Widok

moze to i naiwne pytanie...

dziewczyny mam pytanie,moze jak na 23latke naiwne, ale zawsze warto :) otoz dopiero od jakiegos pol roku zaczelam uzywac tamponow i chcialam was zapytac czy Wy dziewczyny spicie z tamponem?bo czytalam ze nie wolno, ze to grozi zakrzepami itp itd.... tampony sa bardzo wygodne i bylyby dla mnie komfortowe tez w nocy...

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w nocy radzę nie używać, bakterie będą się mnożyły w Tobie co moze skutkować infekcją
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tampony powinno się zmieniać co ok. 3 godz, więc trzeba by było budzić się w nocy, a to chyba już takie wygodne nie jest :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lepiej w nocy nie używać.Na noc najlepsze podpaski,dlatego że ciało musi odetchnąć przez noc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W ulotce dołączonej do tamponów (każdej firmy) jest wyraźnie napisane, że można ich używać w nocy - założyć przed snem i wyjąć od razu po wstaniu. Robię tak od wielu lat i nie wyobrażam sobie wrócić do podpasek - niewygodne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez uzywam w nocy
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
można w nocy - używam od wielu lat tylko tamponów i nigdy nie miałam jakiejkolwiek infekcji :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez używałam w nocy, miesiączki miałam na tyle skąpe, że nie mam potrzeby zmieniac tamponów co 3 godziny, nigdy nie miałam żadnej infekcji
papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też używam tamponów nawet w nocy i nie wyobrażam sobie aby mogło być inaczej.
Nic się nie dzieje

www.nikolaszymanska.pamietajmy.com.pl/
(*) (*) -śpij córeczko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również od wielu lat używam tampony w nocy, o infekcji nie było mowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze używam tamponów. Nie ma problemu jeśli zmieni się tampon tuż przed zaśnięciem i tuż po obudzeniu. Podpaski najnormalniej w świecie mnie brzydzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W ulotce od tamponow jest napisane o toxyczności ich. To syntetyki i chemia.
I o to chodzi. Potem lata się do ginekologa i bierze maści i globulki na infekcje. Interes się kręci co apteki nęci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie wolno spac z nimi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ja również słyszałam, ze lepsza jest jednak podpaska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Przedłużenie członka (7 odpowiedzi)

Dzień dobry. Darek z Łodzi z tej strony. Mam 40 lat i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość...

Czy jest na forum osoba cierpiąca na niedoczynność tarczycy lub hashimoto?? (120 odpowiedzi)

Witam, Czy jest lub są tu osoby zmagające się z niedoczynnością tarczycy lub Hashimoto ????...

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

do góry