makijaż permanentny
~Inger
188.113.81.*
(13 lat temu) 23 lutego 2013 o 20:29
zrobiłam sobie w tym gabinecie ostatnio brwi metodą piórkową i rzęski jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam p. Celinkę ! jest rewelacyjna ,miła ,uprzejma, profesjonalistka pod każdym względem pozdrawiam Inger
0
0