Widok
Ileś strzałów nie pamiętam ile miałam darmowych. Teraz wykupiłam pakiet.
Jeszcze raz zerknęłam na snajpera. Mam wszystko wygrane. Przegrałam tylko to za co np dałam max 50zł a ktoś dał więcej więc mnie przebił.
Ustawionego mam na strzał w ostatnich 3 sek przed końcem.
Uważam, że to super sprawa. Nie siedzę, nie pilnuję, czasem nawet zapomnę, że coś licytuję.
Ostatnio wygrałam przez snajpera kurtkę nową z metką która w sklepie kosztuje 80zł a ja wygrałam ją za 20,51 ;)
Jeszcze raz zerknęłam na snajpera. Mam wszystko wygrane. Przegrałam tylko to za co np dałam max 50zł a ktoś dał więcej więc mnie przebił.
Ustawionego mam na strzał w ostatnich 3 sek przed końcem.
Uważam, że to super sprawa. Nie siedzę, nie pilnuję, czasem nawet zapomnę, że coś licytuję.
Ostatnio wygrałam przez snajpera kurtkę nową z metką która w sklepie kosztuje 80zł a ja wygrałam ją za 20,51 ;)
http://www.snajper.net
jest to program do wygrywania aukcji ;-)
Ustawiasz kiedy ma zalicytować oraz maksymalną kwotę jaką jesteś w stanie zapłacić za daną rzecz i on za Ciebie zalicytuje w ostatnich sekundach aukcji.
Fajna opcja dla zapominalskich i zapracowanych :-) Coś sobie upatrzysz i nie musisz pamiętać o zalicytowaniu - wystarczy,że nastawisz snajpera :-)
jest to program do wygrywania aukcji ;-)
Ustawiasz kiedy ma zalicytować oraz maksymalną kwotę jaką jesteś w stanie zapłacić za daną rzecz i on za Ciebie zalicytuje w ostatnich sekundach aukcji.
Fajna opcja dla zapominalskich i zapracowanych :-) Coś sobie upatrzysz i nie musisz pamiętać o zalicytowaniu - wystarczy,że nastawisz snajpera :-)
www.naszekobiece.fora.pl
wszystko jest na stronie snajpera :]
http://www.snajper.net/help.php?id=ile-kosztuje-strzelanie-cennik
http://www.snajper.net/help.php?id=cennik-snajper
http://www.snajper.net/help.php?id=ile-kosztuje-strzelanie-cennik
http://www.snajper.net/help.php?id=cennik-snajper
haahah a ja mam jakies szcescie bo licytuje bez snajpera i wygrywam, zawsze z mezem przy piwkie szybko licytujemny, emocje nie z tej ziemi:) ostatnio kupilam kurtke na jesien dla meza nowa za 27 zl:) ale zaczne przygode ze snajperem bo mniej czasu sie traci:)
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl