Widok

makijaż w Rumii

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Jestem ciekawa czy znacie jakąś wiżazystkę z okolic Rumi, lub która mogłabyby dojechać do Rumi? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt nie zna,buuuu....;-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam temat
takze szukam kogos kto zrobilby mi makijaz weselny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny wejdzcie na watek z makijazem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dzisiaj sie umowilam i nawet udalo sie mnie wcisnac. Bedzie mnie malowala Wiza.Teraz jest bardzo dużo wizażystek które przyjeżdzaja do domu. powodzenia dziewczyny a jak chcecie to wysle wam kontakt do wizy.Podobno jest super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może i jest sporo wizażystek które przyjeżdżają do domu, ale do Rumi jakos nikt nie chce dojechać bo sama mam ten problem. Z Wizą też się umówiłam ale jak powiedziałam, że mieszkam w Rumi to już odpadło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam salon Carmen w Rumi,pani Maja maluje super,sama korzystalam z jej usług i jestem bardzo zadowolona,wszyscy chwalili mój makijarz i na zdjęciach też wyszedł super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
klara napisał(a):

> polecam salon Carmen w Rumi,pani Maja maluje super,sama
> korzystalam z jej usług i jestem bardzo zadowolona,wszyscy
> chwalili mój makijarz i na zdjęciach też wyszedł super

jaki był koszt tego makijazu?
czy pani Maja stosowała jakiś specjalnch kosmetyków np.bazy, kammuflarzu...itp. mam troche tlusta cere wiec chcialabym miec w miare trwały makijaz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
klara....możesz nam napisać jaki był koszt tego makijażu i czy długo sie trzymał???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też proszę o info o tym makijażu z Carmen bo jestem z Rumi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nooo.....chociaz ktoś tu jest z Rumi, bo już myslałam, że jestem tu sama :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie dziewczny jest tu Nas troszeczkę:)) co do makijażu to ja trafiłam ze pani przyjeżdza do mnie do domku i mnie maluje..jestem juz po próbnym i podobało mi sie ja na codzień wogle nie uzywam kosmetyków, wiec pani wyczarowała mi delikatny makijaż i czułam sie w nim świetnie, teraz muszę tylko popracować nad swoja cerą- bo mam strasznie sucha w niektórych miejscach na twarzy...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też poprosze o informacje o makijażu w carmen.

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do aneczkalab
Kochana, podaj mi n namiar do tej pani wizazystki, z ktorej jestes tak bardzo zadowolona?? Bo jakos jeszcze nie znalazlam fajnej, ktora mi cos doradzi. Dwie juz przeszlam i makijaz poza tym ze byle jaki i zwykly to jeszcze mi splynal,a zaplacilam podobno okazyjnie. wole dac ciut wiecej ale miec dobra wizazystke.Slub jest raz w zyciu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poprosze aneczkala o namiar do pani makijazystki, co przyjechala do domu i zrobila Ci delikatny makijaz:)))karin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak podasz maila to ci napiszę:))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
caroliii poszły namiary

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I ja bardzo uprzejmie poproszę o namiary na tę Panią :).
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam.
Kasia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki aneczka, jestes kochana, juz zadzwonilam do Pani wizażystki-czarodziejki:)) i sie umowilam na probny,udało mi sie wcisnąc na przyszly tydzien. choc kurcze ciezko z terminami.. Jak bede po probnym zaraz napisze. Ciesze sie jak dziecko, pozdrawiam :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Carolli nie ma za co...czekam na twoją relację:)
Pyza namiary poszły na maila..

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Widoki (3 odpowiedzi)

Osiedle Widoki powstanie na stoku morenowego wzgórza, w otulinie Trójmiejskiego Parku...

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

do góry