Widok

który materac wybrać ? ikea, jysk

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
muszę szybko kupić materac, jest ich tyle rodzajów- sprężynowe, piankowe, bonellowe, lateksowe..., że nie wiem jaki wybrać, może macie jakieś sprawdzone (najchętniej z ikei czy jyska), godne polecenia ?
pomóżcie forumki :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja kupowalam przez allegro sprezynowy zkieszeniami czy jakos tak :)
Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja tez polecam materace z allegro, sprezynowy (sprezyny w kieszeniach), kilka stref (jedna osoba nie przeszkadza drugiej), z kokosem i lateksem.

najgorszy materac jaki mialam byl z ikei. nie polecam.
image

image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też nie polecam materaca z ikei - tragedia
[url=http://www.maluchy.pl]image[/url [url=https://achtedzieciaki.pl/artykul/10][img]http://s10.suwaczek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Również polecam materac sprężynowy kieszeniowy z Allegro. Jestem bardzo zadowolona materac pierwsza klasa :) Kupowałam o tego sprzedawcy :
http://allegro.pl/materac-140x200-7-stref-najtaniej-w-polsce-i1385819570.html
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie ja coś takiego mam zamiar kupić, plus któryś ochraniacz na materac https://materacnawymiar.pl/pl/n/Ochraniacz-na-materac/26 . Wiem, że to będzie kompleksowa ochrona, a jednocześnie nie będę się musiała męczyć z tym, co się dzieje wokół mnie. W razie gdyby coś upadło, ochraniacz zdejmiesz i wypierzesz, a materac? To tak łatwo nie pójdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odkąd jest ikea w Gdańsku, kupujemy tam materace. Tanie są kiepskie, ale droższe bardzo dobre.

Ostatnio mają świetne lateksowe.

Często kupujemy materace na ramie - dokręcamy nogi i łóżko gotowe, wygodne i za grosze.

