Widok

krwawienie we wczesnej ciązy?? wszystko stracone??

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
witam zrobiłam dwa testy wyszły pozytywne, a dziś mija tydzień od spodziewanej miesiączki i mam krawawienie takie inne niż okresowe, boli mnie brzuch, czy to oznacza poronienie, czytałam troche w necie ale może byc i nie musi, a z własnego doświadczenia co możecie napisac, ja już mam czarne myśli... dziś wieczorem dopiero lecę do lekarza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powinnas jak najszybciej pójśc do lekarza .... może być poronienie ale nie musi na dwoje babka wrózyła ..... trzymaj się ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam lekkie krwawienie około 10 tyg. strasznie się przestraszyłam, ale na badaniu lekarskim lekarz stwierdził, że być może w tym czasie miałabym normalnie okres i stąd to krwawienia. Z bobasem wszystko ok było:)
Trzymam kciuki. Jak tylko możesz idź do lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez tak miałam przestraszyłam się i brałam duphaston na wszelki wypadek wszysto bedzie dobrze pozdrawiam





popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja tez mialam krwawienia w obu ciazach na poczatku, okazalo sie, ze to od nadzerki. ale nigdy nic nie wiadomo, wybralabym sie na Twoim miejscu do lekarza
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wiem ze krwawienie w okolicach terminu miesiaczki zdaza sie i nie jest problemem. rowniez zalezy od krwawienia - czerwone gorzej, bronzowe lepiej. ale musisz isc do lekarza - powie ci szyjka jest zmknieta czy otwarta, dluga lub krotka i zrobi usg. nie wszystko stracone.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zmykaj czym predzej do lekarza u mnie krwawienie w 1 ciazy skończyło się fiaskiem:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kilka razy palmilam w ciazy i wszystko skonczylo sie dobrze:) Najlepiej zebys lezala do czasu wizyty u lekarza... Powodzenia!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zamiast czekac do wieczora jedz do jakiegos szpitala. tam ci sprawdzą. bedzie dobrze ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak zaczełam krwawić to pojechałam do szpitala. Sprawdzili czy wszystko oki, i zostawili mnie na 5 dni na obserwacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie ma na co czekać- jedź do szpitala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kasiullla a czy to krwawienie jest ze skrzpami krwi? jesli tak, to niestety moze to oznaczac samoistne czyszczenie sie macicy. Ja tak mialam w poprzedniej ciazy, w 8tc. Ale jesli jest to mniej obfite krwawienie bez skrzepow, to tak jak pisza dziewczyny, moze to byc np maly krwiaczek pod kosmowka i wtedy duphaston pomoze! takze jak najszybciej idz do lekarza i on na podstawie usg z pewnoscia wytyczy odpowiednie leczenie! 3mam kciuki!
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam lekkie krwawienia w 11 tc i powiem Ci, że ostatnią rzeczą, którą powinnaś teraz robić to czytać fora internetowe.
Ja czytałam, spłakałam się, a potem dostałam duphaston i dziś 34 tc.

Więc szkoda Twoich nerw, bo nie są tez dobre dla maluszka. Trzymaj się i czym prędzej do lekarza!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
i jak kasiullla? bylas u lekarza?
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki dziewczyny ,byłam u lekarza... I wg nie jestem w ciąży:):) Małe rozczarowanie ale lepiej tak niż miałabym byc i coś by było nie tak. Po badaniu lekarz nic nie zauważył , usg mała kropka podobno od krrwawienia miesiączkowego i to wszystko, pozytywne testy(słabe kreski) to za duże stężenie hormonu, spóźiony okres moja psychika i chęc zajścia w ciąże :):), muszę się lepiej postarac:):) ale spoko jedno dziecko mam to nie ma takiej załamki, mały niedosyt odczuwam to wszystko, pozdrawiam, no i mówiła mi że to na 99% ale raczej nie jestem jak się coś zmieni dam znac, dzieki za wsparcie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dawno już się nie "starałam", więc może mi pamięć szwankuje, ale kojarzę, że w normalnym nieciążowym stanie, to raczej nie ma stężenia hormonu bHCG (czyli też nie może być tak, że przypadkiem jest za wysoki), bo hormon ten jest wytwarzany przez kosmówkę. I ta "kropka" na usg.

Nie chcę Cię nakręcać, czy coś, ale gdybym usłyszała taką diagnozę, to bym chyba poszła do innego lekarza jeszcze.

