Widok

krewka z nosa - lekarz? - pomocy!

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, pomóżcie!
Moja córcia ma 20 m-cy i ciągle leci jej krew z nosa. Zwykle o północy albo około 2 w nocy. Ostatnio krew pojawia się dwa razy w ciągu doby. Latam po laryngologach ale żaden nie ma pomysłu. Wyniki: krew mocz czasy krzepnięcia w normie, a krew leci.
Może miałyście taki przypadek i wiecie co to?
Neurolog twierdzi, że wszystko o.k., laryngolog niby też. A krew się wali z nosa!
Najgorsze, że leci zwykle w nocy i boję się, bo przecież może się coś stać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj syn miał takie krwotoki - w nocy zazwyczaj własnie - zaczęły w okresie powyzej 1.5 roku- skonczyło sie nawet na wizycie na pogotowiu - bo nie byłąm w stanie zatamowac- trafiłam do dr. Kiedrzyna- laryngologa- przyjmuje w swismedzie- takze z nfz- nam zalecił w sumie prosty sposob - linomag i tabletki na poprawe krzepliwosci- najpierw mały miał zrobione badania na krzepliwosc, badanie cisnienia itp. - obyło sie bez ingerencji typu przypalanie naczynka itp.
od około roku jest spokoj
pilnujemy czyszczenia nosa, nawilzamy, staramy sie uniakc infekcji- kataru , jak widze,ze ma skrzepy to zaraz smaruje linomagiem-masc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi ciągle krew z nosa leciała jak miałam niedokrwistośc czyt. anemię, ale to zwykłe badania kwi by wykazały
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem ze na krwawienia z noska podaje sie witamine C ale zapytaj lekarza w jakiej ilosci musisz podawac i co czy starczy rutinacea w syropie czy cod mocniejszego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak byłam mała też miałam krwawienie z nosa - codziennie o 5 rano... lekarz zalecił vit. c i pomogło...
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja wlasnie ostatnio przechodzilam ze ciagle mi krew z nosa leciala i lekarka tylko witamine C zalecila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Cum on jakie opinie (10 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

cieśnia nadgarstka (6 odpowiedzi)

wtam gdzie i jaki doktor do cieśni nadgarstka

Chirurg stomatolog dobry (3 odpowiedzi)

Muszę usunąć parę zębów na raz. Jestem panikarą. Kogo Państwo polecacie najlepiej Gdańk Oliwa -...

do góry