Widok

konto oszczędnościowe...

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny,
a jest coś takiego jak jakieś dodatkowo konto (najlepiej oprocentowane)na które moge sobie wpłacac jakieś wolne środki, które mi zostają w miesiącu??Bo tak sobie myślę, że jak mi po miesiącu zostaje jakaś kasa to jakoś tak sie rozchodzi no a jakbym gdzies je wplacała to moze jakas sumka sie uzbiera.Możecioe coś takiego polecić??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przyłazcam się do pyt:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkie takie konta są raczej mało oprocentowane, lokaty też, więc może fundusz inwestycyjny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"wolne środki na koniec miesiaca" ... nieznany mi termin, więc nie pomogę :D

papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hehehe, ja również nie kojarzę tego sformułowania;)
A na poważnie to E-max przy E-koncie w Mbanku.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
millennium, polbank
jest tego troche, proponuje wizuyte u posrednika, bezplatna, a mozesz tylko zyskac




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my pieniazki z wesela i oszczednosci z kazdego miesiaca wkladamy na konto oszczednosciowe w Banku Zachodnim WBK. dobre warunki, niezle oprocentowanie.


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam e-maxa w Mbanku:))konto założone przy zwykłym e-koncie, wszystko przez neta się zakłada, sprawnie i zawsze pod kontrolą:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oooo tak! Ja załozyłam sobie e-max w mBanku. Zrobiłam zlecenie stałe i co miesiac 100 zł odkładałam i np. jakies premie albo np. wczasy pod grusza :). I tak niezauwazenie uzbierało mi sie 3400zł na czarą godzine!!

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tej chwili najlepsze oprocentowanie oferuje Polbank.
Jednak nie gwarantuje on depozytów przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny (BFG), ale przez macierzysty Hellenic Deposit Guarantee Fund (HDGF).
Mimo, że HDGF oferuje 100% wartości depozytów do kwoty będącej równowartością 20 000 EUR, to mam wątpliwości czy odzyskanie kasy z greckiego funduszu gwarancyjnego będzie proste.

W temacie konta oszczędnościowego: mBank, BZWBK.
Lokaty: Getin, Eurobank.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My z mężem mamy dwa oddzielne konta - gdzie na jednym odkładamy kasę, a drugie jest na życie.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jeśli chciałabym założyć dziecku fundusz inwestycyjny, to czy istnieje taki, w którym miałabym swobodę działania, tzn np. mogłabym wpłacać pieniądze w dowolnych kwotach i w dowolnym czasie?Jeśli tak, to jaki?

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING z oprocentowaniem 5%. Jedna wypłata z tego konta w miesiącu za darmo, kolejne z prowizją. Ja od lat prowadzę system odkładania "resztek" i innych bonusow na odrębne konto. A jak potrzebuje szybko kasy na nieprzewidziane wydatki, to nie wypłacam z tego konta, tylko płace kredytówka. Tym oto sposobem moje pieniazki procentuja :D Żeby łatwiej było operowac budżetem, dobrze mieć u nich ROR - w tej chwili konto Direct bez prowizji za prowadzenie, przelewy itp., otwiera sie również przez internet.

Jeśli chodzi o fundusze inwestycyjne, to po pierwsze nie zakładać na dziecko tylko na siebie. Jesli sie przystępuje do "standardowych" funduszy to wyplaty są w każdym momencie. Uważać trzeba na specjalne oferty, które funkcjonuja od kilku lat na rynku typu SuperDuet w Millennium. Tam deklaruje się uczestnictwo funduszu przez rok, mozna wyplacic wczesniej, ale wowczas naliczana jest oplata dystrybucyjna (prowizja od wplaconych środkow).

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my korzystamy z polbanku konto samooszczędzające 6%

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny , jesli chcecie zapewnic przyszlosc Waszym dzieciom za pomoca inwestycji badz konta oszczednosciowego to napiszcie mi maila z Waszym adresem mailowym badz nr telefonu a skontaktuje sie z WAmi i przedstawie za pomoca jakich produktow finansowych mozna oszczedzac pieniadze dla naszych maluszkow. Pracuje w finansach wiec co nie co wiem na temat inwestowania. Poza tym chetnie wutlumacze na czym polega oszczedzanie w funduszach inwestycyjnych itd itp...Pozdrawiam AnnaZakrzewska (anna.zakrzewska@tlen.pl)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pamiętajcie, że nawet jeżeli konta oszczędnościowe mają wysokie oprocentowanie, ale jest platne to niekonieczne będzie się kalkulować względem konta bezplatnego z niższym oprocentowaniem. I tu zaczyna się wyższa matematyka, ale te równanie nie powinno być ciężkie do rozwiązania ;]
https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/konta/oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe/szczegoly/
to moje konto, które mam od lat i jest darmowe!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

warto co miesiąc odkładać określoną sumę na konto oszczędnościowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto, i to warto dobrze przyoszczędzić, bo nie wiadomo co nam los przyniesie.
Jednakże konto oszczednościowe to ja polecam w getinbank
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto mieć konto oszczędnościowe, a prawda jest taka, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby mieć kilka kont https://spotkajbiznes.pl/czy-mozna-miec-konto-osobiste-w-kilku-bankach , wielu osobom taki system ułatwia oszczędzanie. Trzeba tylko wybrać najlepsze oferty, żeby nie ponosić zbędnych kosztów za prowadzenie kont.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Nauka czytania metodą Domana- ktos stosuje? (34 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, czy znacie/ stosujecie ta metode nauki czytania u malych dzieci? jestem ciekawa...

Idealny krem do twarzy (68 odpowiedzi)

Pomijam fakt, że dla każdej skóry dobre jest coś innego :) , ale piszcie, który krem zachwycił...

Plac zabaw (7 odpowiedzi)

Witam. Przeprowadzilismy sie z bloku do domku poza miastem. Corka lat 6 chetnie bawila sie na...

do góry