zrobiłam sobie w tym gabinecie ostatnio brwi metodą piórkową i rzęski jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam p. Celinkę ! jest rewelacyjna ,miła ,uprzejma, profesjonalistka pod każdym względem pozdrawiam Inger