Widok

nie na temat - Co za wietrzycho :)

Wesele Orłowo Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mumuśku, ale pizga. Zdewastowało mi balkon !!! :) A na plaży w Orłowie lezy pełno młodych meduz. Wywalio je pewnie podczas sztormu. Śmiesznie wyglądają, jak powyrzucane galaretki z misek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja musze iść w tomaszowie jak zajedziemy tzn we czwartek do USC po akt ślubu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nastawiłam się pozytywnie ale nigdy nie wiadomo co się przydarzy w tych urzędach

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nastaw się że bedzie dobrze i nic mnie nie zdenerwuje to może się nie wkurzysz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja dzisiaj idę do NFZ złożyć podanie o kartę ubezp.
słońce świeci zobaczymy jaki będę miała humor jak będę wracać stamtąd

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma to jak początek dnia z jakim kolwiek urzędem uwielbia ich opd razu adrenalina mi skacze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja dzis musiałam zasuwać do naszego Urzędu Skarbowego, który jest na końcu miasta, tam gdzie słońce zwraca...grrrrr..jak zimno, jak mnie wywiało!!!
Weszłam o 7.45 (bo na 8 mam pracę) i prosze o wydanie zaświadczenie, kobiety mi na to, że jeszcze nie jest 8...ale z łaską ok, sprawdzają i ..przykro nam, ale nie ma...ja już wqrzona proszę sprawdzić jeszcze raz, bo mówiła mi kobieta wcześniej, że będzie na wtorek, a ona mi na to, że jeśli tak to na pewno uprzedzała, że trzeba wrześniej zadzwonić..paranoja, bo nic takiego nie mówiła!Ale nic, zdobyła się wreszcie na odrobinę wysiłku, poszukała i okazało się, że zaświadczenie jednak jest...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byleby nie za mroźno :)
przepiękne srebrzyste krajobrazy są faktycznie lepsze od szarego zachlapanego :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja uwielbiam poncza są super i takie milusie
a wiesz że niektóre są tak ciepłe że jako kurtka mogą służyć?
ja BYM CHCIAŁA ŻEBY BYŁY PIĘKNE I ŚNIEŻNE ŚWIĘTA I MROŹNE
UWIELBIAM MROŹNĄ I ŚNIEŻNĄ ZIMĘ A NIE chlapę i 0 stopni:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pareo...taaaa... Mariusz sie ze mnie smieje ze nic dziwnego ze nie moglam dostac, skoro lato sie skonczylo. Ponczo, chodzilo o ponczo. Niewazne- zimno jest, paskudnie jest, liscie sie juz walaja po drogach bo z drzew prawie calkiem spadly, brzydko, kazdy kicha i ogolnie kicha; "ogolna tendencja" tak w ogole. Dobrze ze chociaz wiac przestalo.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja juz zalozylam zimowe opony, jesli mowimy o zakladaniu zimowych rzeczy ;)))
I kupilam sobie pareo, cieplutkie z fredzlami- bede sie okrywac jak w pracy bedzie zimno. Kurcze, tak sie ciesze ze w koncu to upolowalam :) ale poki co jedyna rzecz ktora mnie ucieszyla w zwiazku z chlodem, bo juz wypatruje wiosny :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Noooo...już zimowe rzeczy trzeba zakładać. A sztorm na Bałtyku jest super :) Mam znajomą, która mieszka na Karwinach i ma widok na Zatokę. Mówiła, że w weekend widać było grzywy bałwanów z jej okna. Niezłe te bałwany :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
brrr.... już mi zimno na samą myśl...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
usłaszałam własnie w radiu że ciepła jesień bezpowrotnie od nas osdchodzi niestety i z dnia na dzien ma byc coraz zimniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też wolę lato... i ciepłą wiosnę...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to straszne... znowu zimno i ciemno... kurtki ciełe, szaliki, czapki-brr
ja to jednak wolę lato...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wczoraj jak na dworzu troche postałam dało sie oddczuc nadchodzącą powoli zimę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Śląsku słoneczko grzeje, ale rano mrozik był

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale dzisiaj od rana jakoś znośnie a jutro ma padać tylko na pomorzu zachodnim i centralnym reszte kraju zachodzące i wychodzące za chmur słonko:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cos optymistycznego:

- najwiecej zabojstw jest podczas dni gdy wieje silny wicher
- najwiecej samobojstw jest na wiosne gdy ludzie maja "ochote" na samobojstwo podczas Swiat ale czekaja do wiosny bo "na wiosne moze sie cos zmieni' a zazwyczaj nic z tego

Uwazajcie na swoje temperamenty, gdy kogos nie lubicie a wieje wicher ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uwielbiam taka pogode:))) idzcie, jak oczywiscie macie taka mozliwosc- na wieczorna przechadzke nad morze w taki wiatr- niezapomniane przezycie- fale, wicher, ze glowe urywa.:)

**********************


Mądrość jest szeptem samotnika z samym sobą pośród gwarnego targowiska.
F.Nietzsche
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0