Widok

mleko modyfikowane - jak przejść?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mój synek ma 4 miesiące i chciałabym wprowadzić mu dodatkowo mleko modyfikowane. Do 6 miesiąca zamierzam karmić piersią i mlekiem modyfikowanym. Kobitki jak to zrobić? Jakie mleko wybrać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale po co ? jesli masz pokarm karm piersią - jeśli zaczniesz dokarmiać sztucznym mleka możesz miec mniej :-(
no ale jak chcesz to możesz w dzień dawać butlę a w nocy/rano pierś lub naprzemiennie
a jakie mleko ??? może Bebilon 2??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
możesz też na noc dawać butle z kleikiem jeśli chcesz być pewna, że maluch idzie spać najedzony ( będziesz widziała ile zjadł :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja dokarmiać muszę, niestety mleka mam co raz mniej ;(
nie miałam wyjścia więc nie kombinowałam, po prostu podaję mleko sztuczne naprzemiennie ze swoim, córcia nie ma problemu z jedzeniem,
wybrałam bebilon kierując się pozytywnymi opiniami innych mam i konsultacją z moim pediatrą
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też na noc, i czasem w ciągu dnia podaję mleko modyfikowane. Plan mam karmić długo, ale im dłużej karmię, tym jestem coraz bardziej już tym zmęczona. Ja daję mu Nestle NAN.
image
[url]image[/url]
[url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zaczynam wprowadzac od jakiegos tygodnia bebilon pepti a ze pepti to niezbyt samaczne mleczko to narazie mieszam ze swoim i jakos to idzie. jednak nie chce zupelnie rezygnowac z piersi no w nocy wygodniej wyjac mi cycusia;) ale my wprowadzamy ze wzgledu na ciagle problemy skorne i brzuszkowe i widze juz teraz ze jest poprawa
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chcę przejść z tego samego powodu. Synek ma problemy skórne, a i mleka coraz mniej... chce jeść co godzinę :/ Czym kierowałyście w wyborze mleka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
weźcie pod uwagę,że jeżeli maluch rzeczywiście będzie alergikiem,to najzdrowiej dla niego będzie jak najdłużej pić mleko mamy; jeżeli będą podejrzenia skazy białkowej,to prawdopodobnie łatwiej będzie wam zrezygnować z nabiału i karmić niż wcisnąć maluchowi pepti albo nutramigen.Takie jest moje zdanie,jeżeli ktoś chce karmić,to naprawdę nie trzeba dokarmiać sztucznym (tylko pobudzić laktację,przystawiając dziecko,kiedy tego potrzebuje,nawet co godzinę).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak na razie nie mam zamiaru zrezygnować z piersi, chcę tylko zaspokoić jego głód, dzięki czemu będzie mógł sobie dłużej pospać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas mleko dobierała Pani Dr :)))) po powrocie z klinicznej Młody dostawał Bebiko 1 - bo w szpitalu dawali Bebiko 1 RTF :P taakie samo mleko dostawał później na Polankach :P
po powrocie do domu - dalej Bebiko 1 - były straszne kolki, Gabryś mało przybierał na wadze - pediatra nie zwracał na to uwagi "bo dziecko jest na antybiotyku, po chorobie i może mniej przybierać"


zmieniliśmy lekarza :) Pani Dr dobrała nam Bebilon Comfort 1 - mleko dla dzieci z kolkami i zaparciami :P kolki się skończyły :P ale był problem z kupami :/


więc Pani Dr znowu zmieniła nam mleko - teraz Gabryś dostaje Bebilon Pepti1 :)

na obu Bebilonach ładnie przybiera :) i nie ma kolek :D



karmię też swoim mleczkiem - odciągam i jak mam całą porcję, to daję Małemu :) (ogólnie mam za mało pokarmu żeby wykarmić Synka... ale 3 posiłki dziennie ma z mojego mleczka)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję bardzo za cenne uwagi. Napiszcie proszę jakie mleko wybrać na początek? Początkowe czy jakieś inne? Czym kierowałyście się w jego wyborze i które waszym zdaniem jest najlepsze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Etap karmienia mlekiem modyfikowanym, to normalny proces rozwoju dziecka i nie powinnaś mieć oporów przed przejściem na taki rodzaj karmienia. Osobiście karmiłam swojego synka mlekiem Humana 2 , ponieważ ma ono bardzo dobry i bezpieczny dla dzieci skład. Sprawdź sama na ich stronie. Moim zdaniem własnie takim mlekiem powinnaś karmić swoją pociechę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja uważam, ze jesli masz swoje mleko, to jak najdłuzej trzeba wykorzystac jego dobrodziejstwa. jednak rozumeim też ze kobiety nie sa maszynami i czasami cały proces karmienia może byc naprawde meczący i bolesny. ja chciałabym miec duzo pokarmu, niestety, nie było mi to dane. karmiłam MM z holle i jestem zadowolona, ale gdybym mogła wybierac, wolałabym karmic piersią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mojemu maluchowi kupuję Bebilon takie poleciła nam Pani w aptece doz i faktycznie się sprawdza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze możesz zapytać pediatrę albo położną, mi właśnie położna poleciła Bebilon i tak z nim zostałyśmy, w doz ma dobra cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Elizka czy Harka? Kolejna z rozdwojeniem jaźni ale o reklamie mleka to pamięta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My musieliśmy przejść na mleko modyfikowane. U nas sprawdził się Hipp. Artykuł pomoże rozwiać wiele wątpliwości https://hipp.pl/mleko/mleko-modyfikowane/jak-przejsc-z-karmienia-piersia-na-mleko-modyfikowane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hipp u nas też się sprawdza, przeszłam ja synek miał 3 miesiące bez większego problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej zamawiajcie http://audiotravels.pl/najlepsze-naturalne-mleko/ mleko bardzo dobrej jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli kupujecie Bebilon to warto wybrać się do doz, mają go teraz w naprawdę dobrej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My kupujemy tylko w DOZ Bebilon, najbardziej się opłaca stacjonarnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też zauważyłam, że w DOZie mają najtańszy Bebilon, również tam kupuję, nie ma co przepłacać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Biorezonans opinie (6 odpowiedzi)

Witam mam pytanie czy któraś z was korzystała kiedykolwiek z biorezonansu ?? Chciała bym go...

Kosmetyki dla dzieci - czytacie skład? (42 odpowiedzi)

Ostatnio całkiem przez przypadek trafiłam na fachową stronę nt. szkodliwych składników kosmetyków...

Co na okno do pokoju dziecięcego? (24 odpowiedzi)

Chcemy już powoli urządzać pokoik dla córeczki i zastanawiam się czy na okno najlepsze będą...

do góry