Widok
Wiper, fajnie masz ,ze mieszkasz na południu :) Ja dopiero teraz doceniam tamta pogodę. Tutaj wiosna powiedzmy, ze przychodzi, a we Wrocku wszystko kwitnie. Tak samo jesień i lato. Ciepło, ciepło, ciepełko. osobiście nie przepadam za zimą i brakuje mi tego Wrocławskiego słońca. Mój brat znęca się teraz nade mną i co jakiś czas przysyła temperatury z południa :)
Cos optymistycznego:
- najwiecej zabojstw jest podczas dni gdy wieje silny wicher
- najwiecej samobojstw jest na wiosne gdy ludzie maja "ochote" na samobojstwo podczas Swiat ale czekaja do wiosny bo "na wiosne moze sie cos zmieni' a zazwyczaj nic z tego
Uwazajcie na swoje temperamenty, gdy kogos nie lubicie a wieje wicher ;)
- najwiecej zabojstw jest podczas dni gdy wieje silny wicher
- najwiecej samobojstw jest na wiosne gdy ludzie maja "ochote" na samobojstwo podczas Swiat ale czekaja do wiosny bo "na wiosne moze sie cos zmieni' a zazwyczaj nic z tego
Uwazajcie na swoje temperamenty, gdy kogos nie lubicie a wieje wicher ;)