Widok

kościół NMP w Gdyni

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy ktos z was ma w kościele Najswietrzej Maryji Panny w Gdyni ślub?
Byłam na spotkaniu z probeszczem ale on nic nie powiedział o naukach i teraz nie wiem co mam robić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję bardzo,pozdrawiam

PATUNIA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie:)
wspominał o tym nawet:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tam tez spisywalam protokol i moj tez mial nr 1i zapowiedzi tez byly z nr 1 nad czym ksiadz proboszcz bardzo ubolewal. no ale moze nas troche inaczej "liczy", bo my bierzemy slub w innej parafii :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pata pisałam wyżej
nauki można zrobić w NSPJ przy Armii Krajowej i 3 Maja
już się zaczęły, ale nie trzeba robić nauk po kolei, poprostu pierwsze spotkania zrobicie później, kolejność nie jest ważna
wszelkie info w kancelarii w gablotce, można sobie dopasować nauki
tam też jest poradnictwo rodzinne

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki
Na pewno będziemy!
Powodzenia w dalszych przygotowaniach i jak cos nowego byś wiedziała to daj znać proszę. ja zrobię to samo.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
adi napisał(a):

> czy ktos z was ma w kościele Najswietrzej Maryji Panny w Gdyni
> ślub?
> Byłam na spotkaniu z probeszczem ale on nic nie powiedział o
> naukach i teraz nie wiem co mam robić.


hej,ja mam tzn. mamy slub w tym kosciele ale tez jeszcze nie zaliczylismy nauk, i nie mam pojecia gdzie teraz mozna zaczac,bede wdzieczna jesli ktos ma taka informacje

PATUNIA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze się dokładnie nie dowiadywałam co z wystrojem
pytałam ostatnio w biegu siostry zakonnej, niestety była akurat taka zołzowata:/ a z nią dość ciężko się porozumieć, coś bąknęła że jakieś przystrojenie będzie, ale trzeba porozmawiać z księdzem i można udekorować samemu
także muszę chyba proboszcza spytać jak to zwykle wygląda
a na ślub zapraszamy:)) 23go o 17.15:))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej Klodinka!
Zaczęliśmy nauki w ubiegły wtorek... Także protokołu jeszcze nie spisywaliśmy... A mam takie pytanie praktyczne czy kościół na czas ślubu jest jakoś dekorowany? No wiesz dywan i klęczniki czy wszystko trzeba samemu? Pewnie przyjdziemy popatrzeć na was ;o)
pozdrawiaski

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej meja:))
ale protokołu jeszcze nie spisywaliście:)) bo nasz ma nr 1 w tym roku:))
proboszcz ze smutną miną skwitował że takie czasy:( i że się więcej ślubów nie zapowiada u nich na razie:(
muszę go wyprowadzić z błędu:) ale macie jeszcze troszkę czasu..

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej!
my też bierzemy ślub w NSPJ w Gdyni ;o)
Pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to kościółek przy świętojańskiej?
ja akurat biorę ślub w NSPJ prz Armi Krajowej i z tego co wiem nauki są tylko w tym kościele, jesli chodzi o teren Gdyni
Musisz zrobić nauki na własną rękę, jak wejdziesz do kancelarii w NSPJ wiszą na gablotce wywieszone terminy nauk, odbywają się co wtorek o godz. 18, trzeba zaliczyć 4 wtorki
w kancelarii jest też poradnictwo rodzinne, możesz od razu umówić się z Panią na spotkanie

zaświadczenie o odbyciu nauk jest konieczne przy składaniu dokumentów

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry