Widok

lokal Rumia Reda 80-100 osób

Wesele Reda Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny prosze o pomoc,
chcielibysmy urzadzic wesele na 80-100 osób gdzies na terenie Redy albo Rumi, ewentualnie Wejherowo...
Bardzo podoba mi sie Oberza pod Turbotem ale dla nas niestety bedzie za mała...
myślałam tez o hotelu Faltom - czy ktos moze z was sie orietuje jak tam jest? na ich stronce wyczytałam ze koszty maja przystępne 110 za os. no i wyglad samego hotelu tez niczego sobie...
moze ktos tam był na weselu albo planuje - bede wdzieczna za opinie.
a moze macie namiary na jakies inne lokale w obrebie Redy-Rumi?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może Falko Rumia ? albo Tequila też Rumia
Falko - bardzo ładna sala i smaczne jedzenie, Tequila też fajna sala i też dobre jedzenie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki właśnie przegladam oferte falko w internecie - a byłas tam może?
jakies wrazenia?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Falko - byłam na kilku imprezach, jestem z Gdyni i muszę przyznać że wspominam pozytywnie i obsługę i jedzenie (a to jest ważne) no i ta nowa sala ta duża jest bardzo ładna, duża i elegancka, tylko szkoda że otoczenie jest niezbyt ciekawe :( aha a jak pytałam się o salę na swój ślub to babka sugerowała wręcz narzucała swój zespół to mnie trochę wkurzyło (ja już mam zespół i podpisałam umowę) ale i tak tam się nie zdecydowałam bo to otoczenie mi się nie bardzo podoba ale tak jest wszędzie w Rumii z tym otoczeniem :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
heja, a ja moge tak dokladnie opowiedziec o Faltomie po 5 sierpnia, bo tam bede miala wesele- na sali balowej ktora jest na ok 300 osob - ja mam wesel na 60-70 wiec spokojnie. Jak narazie to mialam tam studniowke.
Jesli chcesz sie dowiedziec jakis szczegolow to pytaj najlepiej na emaila.
To co wiem to ci napisze. Tylko powiedz co ciebie interesuje.
Najlepiej to zrob rundke po wszystkich hotelach ktore ciebie interesuja i wtedy moze bedziesz wiedziala co wybrac - my tak zrobilismy i Faltom oraz jego obsluga zrobiły na nas najwieksze wrazenie.
:)))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Danusia i dziewczyny dzieki,
powiem szczerze ze zupelnie nie wiem jak sie za to zabrac, dlatego wszelkie rady i pomysły sa mile widziane.

A o co konkretnie powinnam pytac - zrobilam mały wywiad i:
- koszt wynajmy sali, obsługa , i jak dlugo - płatny?
- menu weselne i jego koszt od osoby ?
- co z ciastem i owocami - czy we własnym zakresie mozna?
- alkohol i soki - jw. ?
- ustrojenie sali - oni czy my ?
- szampan na powitanie, czy cos w tym rodzaju???
- pokoj dla nowozeńców - gratis czy trzeba zapłacic?
- pokoje dla gosci - jaki koszt 2 osob?
- zespół - mozna swoj czy oni mają?

mam nadzieje ze niczego nie przegapiłam...
Jeśli macie jeszcze jakieś dobre rady, na co powinnam zwrocic uwage to dajcie mi znac! Bede BARDZO WDZIECZNA.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem z Rumi i mogę ci tak powiedzieć:
- Tequila - byłam na trzech weselach, górna sala ładniejsza, wystrój elegancki, obsługa bardzo miła, rzetelna i pomocna, jedyny mankament to usytowanie lokalu, nie ma gdzie wyjść, obok jest POLO MARKET, moja siostra miała stawkę za 125 zł od osoby, było super dużo jedzenia, płonąca świnka, ciasta i tort.
- Falko - bardzo eleganckie ale drogie, płaci się dodatkowo za salę i jakąś opłatę jeśli nie weźmiesz ich dj czy orkiestry, ponoć warto ale na pewno duże koszty
- Faltom, sale ładne i eleganckie, ale nie znam osobiście opini o tym miejscu

Ja mam w Bolszewie za Wejherowem w remizie strażackiej, wnetrza jak w lokalu, świerzo pomalowane i mają swój klimat, sala duża spokojnie na 100 osób, kuchnia ze sprzętem i naczyniami a na poddaszu pokoje za 50 zł. Z częsci tanaczenej można wyjść na duży taras, a sama remiza jest w małym parku. Jakbyś była zainteresowana to mam kilka zdjęć stamtąd bo byłam tam kilka dni temu i cena przystępna - 1000 zł.

