Widok

mieszkanie

witam ktorego dewelopera NIE polecacie, planuje kupic mieszkanie w Gdansku Ktory dewelopwer najlepszy ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odradzam polnord
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agnieszko, nie zgodzę się, bo nam Polnord na razie się sprawdza. Co prawda mieszkania jeszcze nie są do odbioru, ale wszystko idzie zgodnie z planem i możemy monitorować postępy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj życzę Ci dobrze ale możesz coś mówić po tym jak zamieszkasz. Ja już na szczęście mam nowe mieszkanie. Polecam artykuł mieszkańcy rogalinskiej walczą z deweloperem. Musieliśmy szukać pomocy w prasie ale może z wami będzie dobrze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

O kurczę, mega współczuję. Mam nadzieję, że u nas nic takiego się nie wydarzy, a ten deweloper się nauczył na błędach...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o kurcze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja z kolei mieszkam na osiedlu od tego dewelopera na Jasieni i sobie chwalę. Zanim odebraliśmy mieszkanie, jeszcze poprawki, nasze wykończenie, urządzenie, wprowadzka to był dla mnie koszmar. Ale teraz już nie wyobrażam sobie mieszkać gdziekolwiek indziej. No i kontakt z tymi ludźmi od dewelopera też w porządku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

No z tego co wiem, to trzeba ich pilnować na każdym etapie od zakupu, do odbioru aby być potem zadowolonym. Ale z drugiej strony z którym deweloperem tak nie jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie przesadzaj, my dostaliśmy sporo wsparcia ze strony Polnordu podczas procesu zakupu, pomogli nam wszystko fajnie uporządkować w kwestiach formalnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie to kwestie formalne pomogli uporządkować? Wszystkie kwestie formalne są po stronie dewelopera, a kupujący nie jest od "porządkowania" czegokolwiek. Kupujący ma tylko płacić i na koniec odebrać mieszkanie. Jeżeli wychodzą w trakcie jakieś sytuacje wymagające "porządkowania", to tylko po stronie dewelopera
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z całego serca odradzam Górskiego. Nie ta jakość nie za tą cenę. Na skyscrapercity.com w trójmiejskim wątku masz dużo o anielskiej grobli i nowej leborskiej. Co muszę mu przyznać potrafi kupić działkę w atrakcyjnej lokalizacji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

To siw zgadza. Gorski jest najgorszym developerem a bardzo duzo kasuje. Jakosc najgorsza ze wszystkich, wylewki, sciany to jakis zart. Robyg tez slabiznagkiedya na poczatku byl ok. Hossa-zalezy od osiedla, wylewki do d*py, scianki luzne karton gips(wszyatko lata). Ekolan-w miare ok, scianki karton gips i wlaczniki dla leniwych ktorym siw rwki nie chce podniesc;) eurostyl ok scianki murowane, jakosc ok. Invest komfort ok, polnord- slaba jakosc. LCcorp - firma zart, activa (pruszcz, rotmanka) jakosc w miare aczkolwiek przy okazji malowania maluja posadzki (jak myslisz o podlodze klejonej licz sie ze szlifem i kosztami), domesta- srednio.
Z przyplywem wykonawcow z ukrainy i mala iloscia polskich fachowcow (developee nie daje duzo zarobic) to jakosc w ostatnich latach strasznie spadla. Przy odbiorze mieszkania warto brac kogos do odbiorow. Tyle na szybko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

dom: kupić od dewelopera czy samemu się budować? (20 odpowiedzi)

Tak się zastanawiam - jaka opcja lepsza? Dodam, że nie mamy działki więc najpierw trzebaby było...

Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (46 odpowiedzi)

Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w internecie. Może ktoś...

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

do góry