Często mają akcje w stylu "3 miesiące na testowanie", można zwrócić materac jeśli się nie spodoba.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupiliśmy z ikei i jest beznadziejny. Stwierdziliśmy, że na materacu nie ma co oszczędzać i wzięliśmy droższy. No, niestety, nietrafiony :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tez niepolecam Ikei. Kupiliśmy z droższych, sprezynowe. Po 2 latach jest do wywalenia.sprezyny wyłazą z każdej strony, jest bardzo zdeformowany a do ciezkich z mezem nienalezymy. W brodę se pluje ze niezachowalam paragonu bo była na niego gwarancja 10 czy 15 lat ( to skoro tak piszą to muszą byc dobre i wywalilam paragon!) to bym im pokazała ta ich "jakość" lepiej wydać wiecej i miez porządny materac.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czyli miałam szczęście kupując materac w Ikei (droższy) 7 lat temu.
Sprężynowy. Ciągle jak nowy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamy (niestety!!!) materac z IKEI, kupilismy porzadne lozko w Voxie i poskapilismy na materac :(. Nie kupilismy taniego, ale wiadomo, ze w IKERI wszystko jest raczej tanie w porownaniu z innymi sklepami. I meczymy sie na tym koszmarze juz pare lat. Najgorszy materac na jakim spalam... Ciagle tyle wydatkow, ze szkoda wiekszej gotowki na materac, skoro temu koszmarowi nic nie jest, po prostu mega niewygodny. Ale mysle, ze jego czas sie konczy, trzeba dac troche odpoczynku naszym zmeczonym kregoslupom.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
zalezy jakie macie mozliwosci finansowe. jezeli was stac kupcie dobry (i niestety to oznacza drogi) materac sprezynowy z kieszeniami (im wiecej kieszeni i sprezyn tym lepszy), bedziecie na nim spac 10-15 lat. wazne jest tez dobranie odpowiedzniej miekkosci, to czesto zalezy od wagi, twojej i meza oraz jak lubisz spac. kladac sie na boku na materacu, cialo musi byc w linii prostej tzn biodro i ramie musi sie "zapadac" w materac, za miekki - cale cialo sie zapada, za twardy - nie bedzie tego efektu. dobre materacy maja mozliwsc dwoch roznych czesci tzn dla ciezszej osoby tradry a dla lzejszej - sredni albo miekki. polecam przemyslec sprawe bo lepiej jest kupic dobry jeden na 10 lat niz beznadziejne co 2 lata. podziekuje ci za to twoj kregoslup. niestety nie pomoge ci z firma bo kupilam w Uk i ta firma jest tylko tu
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja mam z Ikea, też z tych drożysz, bo ponad 1 tys. zł, wybrany poprzez leżenie na każdym rodzaju materaca w sklepie w miejscu do tego wyznaczonym :) Wybrałam taki, na jakim mi się najlepiej w Ikea leżało ;) I muszę powiedzieć, że nie narzekam :) Może nie rzucam się tak jak inni w czasie snu :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
My też zastanawialiśmy się nad materacem z jysk, ale akurat moi rodzice kupowali materac w tym czasie co my i tata wynalazł taki http://www.comfortbe.pl/menu,7,esklep,produkt,id,600,name,Materac_kieszeniowy_7_stref_Comfortbe_Termoelastyczny_MEMORY_140x200,kat,63,prod,0
Polecam jest naprawdę wygodny i zarówno my jak i nasi rodzice jesteśmy z niego zadowoleni :). Mają sklep w Gdyni.
[url=http://www.suwaczki.com/]image[url]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
materac materacem, ale ja radzę też kasę zainwestować w poduszkę. Moja mama przez spanie na starym jasiu załatwiła sobie kręgosłup. Teraz jej kupiłam takie cudo: http://www.matymasujace.net/82-poduszka-ortopedyczna-podrozna-ot-trvl.html i trochę mnie ją bolą plecy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na rynku jest bardzo dużo różnych materacy i warto się zapoznać z tymi rodzajami. Sama przed zakupem szukałam opinii przez Internet i trafiłam na bloga, na którym znalazłam WSZYSTKIE potrzebne informacje: http://www.materaceblog.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej udać się do profesjonalnego sklepu z materacami, ponieważ tam obsługują profesjonaliści którzy najlepiej doradzą jeśli chodzi o odpowiedni dobór materaca. ja kiedyś przez Internet kupiłam materac, który tak naprawdę po roku musiałam wydać rodzinie, bo zniszczony nie był, ale strasznie się na nim męczyłam i nie wysypiałam. Okazało się, że po prostu jest źle dobrany pod względem mojej wagi. Jak byłam w sklepie to ekspert po krótkiej rozmowie już wiedział jaki rodzaj materaca się dla mnie nadaje. Miałam dużo marek ale zdecydowałam się na firmę hilding. Nie żałuję :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam piankę z siedmioma strefami twardości. U mnie jest to najlepsze rozwiązanie ale jak wiadomo każdy ma inne gusta i preferencje, masowych sklepów ze wszystkim nie polecam jeśli chodzi o kupno materaca bo wtedy wiadomo, ze wkład będzie niższej jakości niż w sklepach specjalistycznych. U mnie doskonale sprawdził się materac z grubą warstwą pianki wysokoelastycznej i pianką termoelastyczną, dzięki której zasypia się praktycznie zaraz po położeniu się do łóżka. Widać że to włoska produkcja. Gdyby kogoś interesowało to chodzi o producenta Bedding.