PS. I stare "przysłowie" forumowe mówi, że w tą stronę, to testy ciążowe się nie mylą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a u mnie byłąo tak krwawiłąm 2 dni przed spodziewna miesiaczką ( plamiłam jak pod koniec oreseubtrwało to 2-3 dni a potem zrobiałm test i byłam juz w 6 tyg ciaży
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bHCG nie musi oznaczac jedynie ciąży, podwyższone wartości mogą też swiadczyc o chorobie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dla mnie ta lekarka średnio rzetelna. Nie powinna przypadkiem dać skirowania na betę i tak? Gdy ja w zeszłym roku byłam w takiej sytuacji kazali mi zrobić betę a później powtórzyć ją 48 h później.
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdy ja zrobiłam test mialam dwie kreseczki,a jak poszlam na drugi dzien do ginekologa to ona zrobila mi usg i nic nie bylo, wiec dala mi skierowanie do szpitala bo podejzewała ciaze pozamaciczna. gdy pojechalam do szpitala okzalo sie ze juz widac pęcherzyk ciazowy w jamie macicy ;) to byl 4-5 tydz. wiec moim zdaniem powinnas zrobic bete i isc do innego lekarza tak np za tydz. ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie było to samo. Byłam u ginekologa na usg dopochwowym i ten nie zauważył nie jednego lecz dwóch (!) zalążków. To był 5 tydzień. Potem pojawiło się małe plamienie więc pojechałam do szpitala. Tam lekarz zauważył jeden zarodek, i dał mi dupahston. Gdy poszłam do mojego ginekologa to okazało się że były dwa zarodki ale jeden się nie utrzymał. Podobno to się często zdarza. Stąd mogło wystąpić to małe plamienie. Teraz jestem w 8 miesiącu i odpukać wszystko jest dobrze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój lekarz też nic nie widział ale powiedział że mam brać duphaston i przyjść za 2 tyg i byłam w ciązy!!





popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie było tak. Lekarz na NFZ nic nie widział ;) a prywatny na lepszym sprzęcie do USG podpisał sie pod ciążą bez dwóch zdan.
Polecam zrobienie bety, różnie to bywa z tymi lekarzami
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zrób betę na wszelki wypadek i powtórz po 48 h - z tym sprzętem usg to różnie bywa ......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie. W istrukcji robienia testu są podane przypadki inne niż ciąża zwększonego poziomy bHCG. Jednak same widzicie - ile jest np. na forum takich przypadków, że beta była z powodu choroby? A ile jest przypadków, że na usg nic, a ciąża była?

Tak czy siak, lekarka raczej zlewczo potraktowała pacjentkę. Bo ani nie wykluczyła ciąży, ani nie sprawdziła dlaczego beta jest podwyższona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiem wam tak ta druga kreska na tescie była w obydwu przypadkach bardzo jasna, a co zamierzam? zamierzam zrobic po miesiączce test jeśli wyjdą dwie to ide do innego lekarza i tyle, nie wykluczam ciąży choc szczerze w nią wątpię z normalną miesiaczką u boku...;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja kreseczka byla tak słaba ze prawie nie bylo widać i teraz czuje kopniaczki mojej córeczki ;) za chwilke 8 mc ;):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie też była 2 kreseczka ledwo widoczna , przez cały czas krwawiłam brałam duphaston nic nie pomagało dalej krwawiłam na usg nie było widać ani cech oddzielania się łożyska ani rozwarcia dosłownie nic , w 5 miesiącu trafiłam do szpitala z krwotokiem i urodziłam synka 510 gramów 27 cm . dzisiaj mój bąbelek ma ponad 2 latka jest zdrowym chłopcem .... ale nawiązując do tematu to nie ma co bez granicznie ufać lekarzom ... lepiej nie czekAJ NA KONIEC okresu tylko idź od razu do innego lekarza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dowiedziałam się późno o ciąży, bo w trakcie jej trwania miałam aż 3 miesiączki. Poza tym nie miałam żadnych objawów, poza ciągłym zmęczeniem, co przypisywałam porze roku i pracy. (Tak swoją drogą nie dostałabym becikowego na nowych warunkach- karta i wizyta u lekarza od min.10 tyg ciąży)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prosze sie do mnie odezwac kinga spolnik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? (52 odpowiedzi)

Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to czeka i chciałabym...

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...

Nocleg z dzieckiem w Krakowie lub okolicach (4 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone miejsca? Potrzebujemy 2/3 noclegi: dwoje dorosłych i jedno...

do góry