Widok

krzesełko Fresco Bloom

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy któraś ma? Jak się sprawdza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie mam widziałam w sklepie, powiem, że kupa plastyki, nic specjalnego no może ten nowoczesny wygląd jest fajny:) ale jak dla mnie to chore zapłacić takie pieniądze za krzesełko :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie, myślałam, że za tą cenę to będzie w super jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co widziałam jak pokazywali w DD TVN to troszke za bardzo chwiejne jak dla mnie. A cena....................... Powala :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mieliśmy krzesełko mały dostał w prezencie od dziadków sama w życiu bym tego nie kupiła po pierwsze drogie po drugie brzydkie ,moje dziecko nie chciało w nim siedzieć, krzesełko jest twarde ( mimo wkładki),ciężkie,doszło do tego że płakał jak chciałam go posadzić do jedzenia ,wkurzyłam się i nie patrząc że dziadkom może być przykro sprzedałam ,kupiłam zwykłe drewniane ze stoliczkiem dla starszych dzieci i nie było problemu ,jadł normalnie potem jak był większy to siedział i rysował przy stoliczku ,ja mówię za siebie i nie polecam tego krzesełka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamy je, jest super. Kupilismy jak Stach był malutki, najpierw leżał w nim w pozycji kołyski - zabierałam go w bloomie do innego pomieszczenia, nawet kilka razy do łazienki jak chciałam się wykąpać. Bardzo lubił patrzeć z tej pozycji na to, co dzieje się w mieszkaniu.

Potem długo służyło nam to krzesełko w pozycji półsiedzącej, bo Stach miał słabe napięcie mięśniowe i inaczej bym go nie nakarmiła.

Teraz już z niego korzystamy w normalnej pozycji siedzącej. W każdym ustawieniu Staś siedział wygodnie i prościutko, co trudno było u niego osiagnąć.

Stach krzesełko lubi, jest bardzo stabilne, wszystkie elementy są świetnej jakości. Nie straszy nas w domu jakiś kolorowy grzmot, tylko aż miło na nie popatrzeć. Czyści się łatwo, mamy je ponad rok i nie ma na krzesełku śladów używania.

Bardzo polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A, dla zupełnego maleństwa mieliśmy bloomowską wkładkę bawełniano-kokosową, była najlepsza z całego zestawu, uratowała Stacha w upalne lato, bo jeszcze ją przepinaliśmy do fotelika samochodowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dwie zupełnie skrajne opinie...
Ale mnie podoba się wygląd, do nowoczesnego mieszkania idealny. Na żywo nieco mnie rozczarował. Naprawdę nie znalazłam nic ciekawego, a plastikowe krzesełka zupełnie do mnie nie przemawiają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo nie ma nic ciekawego na rynku. Długo szukałam, bloom był jedynym fotelikiem, który dla mnie spełniał choć minimum estetyczne i funkcjonalne. I chyba jest jedynym wysokim krzesełkiem 0 plus, reszta jest od 6.miesiąca, czyli dla dzieci w miarę sztywno siedzących.

A opinie, że jest strasznie brzydki, raczej nie są częste ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No w końcu za prawie półtora kawałka to powinien być przynajmniej dobry :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z dodatkową wkładką kupiliśmy go chyba za 1200, przez internet. Pewnie za granicą są jeszcze tańsze, w Polsce zwykle z artykułów odrobinę innych robi się na siłę nie wiadomo jaki luksus i "ekskluzif".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie nawet 1000zł za krzesełko do karmienia to nie porozumienie :) No ale jak ktoś ma taką ochotę to super nie neguję :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Za granicą, głównie za sprawą ceny naszej waluty, jest droższy :(
Wiesz, znalazłam też fotelik Peg Perego Tatamia: http://global.pegperego.com/babyproducts-catalog/2010/Tatamia
wygląda już nie tak ładnie, ale wygodny dla dziecka jest na pewno. Myślałam też o bebe confort, ładne białe krzesełko http://www.bebeconfort.com/collection/UK/maison_repas_chaise_woodline_coloris.htm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również dla noworodka jest w tej chwili dostosowane krzesełko Stokke rosnące razem z dzieckiem :)

http://www.stokke.com/
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może jeszcze jakieś opinie? Cy nie oferuje ktoś przypadkiem na sprzedaż tego krzesełka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie będę go sprzedawać wcześniej niż za pół roku :) Stach ma już dwa lata i trzy miesiące i nadal używamy blooma do każdego posiłku i sprawdza się świetnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My już teraz potrzebujemy krzesełko bo córeczka ładnie siedzi...
Jaki masz kolor krzesełka? Mi się podoba biały stelaż... no a wkłady to mi się prawie wszystkie podobają choć pewnie inaczej wygląda to na żywo niż na zdjęciu katalogowym...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja w końcu po wielu wielu testach i przewertowanych opiniach - głównie na portalach zagranicznych kupiłam Peg Perego Tatamia ( http://www.tosia.pl/sklep/product/p/1323/peg,perego,tatamia.html# )
, również o nowoczesnym wyglądzie, dużo wygodniejsze dla dziecka. Mam je już pól roku i jestem baaardzo zadowolona ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oooo, też fajowe.

Najbardziej doceniam nasze krzesełko, jak jestem u rodziców, którzy kupili dla Stacha zwykłe drewniane z Ikei - wszyscy wywracają się o szeroko rozstawione nogi krzesełka...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Nie mam ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych (19 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś również dostrzegł u siebie taki problem? Dodam,że z tabletek nie zrezygnuje bo...

ile miesiecznie wydajecie na zycie? (7 odpowiedzi)

ile na jedzenie, ile na rachunki, ile na kredytu/pozyczki, ile na dziecko itp

gdzie kupię piłeczki do basenu "suchego" (20 odpowiedzi)

jak w temacie , na allegro widziałam ale z gdańska nie znalazłam ; czy widziałyście gdzie w...

do góry