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do swojej sypialni materac zamawiałam internetowo na http://materacyk.pl który poleciła mi moja mama. Jak do tej pory sprawuje sie dobrze, nie mam zastrzeżeń. Jest silikonowy, antyalergiczny i ma ściągany pokrowiec który można prać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja z kolei muszę się pochwalić swoim nowym nabytkiem. Materac Curm.exe plus poduszka .relax to chyba dosyć nowa sprawa na polskim rynku ale na szczęście udało mi się go zdobyć bez problemu. Materac jest przewygodny, nie odkształca się, nie mam mowy o wilgoceniu, i "wpadaniu" w materac. Jest sprężysty i wytrzymały, przynajmnie na chwilę obecną ale w razie czego zawsze mam 20letnią gwarancję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też mam "curem" ale tylko poduszkę na razie ale jest rewelacyjna. Co do materaca jestem prawie przekonana ale to jest duży wydatek i muszę być pewna, ale skoro się tak dobrze sprawdza to chyba w końcu się zdecyduje. Podobno ta pianka termoelastyczna działa jakoś inaczej, miała być udoskonalona, ale nie wiem pod jakim dokładnie względem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Można płatnośc rozłożyć na raty. Ja tak zrobiłam i absolutnie nie żałuję, bo materac jest idealny, tak jakby był kupowany na zamówienie, tak dobrze dopasowuje się do mnie i do moich potrzeb.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam osobiście tylko piankowe, wydaje mi się, że są najbardziej uniwersalne. Sprężynowe nie dopasowują się do ciała tak jak piankowe. Trzeba zwrócić uwagę na gęstość pianki i twardość. Fajnie gdyby była to pianka termoelastyczna. JA wybrałam materac Bedding Fortuna i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Jest wygodny i wysoki. Zasypiając czuję się dosłownie jak na chmurce. Można go kupić przez internet, wtedy może być dużo taniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mam od nich materac ale ja kupowałam w sklepie stacjonarnym w Poznaniu na Milczarskiej. Nie wyszło wcale dużo drożej, a mój model Fortuna Bedding jest genialny. Dosyć wysoki, świetny wkład, idealna twardość i 20letnia gwarancja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oo też jestem z Poznania, jak dokładnie nazywa się ten sklep na Milczarskiej? Chciałabym kupić materac od Beddinga ale Suite, wiesz czy mają tam ten model?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz jest taki wybór, że rzeczywiście jest trudno wybrać. Według mnie piankowe są bardziej wytrzymałe i uniwersalne, teraz zazwyczaj są warstwowe, tzn. wkład to conajmniej dwa rodzaje pianek, całość się fajnie powinna komponować dając odpowiednie utwardzenie i odciążenie dla kręgosłupa. Radzę najpierw w salonie sprawdzić na własnej skórze ja k się leży a potem kupić przez internet, tak wychodzi najtaniej ale każdy zrobi jak chcę. Ja kupowałam piankowy .exe od curem przez internet (sklep 'salonsnu')
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ile kosztuje ten materac "curem", i czy można ewentualnie rozłożyć to na raty? Zależało by mi właśnie na czymś takim ale nie wiem czy mnie stać, pewnie tego typu materace są bardzo drogie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem po prostu zrób tak: wpisz w google materac viscotherapy i znajdź sklep ArtMedic . Materace z tego sklepu są zrobione z bardzo dobrej jakości pianki i mają aż 15 lat gwarancji, co przy cenie kilkukrotnie niższej niż w innych sklepach sprawia, że jest to moim zdaniem bardzo korzystna i warta uwagi oferta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile ja się naszukałam odpowiedniego materaca. Wcześniej miałam tzw. "pierwszy lepszy", czyli wersję budżetową z marketu. Nie pytajcie, jak ten materac wyglądał po roku.. Dlatego postanowiłam kupić coś lepszej jakości i koniecznie dopasowanego do potrzeb mojego kręgosłupa. Lubię spać na twardym i na takim materacu kręgosłup podobno regenruje się najlepiej. Postanowiłam na sprężynowy model Norbert, o podwyższonej twardości, a dodatkowo wzmocniony jeszcze matą kokosową (która też zwiększa żywotność materaca). Śpi się bardzo wygodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My mamy piankowy materac Sembella Opti Bio. Cudownie się na nim wysypiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wybrac dobry materac ktory bedzie sie sprawdzal nie tylko w pierwszym miesiacu ale tez po pol roku czy 3 latach to nie lada wyzwanie. przerobilismy juz 3 rozne i kazdy mimo dobrych opini okazywal sie klapa dosc szybko :P teraz zamowilismy z http://materacyk.pl/ i jest swietny :D dokladnie takiego nam bylo trzeba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Materac od
