Widok

nie na temat - Co za wietrzycho :)

Wesele Orłowo Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mumuśku, ale pizga. Zdewastowało mi balkon !!! :) A na plaży w Orłowie lezy pełno młodych meduz. Wywalio je pewnie podczas sztormu. Śmiesznie wyglądają, jak powyrzucane galaretki z misek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a u mnie w pracy to mi kilo lisci przez okno wdmuchnelo!!! brrrrrrr okropna pogoda....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
straszna pogoda,no cóż zima zbliża się do nas wielkimi krokami

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
he he, a na śląsku dzisiaj upał był...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i ciąg dalszy dzisiaj też nieźle wije się wiatr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tutaj też leciutko wieje ale jest cieplutko nadal... chociaż zapowiadali ze piątek miał być ostatnim ciepłym dniem...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słyszałam od kumpeli że tam u was ciepełko (ona tez z gliwic)

pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak wczoraj z córką byłam na spacerze w lesie to nam przed nosem dosłownie wielka gałąź spadła; szok jak nic.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiper, fajnie masz ,ze mieszkasz na południu :) Ja dopiero teraz doceniam tamta pogodę. Tutaj wiosna powiedzmy, ze przychodzi, a we Wrocku wszystko kwitnie. Tak samo jesień i lato. Ciepło, ciepło, ciepełko. osobiście nie przepadam za zimą i brakuje mi tego Wrocławskiego słońca. Mój brat znęca się teraz nade mną i co jakiś czas przysyła temperatury z południa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Meduzy już niestety nie są młode, właśnie kończy się ich cykl życiowy...:) podrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Yena ale za to zimy na południu są ostrzejsze
co do pogody się zgadzam tam szybciej jest cieplej, wiosnę szybciej widać no nie da się ukryć jest różnica po mimo niedużej odległości bo to tylko koło700km
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
650 do Gliwic dokładnie ;)
ale pocieszę Was dzisiaj od rana pada i jest szaro i paskudnie...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uwielbiam taka pogode:))) idzcie, jak oczywiscie macie taka mozliwosc- na wieczorna przechadzke nad morze w taki wiatr- niezapomniane przezycie- fale, wicher, ze glowe urywa.:)

**********************


Mądrość jest szeptem samotnika z samym sobą pośród gwarnego targowiska.
F.Nietzsche
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cos optymistycznego:

- najwiecej zabojstw jest podczas dni gdy wieje silny wicher
- najwiecej samobojstw jest na wiosne gdy ludzie maja "ochote" na samobojstwo podczas Swiat ale czekaja do wiosny bo "na wiosne moze sie cos zmieni' a zazwyczaj nic z tego

Uwazajcie na swoje temperamenty, gdy kogos nie lubicie a wieje wicher ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale dzisiaj od rana jakoś znośnie a jutro ma padać tylko na pomorzu zachodnim i centralnym reszte kraju zachodzące i wychodzące za chmur słonko:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Śląsku słoneczko grzeje, ale rano mrozik był

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wczoraj jak na dworzu troche postałam dało sie oddczuc nadchodzącą powoli zimę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to straszne... znowu zimno i ciemno... kurtki ciełe, szaliki, czapki-brr
ja to jednak wolę lato...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też wolę lato... i ciepłą wiosnę...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
usłaszałam własnie w radiu że ciepła jesień bezpowrotnie od nas osdchodzi niestety i z dnia na dzien ma byc coraz zimniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0