna czerwonej i ograniczac zielona(ale bez przesady) ,zwykła czarna jest niewskazana tak jak kawa...ja pije mietowa z miodem lub melise z pomarancza:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
no ja teraz czytałam, ze hibiskus i malina są niewskazane:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jesli z lisci malin to niewskazane..o hibiskusie nie słyszałam ale nie lubie:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja właśnie pije malinowo-cytrynową, tyle że ekspresówka
a czemu niewskazane?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=16&i=35458&t=35305
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja w programie "Mamo toja" dowiedziałm się z emieta wcale np. na zgage w ciazy nei pomaga, a tylko na dolegliwości żoładkowe......

Ja piłam w ciązy herbaty owocowe z Sagi oraz 1 filizankę słabej kawy dziennie

POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
mi na zgage nic nie pomagalo to byla moja najgorsza dolegliwosc w ciazy.Ja tez pilam czasem slaba kawe

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha - wszelkie soki mozna a nawet należy pić tylko bez słodzików!!!!!

POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przed ciążą piłam tylko i wyłącznie herbatki zielone. w ciąży przestały mi smakować. organizm sam je odrzucił. piłam czarną. niestety jestem uzależniona od smaku herbaty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem w szóstym miesiącu i każdy dzień piję kubek zielonej herbaty, piłam ją przed ciążą, nie wyobrażam sobie jej nie pić, bardzo mi smakuje, ale słyszałyście, że może szkodzić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja przed ciażą czerwona i zielona codziennie kilka kubków a teraz nic...zadnej herbki juz nie pije...woda,kakao,mleko,soki(100% bez cukru i słodzików)no i niestety czasami pepsi,ale zadko i mało:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja chciałabym sobie tez kupi jakies soki warzywne, ale nie bardzo wiem jakie, żadnych warzywnych w sklepach nie widzę, oprócz marchwiowych i pomidorowych. Moj ginekolog zalecał mi soki warzywne dla dzieci, ale takich tez za bardzo nie widzę. Jakie Wy pijecie soki warzywne??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupuje tymbarka VEGA łagodny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja pilam normalnie i herbate i kawe, tak jak zwykle , czyli 2 kawy i 2 herbaty
image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
herbaty czarne , bo tylko takie lubie
image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też piję jedna kawe z ekspresu,a herbate normalna Sage z cytryna,bez przesady...przecież to nie trucizna !!!

image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja piję kawę - filiżankę dziennie; herbatę Liptona Yellow Label Tea jak mam ochotę.

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepsze są owocowe można pić czarną ale sład=bą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja pije owocowe, malinowe, z dzika roza tylko herbapolu, i miete tez herbapolu i mi pomaga na zgage,ale mam bardzo silna plus mam mdlosci towarzyszace jej.
natomiast soki kwasne tj. pomarancz, grejpfrut odstawilam , jezeli pije to rano...
image


image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzicie, co lekarz / artykul to inne podejscie. Ja natomiast czytalam, ze herbata z malin i mięty może działać poronnie ... z drugiej strony czytalam, ze kazda zwykla i owocowa herbate mozna pic, ale koniecznie slaba ... w szpitalu na patologii ciazy zawsze dawali zwykla herbate lub inke ;)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie przesadzajcie wszystkie herbatki mozna pic ale oczywiscie z umiarem:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Całą ciążę piłam zielną herbate, czarna przestala mi smaokować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem bardzo dobre sa też róznego rodzaju czekolady :) Zawsze pyszne a przy okazji na bank nie szkodzą. Zresztą są też łatwe w przygotowaniu :) Chodzi mi o coś takiego - https://uwielbiam.pl/przepis/rozgrzewajaca-chocolatta-z-nuta-cytrynowa-i-miodem . Dla mnie coś cudownego dla podniebienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

...poza tym to bomby kaloryczne. A potem lamenty "czemu przytyłam 30 kilo w ciąży?!..."
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pije kawe z mlekiem i w ciagu dnia duzo herbaty i wody herbate pije zazwyczaj czarna slodzona ocsywiscie. Czasem z mlekiem ale polecam ci sprobowac zielonych w ciazy pilam tylko zielone i polecam

No i zawsze zwracałam uwagę na to z czego piję kawę albo herbatę - cenię ładną ceramikę:)

https://andyceramika.pl/czajniki

Piękne czajniki ceramiczne oraz kubeczki do picia herbaty można znaleźć w tej pracowni ceramiki ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

okulista dziecięcy pilne (20 odpowiedzi)

gdzie mogę udać się z dzieckiem z 8 latkiem do okulisty , potrzebuje bardzo dobrego- młody ma...

RUMIA jak sie mieszka? (35 odpowiedzi)

witam! jest tutaj ktos z Rumi? z mezem bedziemy sie wyprowadzac prawdopodobnie do Rumi po nowym...

Aborcja w przypadku wady dziecka (322 odpowiedzi)

Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie to i nie do końca...

do góry