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsza metoda - odwiedzić najbliższy sklep z materacami poleżeć na każdym po parę minut. Tylko tak można dobrać odpowiedni pod siebie.
Z mężem po takiej wizycie wybraliśmy dwa materace 90/200 - Oba sembella Comfeel speed tylko dwie różne twardości. polecam takie rozwiązanie . Materace są super wygodne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jak dla mnie najlepsza metoda na kupno materaca to sprawdzenie tego w Internecie. Podczas moich poszukiwań natknęłam się na ten artykuł. Jego przeczytanie bardzo mi pomogło. Praca w JYSK Są tam dobre zarobki, rozwój zawodowy, rekrutacja wewnętrzna i całe pakiety szkoleń. Interesujące prawda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z neta zamawiałem http://trackmaster.pl/idealny-materac-piankowy/ większy wybór jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja także zamawiałam materacyk z Internetu,
moje dziecko posiada materac buzz 160/70 od fiki miki.
Dziecko się wysypia, materac nie ma żadnych wgnieceń, jest bezpieczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U nas 2 dzieci spala na materacyku Piano. Nie pamiętam do końca firmy, ale chyba Symbella. Byłam z niego bardzo zadowolona, szczególnie z tego że miał zdejmowany pokrowiec, bo nie miałam problemu z praniem go.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wybrałam piankowy z sovea i jestem bardzo zadowolona . W końcu się z mężem wysypiam i nie budzimy się polamani.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przez neta kupowałam w ubiegłym roku materac Hetman Aqua. Lateksowy wkład to wg mnie nr 1 do spania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam materac Amber Dream z Sembelli. Mam od 3 lat i jest bardzo wygodny i niezniszczalny :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ikea ma całkiem dobre materace, jeśli nie wybierze się tych najtańszych opcji. Do materaca też warto od razu sobie dokupić coś takiego jak podkład na materac - https://ochraniacz-na-materac.pl/podklady-na-materac/31-140x200.html, bardzo dobrze się to sprawdza i sprawia że materac pozostaje w dobrej kondycji ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jezeli chodzi ci o bardzo dobry jakosciowo materac, z certyfikatami to polecam materac Fiki Miki 160/70
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Materac to jedno, ale warto mięc tez ochraniacz na materac :) ja swój kupiłam na https://ochraniacz-na-materac.pl/28-przescieradla-160x200 Spoko okazja cenowa i do tego dobra jakośc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najbardziej polecam materace od Hilding ;) Najwyższa jakośc i naprawdę warto :) https://hilding.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko nie te sieciówki........:( Najgorsze co może być. Zero różnorodności w tych materacach, a przecież każdy z nas ma tak różne potrzeby......szkoda marnować na nich czas. W zamian polecam takie marki jak np Hilding.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Materacy jest tak wiele jak preferencji... polecam skontaktować się ze specjalistą na chacie Hilding i na pewno wybiora Państwo dobry model dla siebie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Materace z takich sieciówek nie są warte swojej ceny... polecam za to modele od Hilding. Naprawdę wysoka jakość i ogromny wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na materacu nie warto oszczedzac. jak sie spi na zlym podlozu to potem plecy bola, czlowiek niewyspany i tak sie ciagna tylko nieszczescia. z zona ostatnio zainwestowalismy w materac juz tu wspomnainy. od hilidng. rownziez polecamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zadne takie... najlepsze jakosciowo ma materacyk.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może zobacz na to https://www.baseny-materace.pl/pl/c/Lozka-dmuchane/104
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

urlop wychowawczy a zaległy urlop wypoczynkowy :) (14 odpowiedzi)

witam, Mam takie pytanko może już był przerabiany ten temat, Jestem obecnie na urlopie...

księgowa?? czy warto? (36 odpowiedzi)

post dotyczył będzie pracy.. a właściwie jej zmiany...obecnie pracuję jako powiedzmy pracownik...

Pit 2023 (3 odpowiedzi)

Czy ktoś rozliczył się i już otrzymał zwrot? Interesuje mnie II US w Gdyni i Wejherowo

do góry