Widok

najlepsza pizzeria w okolicy ?

Obłuże Pogórze Temat dostępny też na forum:
jak w temacie,jaka pizzerię uważacie za najlepszą,chodzi o to żeby oprócz ciasta coś na niej leżało i żeby był prawdziwy ser
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Malta przy marynarce obok pubu69
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
pomyśl jak gorąco jest w piekarni. myślisz dlaczego chlebek taki słony ?:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
romano było ok gdy nie widziało się kucharza. swojego czasu (lepiej niż 5 lat temu) miałam "przyjemność" być obsługiwana przez kucharza. Dzień był gorący, pan kucharz przy kości. Pocił się bardzo. Te krople dosłownie kapały z twarzy. Pizzy nie dojadłam. Wyobraźnia mi nie pozwoliła :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z wielu pizzeri na Oksywiu zamawiałam posiłki. Jak dla mnie najlepszą pizzę ma TINO.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 16
1] valmont jest ok, tylko szynkę mogliby rzucić inna niż coś ala konserwowa..



2] w Tino lecą w hooya, cena w porównaniu do pizzy powinna być ~30% mniejsza.

kucharze wola zawijać półprodukty do domu; właściciele wiedza i nic nie robią z tego :)



3]W trio na starowiejskiej 20zl za pizze za która zapłacimy w Valmont max 12 zl



4]DmD czy AMD na kantorowej całkiem niezła, tylko sam proces składania zamówienia trochę dziwny..



5]Na wladka IV na przeciwko urzędu skarbowego z*******a. Bardzo mila obsługa + najlepsze cisto jakie jadłem ( kucharz - włoch) dodatek- przystawki (wliczone w cenę)



z tych co upadły najlepiej wspominam romano i pasibrzucha :(
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
super pizza...tyle kukurydzy ze przyda sie jako zaneta na rybach :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety udało mi się wrzucić tylko link do zdjęć, ale warto spojrzeć. Niekoniecznie będąc głodnym :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli w Gdyni ktoś będzie robil taką pizzę jak ta na zdjęciach to jestem gotowa przytć 20kg :-) Zdjęcia oczywiście z Dukatu
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak dla mnie Al Capone może być. Jeśli miałabym polecić najlepszą pizzę jaką jadłam i jem dwa razy do roku to jest koło Jarosławia (podkarpackie) w Koniaczowie, zajazd Dukat. Nie ma drugiej takiej. Jak ktoś będzie w tej okolicy to polecam z całą odpowiedzialnością, nie pożałuje.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
AL Capone ??? czy to ten szajs na miejscu bylej Monroe,jesli tak to dziekuje,taka bieda na pizzach ze az piszczy
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
W związku z tym, że jestem fanką pizzy i kilka pizzerii w okolicy już przetestowałam polecam:
Valmond - ul.Unruga
Al Capone - ul. Benisławskiego
Musze jednak dodać, żę najlepiej smakuje na miejscu, gdyż każda pizza jak trochę przestygnie to już nie oto samo co świeża :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15

Inne tematy z forum Oksywie

Czy bloki przy ul. Zeglarzy, Oksywie są teraz niebezpieczne? (7 odpowiedzi)

Słyszałem że przy blokach na ul. Żeglarzy, Oksywie zrobiła sie duża patologia. Naprawdę jest tam...

Osiedle Gdyńskie - opinie i oceny (125 odpowiedzi)

Osiedle Gdyńskie powstaje na najwyższym, morenowym wzniesieniu Kępy Oksywskiej. Sąsiedztwo lasu...

klient - ocena (4 odpowiedzi)

Firma nie dotrzymuje terminów oddania budynków/mieszkań. W Gdyni port deco budynek miał być...

do góry