Widok

lecz....

dzisiaj nie mam ochoty na przezycia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dobrze wiadomo

Po to są Mixery, żeby mieszały. To czemu się Ludwiki tak dziwią? Z kolei brednie naszych sejmowych posłów (z małymi wyjątkami), to przy Apocalypsach pestki. A właśnie gdzie on? Pojechał na Wiejską do Warszawy?
I co z takim zrobić? No to fru GO!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszyscy

kto jest licealistą, niech się przyzna;) nagrody!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kocie Filemonie

mala dygresja na poczatek: kazdy tekst jest obrazem, nie kazdy obraz jest tekstem, stad swiat jest obrazem, nie tekstem, ale to tak na marginesie (margines to fragment bez tekstu czyli obraz :-)))
a krytyka bajki K.NN. dotyczyla pozabajkowych watkow osobistej wendety i serwowania nieprzemyslanej mieszaniny gatunkow literackich (ja na przyklad nie lubie marchewki w czekoladzie, nawet z gora majonezu)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bajkopisarzu

no cóż, mogę tylko zmienic strategię... cóz jestem tylko głupią nawiedzoną panienką.. nie mam siły dyskutować z tak wybitnym umysłem
PS: uwielbiam koktail gatunkowy!
NA pohybel dekonstrukcjonistom!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kocie Filemonie

I znow nawiaze najpierw do konca Twojej wypowiedzi: ja tez lubie koktaile gatunkowe, ale odpowiednio przyrzadzone i podane, to nie takie trudne postarac sie takze o odpowiednie szklo oraz podstawke (barmanem tez bylem kiedys :-))
I nie zrazalbym sie tak od razu do dyskusji ze mna, nie wierze w Twoj krotki autoportret, dlaczego? Glupie naiwne panienki nigdy tak o sobie nie powiedza, sa na to za glupie i naiwne ;-)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

poprawka

naiwne=nawiedzone, obraz ten sam, blad tekstowy ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przykro mi

Licealistą nie jestem, a chciałbym być jak dorosnę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bajkopsarzu

RKM'em w K.NN'abym chciał ale RKM'u nie mam.
RPG byłby piękny lecz los nie dał mi go niestety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hihi

Agresywny K.NN'ek zabrał się znów za mikserek,
Kiedy mikser go zmiksuje znowu bedzie płacz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kocie Filemonie

To może dzem wiśniwy z musztardą a na szczycie oliwka i banann z chrzanem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mixer

Przenoś się, zapraszamy. Pasy przygotowane......kaganiec.. jesteśmy w pełni gotowi by godnie przyjąć gościa. Zapewniam, że będziesz mógł czuć się jak u siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bajkopisarzu

to przeciez tylko kolejna strategia mojego niedowarzonego JA. Im jestem starszy, tym trudniej zdecydować mi się na jakąś konkretną osobowość, na wybór określonej płci, ba.. nawet na wybór między światem zwierzęcym a ludzkim..
I tylko potrzeba bycia zagłaskanym na smierć jest coraz silniejsza...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

biedne zwierzątko

A jaką masz sierść?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zwierzaczku

smacznego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zmiany na stołkach

Miałem się w politykę nie mieszać, ale wybory na nowego The Rektora kliniki coraz bliżej. Niezbędne dokumenty do udziału w konkursie złożyło jak na razie trzech kandydatów:. Dr. Lecter - niepoprawny neurotyczny psychopata. mgr. Burak - kierownik produkcji w cukrowni im. "Adama Słodowego"
3. Grabaż(rz) - kapitan promu osobowego "Haron"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwierz, jeśli sugerujesz

że jestem blondynką...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kot

Chlast chap zgrzyt chrzęst bluzg chlast bluzg kłap mlask kap mlask kłap mlask chrzęst malask kap
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zwierz

nie zapomnij śliniaczka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kot

Ja nic nie sugeruje, ja tylko chciałem wiedzieć gdy zobaczę jakąś poczwarę obsypaną włosiem z paskudnym uśmiechem na mordzie czy to wygłaskane twoje futro. Ja nie głaszczę ja rozssssssszarpuję.mniam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fil

JA lubię jak krew kapie mi na sierść
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (250 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry