Widok

moj watek jeszcze raz - sprzedam nowe limitowane Givenchy Absolutely z duty free

Sprzedam Temat dostępny też na forum:
Postawie jeszcze raz moj watek, bo przez moj wypadek samochodowy rozjechal mi sie kontakt z kupcem :-((((

Dziewczyny,
dostalam wczoraj w prezencie nowy Givenchy Absolutely limitowana letnia edycja 50 ml. Zakupiona w Australii na lotnisku w duty free kilka dni temu(mam rachunek). Zapach bardzo ciekawy, jednak ja od dawna snie nocami o innym. Dlatego chetnie odsprzedam. Dam reke obciac, ze w Polsce nie do kupienia.

Jak dla mnie pachnie swiezymi letnimi dojrzalymi owocami. Ciekawa kompozycja i przesliczna buteleczka. Zapach nowy i nieuzywany, w oryginalnym opakowaniu z rachunkiem.
Cena 130 zł.

image

Ze strony www:
Absolutely to propozycja Givenchy na tegoroczną wiosnę i lato. To zapach młodzieńczy i świeży, elegancki i iskrzący. Idealnie wyrażający kobietę będącą wierną stylowi Givenchy.
Ten radosny, owocowo-kwiatowy zapach zawiera w sobie nuty jabłka, owocu pasji, słodkiego groszku i piżma.
Butelka stanowi kontynuację tego, co dane nam już było poznać wcześniej za sprawą Lovely Prism. Kształt pozostał ten sam, jednak róż zastąpiło radosne zestawienie zieleni i fioletu.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmmmm przejdę się do perfumerii bo nie znam tego zapachu jak mi się spodoba to być może kupię od Ciebie pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc,
wiem ze zamiescilas to ogloszenie 2 miesiace temu ale stwierdzilam ze zapytam:masz moze jeszcze do sprzedania owe perfumy Givenchy?
POzdrawiam
Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
juz sprzedalam :-)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj,
Nie mam pewnosci ze dostalas moja wiadomosc dlatego zapytam jeszcze raz: czy oferta sprzedazy tych perfum jest aktualna?
pozdrawiam
Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hm,wyzej napisala,ze sprzedala...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

7latek nie chce czytać (33 odpowiedzi)

Mój syn mimo znajomości wszystkich liter nie chce czytać. Nie umie,nie chce złożyć wyrazu w...

czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ?? (28 odpowiedzi)

mam do Was pytanie...czy byście pojechały w 8 m.ciąży na majówkę nad jezioro?

kosmetyki dla noworodka (23 odpowiedzi)

W sklepach jest takie zatrzęsienie kosmetyków, że zupełnie nie wiem, co wybrać. Jakie kosmetyki...

do góry