Widok

kombinezon zimowy od kiedy

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
od kiedy zakładać kombinezon zimowy dziecku 3 miesiące ? dzisiaj rano mąż mówił że skrobał szyby w aucie . czasami muszę wziąć malutką i zawieźć starszą do przedszkola rano i zastanawiam się czy już nie ubierać kombinezonu , zawsze można coś cieńszego pod spód ? ale też myślę czy to nie głupio jeszcze ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stałam przed tym dylematem rok temu,ale syn mial wowczas 8mies. Zimowy zalozylam jak byl juz listopad. A tak to w jesiennym ocieplanym. Polar i grube rajstopki, ciepla czapka i kocyk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przy pierwszym dziecku się nie martwiłam bo było z grudnia także odrazu kombinezon, a teraz jakoś tak nie wiem już sama jak ubierać , mam polarkowy kombinezon ale wydaje mi sie ze nie jest w nim cieplo a pod spod nic nie zaloze bo nie zmieszcze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To albo cieplejszy jesienny albo od razu zimowy.
Ludzmi sie nie przejmuj, widzialam koncem lata bylo ciut chlodniej ale nie zimno i kobitka ubrala dziecku czapke zimowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak będziecie ubierać dzieci jak będzie -10?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
No właśnie? :) pewnie kombinezon, śpiworek i koc? ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak bedzie -10 i wiecej to pod zimowy kombinezon wiecej cieplejszych warstw+kocyk+spiwor do wozka.
Przeciez autorka napisala ze na teraz pod zimowy cienkie ubranko. Co w tym smiesznego?
Z drugiej strony mozna kupic uzywany tani grubszy kombinezon jesienny. Pytanie po co? Na miesiac taki dodatkowy wydatek
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proponuje zalozyc jak bedzie ZIMA. Wiadomo ze rano bywa chlodniej ale bez przesady... Szczegolnie ze pakujesz dzieciaka do auta.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja mojej 2 miesięcznej córki jeszcze nie ubieram w zimowy kombinezon.
zakładam cieplejszą kurtkę, albo polarowy kombinezon i przykrywam kocem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze możesz dopatulić kocykiem jak stwierdzisz, że zimno a 3miesięczny maluch raczej się nie rozkopie.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U Nas z rana, przed 7 było -6. także do -10 nie tak daleko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja bym już wkładała. Po co kombinować z warstwami, wciskaniem tego na niemowlę, skoro można wygodniej, w przytulny kombinezonik ubrać?
Zimno jest jak zimą, to nie ulega wątpliwości. Przy naszym klimacie równie dobrze zima może być cieplejsza niż aktualnie jesień.
A jak się ociepli, to znowu wrócisz do czegoś typowo jesiennego. :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Osobiście nie widzę różnicy między założeniem zimowego kombinezonu na np. bodziaka i śpiochy, a zakładaniem body,śpiochów, czegoś polarkowego i na to wiatrochronnego. Dla mnie oba takie rozwiązania przy obecnej pogodzie rano dają tyle samo ciepła. Za to opcja 1. jest wygodniejsza :P

W moim odczuciu zakładanie warstw jest i dla dziecka i dla matki męczące zwłaszcza przy dwójce dzieci. Dlatego z rana,gdy naprawdę jest zimno wybrałabym opcję zimową :)

Z własnego doświadczenia wiem,że przyjemniej i wcale nie za ciepło, jest założyć na lekkie ubranie zimowy płaszcz i jest lepiej i swobodniej niż się w polary wbijać i potem jeszcze kurtki - wersję z płaszczem stosuję obecnie i jest rewelacyjna :)

A do tych co spytają co przy -10st. założę. Rozczaruję Was. Wystarczy założyć śpioszki nie bawełniane a np. welurowe/polarowe i gotowe :] W razie potrzeby przykryć kocem :P

I jeszcze jedno! Rozmawiamy o dziecku trzymiesięcznym! a nie o hasającym trzylatku, który będzie biegać i cuda wyczyniać i wiadomo,że masę ciepła wyprodukuje sam :P Więc weźmy to pod uwagę.

W tej chwili (nie uwzględniając tego weekendu) pogodę mamy raczej listopadową, niż złotą polską jesień niestety.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

dla dzieci to z Fazymazy sa bardzo dobre https://www.fazymazy.com/kategoria/kombinezon kombinezony niemowlece jesienne i zimowe
Przy takich temperaturach jak dzisiaj powinno sie juz dziecku zakladac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

czym wybielić zęby (23 odpowiedzi)

żeby jak najmniej bolało, piję dużo kawy;(

Fajne i ciekawe przystawki - przekąski :) (71 odpowiedzi)

Mój mąż ma za tydzień urodziny, ze wzgledu że mam małe dziecko potrzebuje szybkich i ciekaweych...

do góry