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy we wrzesniu w Falko i z naszych obserwacji wynika ze lokal ten jest jak najbardziej ok. ma przede wszystkim piekna sale balowa, z klimatyzacja serwuja tam rowniez bardzo dobre jedzenie. we wrzesniu moge zdac pelna relacje;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolinko czy możesz mi przesłać te zdjęcia remizy w Bolszewie na maila. Z góry wielkie dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolinka, dzieki serdeczne ale to dla nas troche za daleko, tzn. wolałabym najpierw poszukac cos tutaj - mieszkamy w Redzie - i Reda, Rumia najlepiej by nam pasowała.
Ale jesli nic konkretnego nie znajde to sie napiewno do ciebie zglosze po relacje z Wesela,
buźka dziewczyny i miłego weekendu!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madzia jakby coś to się odezwij na maila. Ja jestem z Rumi a większość rodzinki z Gdyni a Bolszewo to nie jest tak daleko i naprawdę sporo kaski można zaoszczędzić, autokar też niewiele kosztuje. Dekorator zdjęcia mam w domku, wieczorem ci podeśle na maila.

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez jestem z Rumi i planuję wesele w Bolszewie, moim zdaniem to nie jest za daleko.
lokale w Rumi: Faltom, Falko, Biały Dworek, Tequila, Jaga, Marengo-Kniaź, Kredens, Zochlina.
Karola czekam na miala z fotkami.Pzdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kilka razy bawiłam się w Faltomie - niestety nie wiem, jak ceny :(, ale obsługa - prima sort !!! Kelnerzy uwijali się jak pszczółki, byli bardzo uprzejmi. Wystrój gustowny, miejsca do tańca mnóstwo. Jeżeli ceny sa niewiele wyższe od innych lokali - szczerze polecam, nie będziesz zawiedziona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
danusia,
przypomne sie do ciebie po WaSZym WESELu - czekam na relacje i zdjecia na meila mponto@wp.pl. dzieki serdeczne.
A po dlugim weekendzie chyba sie tam przejade popytac jak oni to wszysko widzą.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam wesele w Faltomie tydzien temu i bylo takie rewelacyjne ze chyba zaloze nowy watek :))) goraco polecam. Goscie nie mogli sie nachwalic i my rowniez jestesmy pod wrazeniem. Obsluga idealna, jedzenie super dobre, sala balowa spisala sie na medal (usytuowanie stolow i parkietu, klimatyzacja, miejsce dla palaczy, mala odleglosc do toalet). Przy tym ceny nie sa wygorowane jak na hotel 4-gwaizdkowy.
Razem od 22 kietnia 2006image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dekorator właśnie wysyłam ci zdjęcia.

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ile tam płaciłaś za wesele??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wejdź na foru Rumi na www.mtk.pl (Małe Trójmiasto Kasaszubskie) i poszukaj wątku "wesele" czy jakoś tak , było tam sporo opisów restauracji z Rumi i okolic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.mtk.pl/forum/read.php?3,11598 - nawet łatwo się znalazło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wiec, menu zaczyna sie od 110 zł za osobe
wynajem sali to koszt 500 zl sala mniejsza i 700zl sala balowa - moglam coc pomylic w tych cenach, bo dokladnie niepamietam, w piatki gratis.
Przybranie - mozna samemu lub zaczyna sie od 300 zł w zaleznosci co i na jakiej sali - sala balowa to 500 zł przybranie w balony i cos za para mloda.
Przybranie stolow - bardzo ladne zreszta wchodzi w koszt tych 110 zl.
Rezerwacje nalezy zrobic jak najszybciej - macie jakies 2 tygodnie na jej potwierdzenie czyli wplata 1000 zł zaliczki, ktora mozna wyplacic do 6 m-cy przed impreza jesli zmieni sie zdanie.
Menu weselne jak bedziecie to poprosicie i pani wam moze przeslac na emaila,
alkochol, napoje, ciasta, tort i owoce mozna miec swoje, hotel daje szampana na powitanie.
W ramach prezentu od hotelu dostajecie pokoj gratis wraz z niespodzianka - nie mam pojecia jaką - godziny sa do ugadania , bo doba hotelowa trwa do 12 chyba.
Co do pokoi dla gosci to zajzyj na stronke faltomu, wszystko jest tam dokladnie opisane
http://www.hotel-faltom.com.pl/

POKOJE HOTELOWE DLA GOŚCI WESELNYCH Z 20% RABATEM
(z wyłączeniem sezonu - czerwiec, lipiec, sierpień)
zespol lub dja mozna miec swojego, ale musi miec swoje naglosnienie, my bierzemy dj polecanego przez hotel, i sadze ze bedzie super - bynajmniej jako jeden jedyny na spotkaniu wiedzial o czym mowi - nie jak inny dj.
Jk jeszcze mi sie cos przypomni to napisze, niedlugo napewno se odezwe , bo bedziemy jechac ustalac szczegoly wiec zdam relacje, pozdrawiam :)))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niespodzianka w pokoju dla nowozencow w Faltomie jest francuskie wino musujace.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a truskawki tez daja i bita smietane??? hihhi

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A możę Murat w Redzie??
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień Dobry
Chciałbym zaproponować swoje usługi dotyczące wideofilmowania, jeżeli jest Pani zainteresowana prosze o kontakt.
Pozdrawiam
Arkadiusz Brzozowski
a_brzozowski1@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

Osiedle Archipelag (7 odpowiedzi)

Osiedle Archipelag powstaje blisko granicy Rumi i Gdyni. Dzielnica dysponuje pełną infrastrukturą...

do góry